Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12397. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (2 Mobil) - 17 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.677
Cevap
2.721
Favori
21.308.861
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Peaky

Millet epic'den 100 liraya aldığım için playstore'un cazipliği kalmıyor hocam.

Alıntıları Göster
    Sanırım kupon muhabbeti vardı o tarafta. Bende o da yok :) Ne zaman steam ya da epic de fiyat tekrar düşer acaba ya da playstore dan alsam mı bilemedim. Steam den almak istiyorum aslında ama yakın zamanda dişe dokunur bir indirim olmaz diye düşünüyorum.
  • Harman kalanlara güzel bir tavsiye.
    https://store.steampowered.com/app/682990/Drug_Dealer_Simulator/

Edit: Ark için Dlc'ler şart mı, oyuna büyük değişiklikler getiriyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 18 Nisan 2020; 1:20:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Stardew Valley, arkadaşla oynanabilecek düşük sistem isteyen ama seviyorsanız aylarınızı verebileceğiniz güzel bir oyundur
    https://store.steampowered.com/app/413150/Stardew_Valley/
    Çok teşekkürler, istek listesine attım indirimde alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

Rome total war dan beri total war oyunlarını oynarım. 7-8 oyun oynadım heralde. Tecrübeli sayılırım yani.

Warhammera 2 3 kere başladım devamını getiremedim. Ekonomik ve askeri açıdan tıkandım hep. Ama Warhammer çok güzel görünüyor. Kafamdan atmış değilim tekrar deneyeceğim.

Total war'a giriş için en uygun oyun Rome total war 1 bence. Yeniye doğru gidildikçe oyunlar detaylanıyor ve karmaşıklaşıyor.

------
    Evde internet yok. Steamda çevrimdışı oyun oynasam başarımlar vs ilerler mi?
    İlerler. Steam'e ilk online olduğunuzda hesabınıza da işlenir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Frost

Yaptığın yorumlar hiç hoş değil. Milletin zevkini eleştirmek sana mı kalmış? Yediğin linç yetmedi galiba? Doritos, FPS karşılaştırmasında çok önemli bir detay bu arada, es geçmemek lazım.

----------------

Bu arada hiç Total War oynamamış olan biri için Warhammer 2 nasıldır arkadaşlar? Birazdan indirme bitecek de oyuna daha kolay ısınabilmem için tavsiyeleriniz var mı?
    Reis vermişin gene ayarı,

Warhammer 2 güzel hocam başla bir şey kaybetmezsin diğer Total War oyunları genelde tarih üzerine kuruluyken Warhammer 1-2 biraz daha böyle büyücülerin orkların vs. olduğu bir oyun çabuk alışırsın eğer türü seversen. Medieval 2 Total War'dan beri oynuyorum bu arada Warhammer serisi ile de yeni tanıştım, şuan fazla oynamadım vakit olmadı ama gerçekten zevkli teması bakımından.

• Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. Stratejiyle pek aram yok ama videolarını izledim ve hoşuma gitti. Şimdi oyunu açıp bakacağım. Türkçe desteği falan da varmış sanırım, hoşuma gitti. Yalnız oyunu indirmeden önce fiyatına bakmamıştım. En son 50 TL civarına indiğini hatırlıyordum. Doğruysa 70 TL biraz fazla gibi geldi. Oyunun ana fiyatına zam mı geldi acaba?
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    eskiden 149 du 210 yaptılar komple dolar kurunu yükselttiler artık dlc almak yalan oldu total war oyunlarında 149 olduğu zamanlar TR de metal kutulu 36 tl e satılmıştı o zaman pc kaldırmıyor tekrar düşer nasılsa diye almamıştım hatırlar hatırlar üzülürüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shovel Knight

eskiden 149 du 210 yaptılar komple dolar kurunu yükselttiler artık dlc almak yalan oldu total war oyunlarında 149 olduğu zamanlar TR de metal kutulu 36 tl e satılmıştı o zaman pc kaldırmıyor tekrar düşer nasılsa diye almamıştım hatırlar hatırlar üzülürüm
    Oyunu çok beğendim ama maalesef fiyatından dolayı almaktan vazgeçtim. Bu fiyattan çıkış yapmış olsaydı belki alırdım ama 150 TL'den çıkış yapıp 60 lira zamlanması üzdü. Yarına kadar ücretsiz oynanabiliyor ama hevesim kursağımda kalmasın diye sildim oyunu. Başka bahara kaldı artık.

