Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık

13 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 44 Misafir (19 Mobil) - 32 Masaüstü25 Mobil4 Android
5 sn
267.448
Cevap
2.080
Favori
13.279.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 17 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10548
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2626
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 12
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1787
  • Favoriye Eklediklerim 2116
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (3976 mesaj) Johnny Silverhand (3310 mesaj) XanthiN (2626 mesaj) Noctivagant (2505 mesaj) saintroyo (1904 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (108116 mesaj) Mobil (35209 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9088 mesaj) Uygulama (5045 mesaj)
  • @
351 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimleri 25 Kasım - 1 Aralık
Giriş
    3471 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

enpara kampanyası için soruyorsan gelir, bu ayrı bir kampanya fastpay üzerinden alıyorsun.
    https://forum.donanimhaber.com/fastpay-dijital-oyun-kodu-alimina-50-iade--142663513
    fastpay mobil uygulaması üzerinden aldım ama fastpaye bakiye yüklemeden aldım doğrudan kredi kartı ekledim öyle adım o zaman da iade gelecekse sorun yok bir de aynı kartı birden fazla hesaba ekleyebilir miyiz kampanya dahilinde iade olur mu bilemedim?
    MSI OPTIX MAG271CQP Monitör/ MSI MPG Gungnir 110R Temperli Cam Mid Tower ATX Bilgisayar Kasası / Seasonic FOCUS PLUS 650W 80+ GOLD Tam Modüler Güç Kaynağı/ AMD Ryzen 7 3700X İşlemci / Thermaltake TH240 ARGB 240mm İşlemci Sıvı Soğutucu / Thermaltake Toughram RGB R009D408GX2-3600C18B 16 GB DDR4 3600 MHz CL18 Ram /MSI MAG B550 TOMAHAWK Amd B550 Soket AM4 DDR4 5100(OC) M.2 Anakart/ MSI RADEON RX 5700 XT GAMING AMD Radeon 8GB GDDR6 256Bit DX12 Ekran Kartı / Samsung 860 Evo 250Gb SSD/ Samsung 970 Evo 500Gb M2 SSD/ Seagate Barracuda 2TB HDD/ Steelseries Arctis 3 Gaming Kulaklık / Logitech g413 Carbon Klavye / Logitech x-230 (2+1) Stereo Ses Sistemi /Steelseries Rival 310 Mause / Steelseries QCK XL Mausepad
  • Yarbay
    25289 Mesaj

gelir büyük ihtimal ama hemen gelmiyor kredi kartı ile alınca, aynı kartı farklı hesaplarda kullanabiliyorsun. diğerlerine bakiye yükleyerek al anında geliyor. 20 yükle kodu al sonra gelen 10 tl ile tekrar al mesela. en son artan parayı da bir hesapta toplayıp çekebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 6 Nisan 2020; 0:51:23 >
    |
    |
    Redshift kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Ryzen 9 3900x | ASUS ROG x570-f | ASUS ROG RTX 2080 SUPER | Gskill Neo 32GB
    Steam | Playstation 4 Pro | Xbox One X
    MacBook Pro 15" Touchbar | Huawei Y9 Prime
    BMW 1.16i | Opel Astra J
  • Emekli Yönetici
    6346 Mesaj
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Seçenekli. Ayarlardan orjinal oyun gibi oynayabiliyorsunuz.
    Soul-like olarakta devam edebilirsiniz tabi.
    |
    |
    mrF_T kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

“Kampanya 30 Nisan’dan sonra devam etmeyecek mi?” dediğinizi duyar gibiyiz. Hiç merak etmeyin, daha önce söz verdiğimiz gibi kampanya 31 Mayıs 2020 tarihine kadar devam edecek. 1 Mayıs itibarıyla uygulayacağımız kampanya şartını Nisan ayında tekrar değerlendirip sizlere duyuracağız.
    https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/steam-kampanyasi
    |
    |
    StormLight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    CPU i5 8400 CPU Cooler Aigo DarkFlash Dark Air GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance LPX 16GB 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80+ Bronze MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z5120 KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Binbaşı
    1574 Mesaj

1 mayısta düşürecekler demek ki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    torkema61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2215 Mesaj

Nisan için de öyle ibare vardı. %30'a düşürecekler gibi geliyor ama bu sefer
    |
    |
    PeTeRPaNN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu devirde her yere yayıp kampanya yaptık diyorlar utanmadan en fazla 15 lira alınabilir yazıyorlae

|
    |
    bahoho kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    35 Mesaj

Olması gereken bu, Türkiye ROW key almalıydı ama gerçekte olan durum bu değil. Hitman 2 Türkiye steam hesabında aktive edilmiyor, büyük ihtimalle RU/CIS bölgesine dahil edip Rusya keyi verdiler Türkiye'ye oysa Türkiye'de bu key bölge hatası veriyor. 3 gündür sorun hakkında Humble Support cevap da vermedi.

