Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimi

9 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 21 Misafir (3 Mobil) - 25 Masaüstü5 Mobil
5 sn
284.741
Cevap
2.192
Favori
14.835.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 13 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 10882
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3020
  • Ortalama Mesaj Aralığı 24 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 3501
  • Favoriye Eklediklerim 2248
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • b0Ni (4056 mesaj) Johnny Silverhand (3408 mesaj) XanthiN (3020 mesaj) Noctivagant (2834 mesaj) The Frost (2010 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (121948 mesaj) Mobil (37331 mesaj) Tablet (3664 mesaj) (73 mesaj) Mini (9881 mesaj) Uygulama (5045 mesaj) (472 mesaj) (1008 mesaj)
  • @
424 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] | Sonbahar İndirimi
Giriş
    1781 Mesaj
    Kena'yı satın alıp almama konusunda kararsızdım. Konsol fiyatının ön sipariş bittiği için bir anda 200 küsurdan 300 küsura fırladığını görünce aldım hemen Epic'ten. Belli olmaz çünkü. puanları iyi geldi, konsol tarafında da fiyat arttı nasılsa deyip Epic fiyatınıda şişirebilirler. Mesai bitsin akşam deneyip bir iki kelam yazarım oyun ile ilgili.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    2261 Mesaj

Kena'yı oynamaya başladım. 2 saatlik oyun deneyimim de oyunun ilk saatlerinden oldukça memnun kaldım. Çok tatlı bir görselliğe, animasyon filmlerden çıkmışçasına çok hoş bir atmosfere sahip oyun. Bu tarz animasyon tadında oyunlara ilgisi olanların hoşuna gidecektir. Vuruş hissiyatı dövüş mekanikleri de gayet tatmin edici geldi bana. Bakalım ilerleyen saatlerde neler sunacak ama şimdilik gayet hoşuma giden bir oyun oldu diyebilirim 🙂

|
    |
  • Yarbay
    16090 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/b2/97/c6/b297c6beaa4b0e688d7595773d566b4b.jpeg&t=0&width=480&text=1

79 TL olan sürümü aldım biri oyun biri müzikleri filan mı çözemedim çünkü oyunun müzikleri ise yüklemeli olması garip geldi.

Sanırım müzikleri çünkü indir dedim 36 MB indirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 21 Eylül 2021; 13:27:31 >
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    6419 Mesaj

Bende 2 tane seçenek olunca büyük ihtimalle Deluxe ile alakalı olabilir diye düşünmüştüm. Geri sayım yapılan şeyi çok merak ettim.  

|
    |
    Psyduck17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3826 Mesaj

ben sabah evden çıkarken bir tanesi sayım yapıyordu, bir tanesi indiriliyordu. inşallah eve gidince süprizle karşılaşmam. hemen oynamak istiyorum  

|
    |
    StormLight kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2261 Mesaj

Kena için kütüphaneye eklenen 2.geri sayım yapan içerik neydi hiç bilemiyorum sabah vardı. Şimdi kaybolmuş :D Oyunu oynayabiliyorum normal bir problem olmadı.

|
    |
  • Yarbay
    16090 Mesaj

Kenya oyunu başlattım Norton uyarı verdi gerekli dijital onaya sahip değil diyerek. Ama Epic den aldığım orijinal içerik olduğu için izin ver dedim.

|
    |
  • Kurmay Yarbay
    7678 Mesaj

Kena Epic kütüphanesine iki adet seçenek ile ekleniyor.Birisi ana oyun diğeri ise oyun müzikleri,bir seçenek geriye sayıyordu oda oyun müzikleriymiş. Epic'in arayüz ve kullanıcı deneyimi konusunda üzerinde çalışması gereken daha çok işi var ama Kena'yı bir yıl beklememek için artık bunları göz ardı edeceğiz. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 21 Eylül 2021; 15:30:14 >
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    7678 Mesaj

Bunun konuyla ne ilgisi var,burası Torrent forumu mu ?

|
    |
    kullaniciadi12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    613 Mesaj