• Dijital alımlarda vergi bekliyorken Hükümet'ten yine bir ters köşe geldi.

quote:

Video oyun konsollarına ek vergi geliyor.

Habere göre aralarında video oyun konsolları, hoparlörler, saatler, kronometreler, transformatörler ve redresörlerin bulunduğu çok sayıda ürünün ithalatında ilave gümrük vergisi uygulanacak.

Vergi oranları ürünlere göre yüzde 5 ile yüzde 50 arasında değişecek. Video oyun konsollarına ne kadar geleceği belirtilmemiş.

Konuya ilişkin Cumhurbaşkanı kararı, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Oyun_Konsollarina_Ek_Vergi-100903.htm?fbclid=IwAR18rhs953yARQUCNKloSGq6xhsLzmqgJ4xpU_Z6UbyhXcNjCZ4ZpNNNUYc

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Dijital alımlarda vergi bekliyorken Hükümet'ten yine bir ters köşe geldi.

quote:

Habere göre aralarında video oyun konsolları, hoparlörler, saatler, kronometreler, transformatörler ve redresörlerin bulunduğu çok sayıda ürünün ithalatında ilave gümrük vergisi uygulanacak.

Vergi oranları ürünlere göre yüzde 5 ile yüzde 50 arasında değişecek. Video oyun konsollarına ne kadar geleceği belirtilmemiş.

Konuya ilişkin Cumhurbaşkanı kararı, Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Oyun_Konsollarina_Ek_Vergi-100903.htm?fbclid=IwAR18rhs953yARQUCNKloSGq6xhsLzmqgJ4xpU_Z6UbyhXcNjCZ4ZpNNNUYc
    %5 ve %50 arasında dikkatinizi çekerim

Hani 5 ile 10 anlarsın ama 5 ile 50 arasında

Yorumsuz

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Devlet vergi almasın mıcilar gelir şimdi

İstikrar istikrar istikrar

• Eski Sony CEO'su boşuna dememiş parası olmayan almasın.
  • Bu haberden sonra PlayStation 5 ve Xbox Series X, 8000-9000 TL'den az fiyata çıkmaz herhalde Türkiye'de...
  • FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Ko sola 2bin 3 büne alıyosun ama kötü pc için 5000 harcıyorsun moruq

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Dijital alımlarda vergi bekliyorken Hükümet'ten yine bir ters köşe geldi.

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

Bu haberden sonra PlayStation 5 ve Xbox Series X, 8000-9000 TL'den az fiyata çıkmaz herhalde Türkiye'de...
    %50 ek vergi Ekime kadar geçerli. Ekimden sonra %20 olacak ek vergi oranı. Asıl sıkıntı bu nesildeki konsollar için. Piyasada konsol yok, fiyatlar uçmuş hep. Şimdi konsol ithal edilmesi lazım ama kullanıcılar %50 ek vergili ps4 mu alir yoksa biraz daha bekleyip aynı fiyata %20 ek vergili ps5 mi?

(ps4 pro 400€, ps5 ise 500€ olarak saydım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 18 Nisan 2020; 14:25:28 >
  • hahahahahahahha ek vergi gelmiş.

biz de gidip psn'e falan sövmeye devam edelim fiyatlar niye böyle ühühühü diye.

asıl sorumlu belli ama psn'e sövmek daha kolay boşverin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 18 Nisan 2020; 14:40:14 >
  • Şu evde kaldığımız, gündemden sıyrılmak için oyun oynadığımız günlerde yapılana bakar mısınız? Böyle bir zamanda bile mutlu kalmış insanlar olabilir tâbi. Corona filan bunların yanında melek kalır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000 yıllık devlet aklı: şu god of war'ın vergisini %50 artıralım
  • Türkiyede gelen herhangi bir geçici verginin zamanı dolunca kaldırıldığı oldumu acaba ben bulamadım muhtemelen eylül sonrası buda kalıcı olur.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.