Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: 0BlueWave0 , kreasom , Bgrn7 , mustiua , konays , cartok Daha Az
6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 27 Misafir (15 Mobil) - 16 Masaüstü17 Mobil8 Android
5 sn
267.156
Cevap
2.081
Favori
13.258.806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10540
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2624
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1786
  • Favoriye Eklediklerim 2117
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3976 mesaj) Johnny Silverhand (3310 mesaj) XanthiN (2624 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (107872 mesaj) Mobil (35178 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9070 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
348 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık
Giriş
    817 Mesaj

Ölücülükse ölücülük gidip korsan mı alsın adam?Ben de öğrenciyim böyle fırsatları kovalayıp steamden veya diğer platformlardan almaya çalışıyorum oyunları.
    |
    |
    Geralt.Of.Rivia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: golllum

Ölücülükse ölücülük gidip korsan mı alsın adam?Ben de öğrenciyim böyle fırsatları kovalayıp steamden veya diğer platformlardan almaya çalışıyorum oyunları.
    Şaka yaptık yav, herkes ne kadar gergin arkadaş. Az biraz yüzünüz gülsün, espiriden anlayın.

• Yarbay
    14199 Mesaj
    1 ayı aşkındır toplam sadece 5 tl verip aldığım the witcher 1-2 oyunlarını oynuyorum.

hayatımda aldığım en f/p şey gerçekten. saatler dolusu oynanışı var ve oyunun hikayesi muhteşem.

ben mekaniklere, grafiklere falan takmam diyorsanız kesinlikle satın alın. 5 tlye bundan fazla eğlenmem mümkün değildi.

hatta gaza geldim kitap serisini de alıcam. muhteşem bir dünya yaratmış kitabın yazarı, helal olsun.

Orijinalden alıntı: BlackLead

1 ayı aşkındır toplam sadece 5 tl verip aldığım the witcher 1-2 oyunlarını oynuyorum.

hayatımda aldığım en f/p şey gerçekten. saatler dolusu oynanışı var ve oyunun hikayesi muhteşem.

ben mekaniklere, grafiklere falan takmam diyorsanız kesinlikle satın alın. 5 tlye bundan fazla eğlenmem mümkün değildi.

hatta gaza geldim kitap serisini de alıcam. muhteşem bir dünya yaratmış kitabın yazarı, helal olsun.
    3. oyun da harikadır her ne kadar 1. oyun kadar olamasa da. Ayrıca 4. kitaptayım. Seviyorum evrenini. Gerçekten harika bir birliktelik kurmuş oyunlar ve kitaplar. Ama oyun mu kitap mı deseler oyun derdim. 1 mi 2 mi 3 mü diye sorsalar her ne kadar en çok 1'i beğensem de pek çok sebepten ötürü 3 derdim.

Witcher almak için indirim değil zam beklenmeli. Geçen gün 23 liraya 1+2+3 sattılar. Resmen hakaret. 23 liraya o 3 oyunu satmak o 3 oyuna hakarettir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arthur.Morgan -- 6 Nisan 2020; 17:7:21 >

• Yarbay
    14199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arthur.Morgan

3. oyun da harikadır her ne kadar 1. oyun kadar olamasa da. Ayrıca 4. kitaptayım. Seviyorum evrenini. Gerçekten harika bir birliktelik kurmuş oyunlar ve kitaplar. Ama oyun mu kitap mı deseler oyun derdim. 1 mi 2 mi 3 mü diye sorsalar her ne kadar en çok 1'i beğensem de pek çok sebepten ötürü 3 derdim.

Witcher almak için indirim değil zam beklenmeli. Geçen gün 23 liraya 1+2+3 sattılar. Resmen hakaret. 23 liraya o 3 oyunu satmak o 3 oyuna hakarettir.

Alıntıları Göster
    az önce 2. oyunu bitirdim. sırada 3 var

evet hocam 1.oyun muhteşemdi ya. oyunun başında kaer mohen, Vizima varoşları, tapınak mahallesi, ticaret mahallesi, vizima, eski vizima, gölkenarında ki geçirdiğimiz vakitler falan müthiş ve aşırı dolu bir oyundu. o bakımdan biraz 2. oyun hayal kırıklığına uğrattı. flotsam mahallesi, vergen ve loc muinne'de vakit geçirdik. en güzel yine vergen adlı cüce şehirdi onun dışında pek bir olayı yoktu. ama oyunun hikayesi bu seferde içine çok çekti. artık 3'e başlama vaktı

kitapların sonrasını mı anlatıyor bu oyun serisi yoksa iç içeler mi hocam?

• Binbaşı
    1605 Mesaj

Kitap da oyun da belli bir kronolojik sırayla gitmiyorlar. Özellikle kitap ilk başlarda karman çorman geliyor resmen. Ama daha sonra alışıyorsunuz duruma. Yani kısacası iç içeler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Arthur.Morgan

Kitap da oyun da belli bir kronolojik sırayla gitmiyorlar. Özellikle kitap ilk başlarda karman çorman geliyor resmen. Ama daha sonra alışıyorsunuz duruma. Yani kısacası iç içeler.
    teşekkürler hocam.