Bir önceki mesajının konuyla ne kadar ilgisi varsa benim mesajımında o kadar ilgisi var. Torrent linki mi attım? Forumda şu an gündemde olan bir oyun ve oyunla ilgili herkes her şeyi konuşuyor. Torrente bu kadar çabuk düşmesi garibime gitti ve yazdım. Seni rahatsız eden ne?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Terminator T-800 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    7678 Mesaj

Madem forumda şu an gündemde olan bir oyun ve oyunla ilgili herkes her şeyi konuşuyorsa benim yukarıda attığım mesaj bununla ilgiliyken senin attığın mesajın oyunla hiç bir ilgisi yok önce bunu bir ayırt etmen lazım.Burası Torrent forumu yada konusu değil forum kurallarına bakarsan neyin ilgili olup olmadığını görürsün.Beni rahatsız eden bu ister link at ister atma burası Torrent vb ifadelerin kullanıldığı bir yer değil ve buradaki insanlar torrente düşüp düşmediği ile ilgilenen kullanıcılarda değiller.Rahatsızlık verdiğim için kusura bakma ben torrent vs ifadeler görünce böyle oluyorum.Korsana ve her türlüsüne karşıyım. 

|
    |
    kullaniciadi12 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    7678 Mesaj

World War Z Aftermath Steam'de yayınlandı.Fiyat 61 TL

store.steampowered.com
    World War Z: Aftermath on Steam
    https://store.steampowered.com/app/699130/World_War_Z_Aftermath
    |
    |
  • Yüzbaşı
    613 Mesaj

Rica ederim problem yok :) sadece “buradaki insanların torrente düşüp düşmediğiyle ilgilenen insanlar değiller” cümleniz biraz boş oldu. Geçmiş sayfalarda bile birçok defa torrent muhabbeti geçtiğine şahit oldum. Onun haricinde oyun ana konularında bile çok kez konusu geçti. Teknoloji forum sitesinden üyelik açıp mesaj yazan birinin torrent ile alakası olmama ihtimali çok düşük. Düz mantık korsanla bağlantı kurup ordan vurmak basit. Neyse uzatmaya gerek yok konu çok dallanıp budaklanır :) özelden link isteyenler var ama cevap yazamıyorum telefon numaram onaylı olmadığı için. Google amcadan bakarsınız.

|
    |
    Terminator T-800 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    Demosu çıkmamış bir oyunu orijinal olarak almadan önce indirip denemek amaçlı olunca torrentin pek bir günahı olmaz gibi geliyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    2537 Mesaj

Torrent veya korsan muhabbeti yapan arkadaşlar bir zahmet forumda torrentle alakalı kendi konuları altında konuşursa güzel olur. Konunun ismi üstünde "Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları". Torrent de bir fırsat değil de düz doğrudan söylemek gerekirse beleşçilik, hak yemek, hazıra konmak vs olduğundan bu konuda pek işi yok. Bu tepki neden diyen arkadaşlar içinde her teknoloji sitesinde yazan insanların torrentle bir alakası olmayabilir arkadaşlar. Bu bir duruş, saygı meselesi. Konu açma konusunda da forum pek çok imkanı sunuyor bu konuda kullanmanızı öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 21 Eylül 2021; 16:21:12 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    Deathloop ne kadar zaman sonra güzel bir indirime girer sizce?

• Yüzbaşı
    572 Mesaj

Oyunu satın al, 2 saati geçmemek üzere dene. Beğenmezsen iade edersin 👍

|
    |
    SertKabuk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    613 Mesaj
    Hudson51 bende bloklu olduğun için mesajımı alıntılayamamışsın ama bana cevap yazmışsın. Forumda her mesaj için şikayet etme imkanı sağlanmış. Kural dışı bir mesaj gördüğünde formun şikayet et özelliğini kullanmanı tavsiye ederim. Basit bir mesajı amacından saptırıp sakız gibi uzatmanın mantığı yok.

