Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 38 Misafir (13 Mobil) - 30 Masaüstü15 Mobil
5 sn
267.290
Cevap
2.080
Favori
13.269.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 14 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10543
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2624
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1786
  • Favoriye Eklediklerim 2116
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3976 mesaj) Johnny Silverhand (3310 mesaj) XanthiN (2624 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107984 mesaj) Mobil (35194 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9078 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
348 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık
Giriş
    450 Mesaj

Bence 3le başla. Aşırı seversen 2yi sonra 1i dene. 2 ve 3 fena oyun değil ama 1de sıkıntıdan geberdim resmen. Kesinlikle iyi yaşlanmadı.

Ayrıca 3 ayrı mesaj attığım için herkesten özür diliyorum. Düzenleme ile diğer cevapları eklemeyi bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Labinlima -- 7 Nisan 2020; 4:26:59 >
    |
    |
    mgrbz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4211 Mesaj

hocam tam anlayamadım da ekleyince tamamen kalıcı mı yoksa 2 gün deneme süresi tarzı mı?
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

- MSI GT72 2QE Dominator Pro Kullanıcısı -
    Intel Core i7-4720HQ || NVIDIA GeForce GTX980M 8GB || 16GB DDR3L 1600MHz || SuperRAID 256GB SSD || 1TB 7200Rpm HDD || 17.3" Full HD
    Cooler Boost 3 || SteelSeries Engine || Audio Boost 2 || Killer Ethernet + Wifi
  • Onbaşı
    35 Mesaj
    Humble Hitman 2 key sorununu çözdü, bundan sonra alacaklarda da sorun çıkmaz sanırım. Haber vereyim dedim.
    |
    |

Siteyi bilmeyen ya da güvenilirliğini merak eden varsa daha önce de alışverişim olmuştu zaten, Fallout'u da sorunsuz bir şekilde aldım. Teşekkür ederim paylaşım için. :)
    |
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    PS4 500GB Slim - i5 6600k - Z170A Gaming PRO - Asus GTX970 - Gskill 2x8 2400MHz - Asus VC239H 23" - Zalman LQ310 - ZM600LX - Zalman Z11 PLUS HF1 - SS Siberia 200 - Logitech G430 - Bloody B2100 - Asus Laser 5.5 Beyaz
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj

Selamlar,
    Bence Witcher 1'in detaylı hikayesini okuyun ya da güzelce özetleyen bir videosunu izleyin. Birinci oyunun kontrollerine tahammül edemedim şahsen . Witcher 2'yi kesinlikle oynamanızı öneririm. En az Witcher 3 kadar keyif aldım. Witcher 2, 3 bölümden oluşuyor ve 2.bölüme geçerken vereceğiniz karar, 2. bölümü tamamen değiştiriyor. Kararınıza göre iki farklı oyun oynuyorsunuz da diyebiliriz. Ben kararı vermeden save alıp, sonradan diğer bölümü de oynadım. Şiddetle tavsiye ediyorum.
    |
    |
    mgrbz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mgrbz

Birinci oyundan mı başlamalı yoksa direkt witcher 3’e mi başlamalı hocam?
    CPU i5 8400 CPU Cooler Aigo DarkFlash Dark Air GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance LPX 16GB 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80+ Bronze MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z5120 KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Binbaşı
    1575 Mesaj

Steam'deki indirimi dün bitti yalnız hocam. Başka siteden bahsediyorsanız almak isteyenler için link verebilirseniz çok iyi olur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2830 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: sroad

hocam tam anlayamadım da ekleyince tamamen kalıcı mı yoksa 2 gün deneme süresi tarzı mı?
    Free Weekend yani haftasonu oynaması ücretsiz olacak. Hesabınıza eklenmiyor oyun. Sadece satın almadan indirip 3 gün sınırsız oynayabiliyorsunuz. 3 gün bittiğinde oyunu çalıştırmak istediğinizde sizden satın almanızı istiyor.

Bu arada konu yine bug'a girmiş. Son sayfaya gitmiyor, bir önceki sayfayı açıyor.

Son mesaj olarak @b0Ni'nin dün attığı mesajı gösteriyor. Konuyu bug'a sokmuşsun b0ni

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 7 Nisan 2020; 10:33:46 >

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244
  • Yarbay
    5513 Mesaj

Hemşo sende bugda kalmış. Son sayfa/mesaj açılıyor sorun yok.
    |
    |
    John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Senin tarayıcı ne? Chrome'da aynı sıkıntıyı yaşıyorum ben de.
    |
    |
    FORZAFATHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU i5 8400 CPU Cooler Aigo DarkFlash Dark Air GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance LPX 16GB 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80+ Bronze MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z5120 KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Yarbay
    5513 Mesaj