hepsinden sonra bide dizisi bekliyor daha

Dizisi inanılmaz karışık. Bir zaman çizelgesi vardı internette dolanıyordu. O sırayla tekrar izleyeceğim. Ama dizi on numara. Kimse beğenmese de ben Triss Merigold’u oynayan hanımefendiyi beğendim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BlackLead kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    14199 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Dizisi inanılmaz karışık. Bir zaman çizelgesi vardı internette dolanıyordu. O sırayla tekrar izleyeceğim. Ama dizi on numara. Kimse beğenmese de ben Triss Merigold’u oynayan hanımefendiyi beğendim.
    hocam dizisini anlamanız için bilmeniz gereken iki şey var ;

birincisi , dizide aynı anda 3 farklı konu işleniyor ama 3'ü de farklı zaman diliminde.

en eskisi yenneferin ki. daha foltest ve kız kardeşi çocukken geçiyor olaylar.
    geraltın zaman diliminde foltest kral. aynı zamanda geralt'ın zaman diliminde ciri daha doğmamış cintra'da keyifler yerinde iken,
    cirinin zaman diliminde cintra dağılmış.

ikincisi ise 1.sezonun kronolojik sırasını ve witcher evreninin kronolojik sırasını içinde bulunduran netflix tarafından hazırlanmış şu site.
    https://www.witchernetflix.com/tr-tr
    |
    |

• Yarbay
    2609 Mesaj
    SaintsRow: The Third Remastered 22 Mayıs'ta çıkıyormuş. Steam'e çıkıp çıkmayacağı hakkında bi haber yok. Şu an için Epic Games'e çıkacağını söylemişler.

https://twitter.com/SaintsRow/status/1247162340476403712

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 6 Nisan 2020; 18:34:5 >

Saints Row Third Remastered güzel oldu. Remastered oyunları çok seviyorum. Eskiye dair problemli veya bozuk oyun kalmamalı. Bütün oyunları eski-yeni farketmeksizin sorunsuzca oynayabilmeliyiz.
    |
    |
    equasezy1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İroni mi değil mi anlayamadım ama oyun problemli değildi hocam, başından sonuna sorunsuz ve çok rahat bir şekilde bitirilebiliyordu.

Remaster ayağına 5-10 yaşındaki oyunların 40-50 dolara satılması, 100 defa indirime girmiş eski sürümlerinin komple mağazadan kaldırılması da apayrı bir mesele tabi
    |
    |
    Venomstr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Mevcut sürümlere sahip olanlara da ücretsiz olarak verseler keşke. En azından cüzi tutarlarda upgrade imkanı. Sözüm genel Remaster oyunlara.
    |
    |

Yok ben onu Saints Row 3 için demedim. Genel olarak dedim. Eski oyunların çoğu Windows 10'da problemli. Saints Row 2 mesela bozuk bozuk çalışıyor, akıcı değil. Mafia 1 de öyle. Saçma bir şekilde oyun 52 FPS'de çalışıyor. Asla akıcı değil. Acaba i7 işlemcilerde mi sorun çıkarıyor anlamadım. Düzeltebilirsem Mafia 1'i bitireceğim. Zamanında Windows XP zamanları oyunun sonlarına doğru bırakmıştım. Yarım kalmıştı. Keşke sonunu getirseymişim. Şimdi akıcı çalışmıyor.
    |
    |
    Hakimichi-kun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İki hatta üç jenerasyon öncesi için kesinlikle mantıklı, dediğiniz gibi bazı oyunlar artık güncel sistemlerde çalışmıyor veyahut sorunlu çalışıyorlar. Hatta keşke "klasik" mertebesine erişmiş oyunlar remaster değil de, köklerine sadık kalınarak remake edilseler.

Black Mesa misalen. Hem harika bir remaster hem de Half Life 1'e ciddi manada sadık kalınarak hazırlanmış bir yapım.

Spyro Reignited Trilogy, Crash N.sane Trilogy, Yakuza Kiwami 1-2 vs. de hakeza öyleler. Keşke firmalar bu ayarlarda Remake'ler yapsalar.
    |
    |

Gelde onu herşeyi bildiğini sananlara anlat işte.

Saint Row güzel oyundu Remastered kaç tl civarı olur tahmince. Halflife da yapsa ne güzel olur.
    |
    |
    Hakimichi-kun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

22 Mayıs'ta PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak ve $39.99 fiyattan satışa sunulacak. Epic Games Store'da 249,00 TL'den ön siparişe açıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 6 Nisan 2020; 19:47:35 >
    |
    |
    Miralay Kaplan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Goro Majima | 真島 吾朗

• Yüzbaşı
    459 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Miralay Kaplan

Gelde onu herşeyi bildiğini sananlara anlat işte.

Saint Row güzel oyundu Remastered kaç tl civarı olur tahmince. Halflife da yapsa ne güzel olur.
    Black Mesa var hocam, Valve yerine fanlar tarafından yapılmış ama gerçekten kaliteli bir şey olmuş. Fiyatı da oldukça uygun.
    |
    |
    |
    |

249tl ye indirim felan gelmezmi dersiniz. Tlnin düştüğü hale bak ya neresinden tutarsab tut elinde kalıyor. Rulo niyetine kullansan daha çok işe yarar.

Niyekine Black Mesa aynı tadı vermiyor.

Düzeltme: Blackmesa Xen bölümleri eklenip tekrar piyasaya sürülmüş görmemiştim. Fiyatı gayet makul bir denemeyi hakediyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miralay Kaplan -- 6 Nisan 2020; 21:0:28 >
    |
    |
    Bahsedilenler: R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Niyekine
Web Tasarım
Ekonomi
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.