|
    |
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj

İki saat aldatıcı ve yetersiz bir süre üstadım bu çok açık

|
    |
    Ruvhart kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4350 Mesaj

Kenayı yükledim ve oyuna başlamadan yine sinirlendim. Oyun Playstation Exclusive olarak çıkıyor. Üstüne Pc tarafında epic exclusvie olarak çıkıyor. Ben oyundan dualsense adaptive trigger falan bekliyorum ama oyun dualsense'i algılamıyor bile. Genelde böyle yapan yapımcılar oyun kumanda giriş desteğini steam inputa sırtına yaslayarak tasarladığı için işkillendim ve oyun dosyalarına girdim. Bir de ne göreyim :)

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/d2/b3/a2/d2b3a200573667a269ec63cce9c589e9.png&t=0&width=480&text=1

Cidden deliriyorum ya. Bir oyun kumandası desteği koymak ne kadar zor olabilir? Hadi bunu sadece küçük firmalar yapsa yine sorun değil. Büyük firmalar da yapıyor. Prensip konusunda Ubisoft öveceğim hiç aklıma gelmezdi ama bir tek Ubisoft bu konuda iyi iş çıkartıyor. Pc'de güncel oyunlarının hepsi bütün kontrolcüleri native olarak destekliyor. Rainbow Six Siege, Ac Valhalla vs hepsi tüm özellikleri destekliyor. Dualsense takıyorum haptic feedback, adaptive trigger hepsi çalışıyor. Xbox one kolu takıyorum trigger titreşimleri vs tüm özellikleri çalışıyor. Oyunların geneline bakıyorum yıl olmuş 2021, hala xbox360 zamanından kalma eski versiyon xinputu kullanıyorlar. Directinput destekleyenlere de Ps4 kolu takıyorsun belki çalışıyor, çalışsa bile ya xbox tuşları çıkıyor ya da titreşim çalışmıyor. Steam sağ olsun steam input ile bir standart getirdi bu işe. Bir kere entegre ediyorsun, sonra bütün kontrolcüler bir şekilde oyununda çalışıyor. Tabi bu geliştiricilere sorsan ya steam çok komisyon alıyor derler. Neyse tam steam bu sorunu çözdü dedik, bu sefer kafamıza platformlar yağmaya başladı. Oyunu dualshock ile oynayacaksan sadece steamde çalışıyor, başka platformlarda çalışmıyor. Firma epicden parayı alıyor ama steam apilerine dayalı şeyleri uygun hale getirmiyor. Epicden mi aldın, git ds4windows kur, sonra da xbox butonları ile oyna, ekrana X çıkınca git kare tuşuna bas vs...

Yine standart olması gereken bir özellik, ubisoftun yeni oyunlarının hepsinde crossplatform save var. Konsolda başladığın oyunu pc de bitirebiliyorsun. He bir de konsoldaki tüm oyunları klavye fare destekliyor. Adamlar tüm platformlarda aynı deneyimi sunmak için elinden geleni yapıyor. Steamden ayrılacaksan böyle ayrılacaksın. Bu özellikleri sunduğun sürece kimse bir şey demez sana. Özellik olarak steami yakalayabilen tek launcher ubisoft connect şu an. Avrupa ülkelerinde vs, cüzdan sistemi var. Bulut sistemi de eklemişler. 1 dolara ubisoft+ almıştım. Geçen bildirim geldi bulut aboneliği eklendi diye, baktım bağlı olan google hesabımdaki stadiaya bütün ubisoft oyunları eklenmiş. Ekstra ücret ödemeden ister luna üzerinden ister stadia üzerinden abonelikteki oyunları oynayabiliyorsun. Stabilite sorunları var yine, bunlarda genelde serverları patates olduğu için yaşanıyor, yoksa uygulama olarak origin kadar kötü değil. Yine de geçen ubisoft serverları çöktü diye wd legion campaing kısmından tak diye atıldım, 1 gün boyunca da oynayamadım. Kabul edilebilir değil yani.

Reklamlar
vp satın al
valorant points
Sohbet
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

MAIL
2,733
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.