Steamgifts'teki başlığı dikkatli okursanız ROW key için TR'nin dahil olmadığını bir kullanıcı attığı ekran görüntüsüyle paylaştı. Alman adamın (Almanya ROW key alıyor) paylaştığı görüntüyü atıyorum, ROW key'in gift ekranında TR için olmadığını yazmışlar:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikigai -- 6 Nisan 2020; 13:21:32 >
    |
    |
    ronaldinho1434 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4451 Mesaj
    Fallout 4: Game of the Year Edition PC : £ 5.79

Sanırım dip fiyat.
    https://www.cdkeys.com/pc/games/fallout-4-game-of-the-year-edition-pc-steam-cd-key
    CPU i5 8400 CPU Cooler Aigo DarkFlash Dark Air GPU Gainward GTX 1070 ANAKART MSI H310M PRO-M2 RAM Corsair Vengeance LPX 16GB 2400Mhz DDR4 KASA Dark N10 PSU FSP 600W 80+ Bronze MONITOR AOC G2778VQ KLAVYE Logitech G213 MOUSE Logitech G102 SES SISTEMI Logitech Z5120 KULAKLIK Trust Gxt 354
  • Binbaşı
    1582 Mesaj

Fastpay kampanyası ile karıştırdınız sanırım. Enpara en fazla 25 TL iade veriyor. Kaldı ki havadan gelen 15 TL de iyidir. :)

|
    |
  • Binbaşı
    1574 Mesaj

Yok hocam ilk başta 15 liraydı bu kampanya sonradan utandılar galiba
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Coronadan dolayı diğer kampanyalarında da değişikliğe gittiler. Mesela Spotify ve Netflix kampanyasındaki otomatik fatura ödeme talimatı şartını kaldırdılar iki aylığına. Mayısta da devam edeceklerini düşünüyorum. Umarım yanılmam. :)

|
    |
  • Binbaşı
    1574 Mesaj

Fatura sıkıntı değil benim için de bu kampanyanın çoğunu öğrenciler kullanıyor fatura şartı bayağı zorluyor öğrencileri
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu tip fırsatlarla keşke ben de uğraşabilseydim. @boni Arkadaşı takdir ettim, uğraşmış ve 3 kart sahibi olmuş. Şu bu derken benim hesabımla 300 lirayı 150 liraya yüklemiş. Yetmeyecektir ona bu; oyunların indirime girmesini bekleyecektir. Bu sayede biraz daha uğraşırsa 200 liralık oyunları 20 liraya alabilecektir. Saygı duyulası bir ölücülük, tebrik ettim kardeşim:

• Yarbay
    3703 Mesaj

Enpara + fastpay sayesinde Disco Elysium ve Katana Zero'yu yarı fiyatına almış bulunduk.
    |
    |

Anlatamadık ki işte sanki yalan borcumuz var. Bir şeyi araştırmadan evet hayır diye zıplıyor herkes.
    |
    |
    ikigai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bonus genç var 30/15 bonus kampanyası.Ayrıca enpara var fastpayi bütün aile üyelerine açın 2 dk'lik iş normaldede zaten kullanışlı app e ticaret kampanyaları sektörsüz olanlar bazen fastpay yüklüyorum sayıyor sonra fatura ödüyorum onlarla kk borcuda ödenir.

Bende 3 enpara 8-9 fastpay 1 bonus genç var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 6 Nisan 2020; 16:26:51 >
  • Yarbay
    2833 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

fastpay'den bakiye ile alın 20+10 olarak hemen geliyor iade yani 20 yükleyin hesapa alın ilk 20'liği gelsin 10 lira iade onla 10 liralık alın kalan 5'lede artık akbil vs doldurun :D
    Bonus genç var 30/15 bonus kampanyası.Ayrıca enpara var fastpayi bütün aile üyelerine açın 2 dk'lik iş normaldede zaten kullanışlı app e ticaret kampanyaları sektörsüz olanlar bazen fastpay yüklüyorum sayıyor sonra fatura ödüyorum onlarla kk borcuda ödenir.

Bende 3 enpara 8-9 fastpay 1 bonus genç var
    FastPay'e 25 TL yükleyerek 40 TL Steam Cüzdan Kodu alınabiliyor. 20+10+10 şeklinde.

Yükleme yaparken banka kartı (kredi kartı değil) ya da havale ile yapmayı unutmayın. Kredi kartı ile yapılan yüklemelerde iadeler hemen yatmıyor.
    |
    |

Epic Games @SheppaRD_TR | Rockstar Social Club @SheppaRD_TR

Blizzard Battle.net @SheppaRD#21694 | Xbox Live @SheppaRD#3244

Reklamlar
kripto para haberleri
Canlı Tv izle
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
2,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.