Chrome. İlginç, Iphone Safari'de de sorun yoktu.
    |
    |

Bilemedim. Daha önce de başıma gelmişti. Red Dead Redemption ilk çıktığında yaşamıştım. Yoğunluktandır dedim ama değilmiş demek.
    |
    |
    FORZAFATHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5513 Mesaj

Yok, zaten bazı durumlarda konu şişiyor ve son sayfa/mesaja erişilemiyor. Bu kez genel bir sıkıntı değil gibi. Çerez kullanımı yüzünden olabilir.
    |
    |

free weekend değil tamamen ücretsiz olacak oyun bizde kalacak
    |
    |
    Bahsedilenler: John Sheppard kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör sroad

en temizi 1-2-3 hepsini oynamak. yoksa hikayede kopukluk yaşarsınız. 1'i oynamayı deneyin. Sizi sarmazsa hikayesini şuradan okuyup direkt 2. oyuna geçin. 2-3 kesin oynayın zaten.

ama ilk oyun da çok güzel. o kadar güzel bir atmosferi var ki combat sistemine alışınca oyun öyle güzel hale geliyor ki tahmin edemezsiniz. müzikleri, hikayesi, karakterleri, ortamı çok güzel.

sonra o karakterleri 2. ve 3. oyunda bizzat tekrar görmek adamı çok duygulandırıyor.

ama yine de yok derseniz ben linkleri bırakayım. bir tanesi birincisi oyunun özeti, bir tanesi ikinci oyunun özeti. geniş özet bunlar. pek çok detaya yer verilmiş. sadece 3'ü oynayacaksınız bunları okumadan asla oynamayın hiç bir şey anlamazsınız

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1169261035

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1169271064

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 7 Nisan 2020; 11:56:5 >

• Yarbay
    14803 Mesaj

Bir oyunu hızlıca sırf bitirmiş olmak için oynarsan zaten kısa sürede bitirirsin dedim yorumunda sanırım o kısma hiç dikkat etmediniz. Wolfenstein hakkını vererek oynarsan oyun 10 saatten kısa sürmüyor. Mesela 30 saat oynanış süresi var denen RDR 2 oyununu da emin ol 20 saatte bitiren vardır.

Bir oyundan gerçekte alman gereken zevki alarak oynarsan bitme süresi uzar ve gerçek oynanış süresi de odur.
    |
    |
    Labinlima kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2'den başladım bir sıkıntı yaşamadım ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hocam selamlar. Ben witcher 3 almıştım ama hala oynayamadım. Kitaplarının serisini aldım. İlk katabı bitiriyorum. Kitapları bitirince oyunu oynarsanız daha ii olur diyorlar.
    Witcher 1-2 yi de alacaktım ama grafiklerinin çok kotu olduğu söylenince almaktan vazgeçtim.
    Witcher 1 ve 2 nin grafikleri nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14204 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: the-music

Hocam selamlar. Ben witcher 3 almıştım ama hala oynayamadım. Kitaplarının serisini aldım. İlk katabı bitiriyorum. Kitapları bitirince oyunu oynarsanız daha ii olur diyorlar.
    Witcher 1-2 yi de alacaktım ama grafiklerinin çok kotu olduğu söylenince almaktan vazgeçtim.
    Witcher 1 ve 2 nin grafikleri nasıl?
    bence kitaplarla eşzamanlı oyunları da oynayabilirsiniz. çünkü oyunlar kitapların sonundan başlamıyor tam olarak. iç içeler diyebiliriz aslında oyunlarla kitapları. öyle kesin bir ayrıldıkları nokta yok. kitapları okurken oyunlarını da oynamaya başlasanız pek sıkıntı olacağını sanmam ben.

grafik olayına gelirsek o açıdan bakmamak gerek bence bu seriye ama 2. oyunun da grafikleri gayet kaliteli . hiç öyle 2011 oyunu gibi durmuyor. witcher 1 ise oyuna bir girince ve alışırsanız grafik falan umursamıyorsunuz. çünkü hikayesi ve atmosferi müthiş. ben bide üzerine mod kurmuştum oyunun. grafiklerini de 2 tık iyileştirmiştim. kısacası 3 oyunda oynanabilir. grafik falan pek takmayın derim. tek sıkıntı combat sistemine alışma süreci olur.

• Binbaşı
    1405 Mesaj

Hocam açıkçası kitaplarını alıp okuyacaksanız 1. oyunu grafikleri kötü diye bırakmanız bence doğru olmaz. Tavsiyem kitapları bitirin sonra 1 den başlayıp sırayla ilerleyin. Witcher oyunlarında temel nokta bana kalırsa hikaye olmuştur. Seriye başlayacaksanız bunu göz önünde bulundurun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    the-music kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Webtures SEO;SEO Nedir?
Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
2,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.