Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
29 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.688
Cevap
2.721
Favori
21.310.895
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • indirimsiz fiyatını düşürüyorlar .dikkat ettim bazen normal fiyatı 169 tl oluyor bazende şimdiki gibi 77 tl oluyor .önceden indirimlerde 60 tlye düşüyordu ama indirim almıyor artık sadece dediğim gibi fiyatı oynuyor.alacaksanız şimdi alın indirimlerde düşmez.

• GTA V şu an Steam'de uygun, hatta Premium Online versiyonu.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Fastpay devam ediyor ancak kodlarda sadece 10 T'lik kalmış.

Valiant Hearts çok güzel oyundur, çok harika bir hikaye sunumu var.

• Mystery kartlar 15i gibi mi geliyordu. Gecikti gibi geliyor bana nedense.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Mystery kartlar 15i gibi mi geliyordu. Gecikti gibi geliyor bana nedense.

Indirim donemi baslamadan tam 1 hafta once aktif oluyor. Indirimler 22 sinde baslarsa, 15 inde aksam 8-9 gibi aktif olacaktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Sheppard -- 11 Aralık 2021; 19:55:39 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlat epic son uygulama güncellemesi sonrası Rdr2 oyununu epic üzerinden çalıştırmak zorunda kalan var mı? Ben rockstar üzerinden açardım hep oyun sorunsuz çalışırdı. Şimdi aynısını yapınca epic de oyun çalışıyor görünüyor ama oyun açılmıyor. Ama rockstar üzerinden açmak yerine epic den açarsam oyun sorunsuz çalışıyor.

Normal de epic ve rockstar uygulamalarını açar sonra rocktar üzerinden oyunu açardım şimdi ikisini açtıktan sonra oyunu epic den çalıştırmak gerekiyor aksi durumda epic oyunu çalışıyor gösterse de oyun çalışmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • John Sheppard kullanıcısına yanıt

Aklımda nedense en az 10 gün önce çıktıkları gibi yer edinmiş. Teşekkür ederim.

Not : Forum formundan bir şey kaybetmemiş, 5 kez bildirim geldi bu mesajın için. Önceki bildirimlerin eksikliği sanki. Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] 

• GTA 5 bu fiyat iyi mi? daha da düşer mi ?

• ririii kullanıcısına yanıt

Epic kuponuyla 20tl ye geliyordu her indirimde.

• Paylaşan oldumu bilmiyorum ama fastpay deki 100 TL lik steam kodları yeniden gelmiş. Faydalanamayan arkadaşlar kaçırmasın. Bugün son gündü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Red death redemption 2'yi an itibariyle bitirmiş bulunmaktayim. toplam 70 saatimi aldi.. Uzun süre böyle soluksuz oyun oynadigimi hatirlamiyorum. İndirimde kacirilmamasi gereken! Dünyadaki ilk oyundur ,alacaklar yarina birakmasin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 11 Aralık 2021; 21:39:51 >
  • Goddar kullanıcısına yanıt
    Ne avantajı var ? Ben faydalanmadım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ririii kullanıcısına yanıt
  • Fastpayden koda almaya çalışan var mı hay aksi deyip duruyor sinirlerim geldi...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • The Frost kullanıcısına yanıt

Humble'da farklı hesaplar açmak violation illegal hareket olarak algılanıyor ( ticari istismara giriyor kişisel kullanım dışı ) ve bu hesaplar üstünden satın almayı yasaklıyor hocam. Terms sayfasında bunu açıkca görebilirsiniz . Ben de aynı şekilde banlandım hiçbir şey alamıyorum artık. Kredi kartlarını otomatik reddediyor.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]humble bundle
    Terms of Service
    https://www.humblebundle.com/terms

telefonunuza sms kodu da gelmez ödemeyi tamamlayamazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 11 Aralık 2021; 23:31:11 >
  • medya7beni M kullanıcısına yanıt

Ziraat ile ödemeye çalışıyorsanız sıkıntı oluyor başka kart denemeniz lazım.

• Arkadaşlar Mass effect Origin plarformunda 200 liraya kadar düşmüş , Origin cüzdan keyi satiliyormu bilgisi olan aydinlatirsa sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 11 Aralık 2021; 23:12:12 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt

epic/r* üzerinden oynanan gta 5'lerde modlama yapınca bir sorun yaşanıyor mu hocam? youtube'da gördüğüm hyperrealistic bir mod vardı, o modlarla oynamayı planlıyorum ama sorun çıkarıyorsa steam'den almayı düşüneyim.

• gs09gs09 kullanıcısına yanıt

15tl veririm kargo senden.

• gs09gs09 kullanıcısına yanıt

100 tl yi %20 den satıyorlar zaten. 3 tane alırım 240 tl yapar niye senden alalım

• aga steamde pahalı diye torrentten serious sam 4 indirdim. accayşp keyifli oyun yav :D taktik maktik yok bam bam bam

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.