Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (14011. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: codename.47 , altunuz , RxCan , Terminator T-800 , nasaz Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 31 Misafir (1 Mobil) - 34 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.712
Cevap
2.721
Favori
21.314.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Shrentak

Oyunların ne kadar sürede tamamlandığına bakabileceğiniz bir site var; howlongtobeat.com

Sorunuza gelirsek de gene aynı siteden baktığımızda ana hikayenin ortalama 14 saatte bitirildiği gözüküyor. Daha fazlası için -oyunu tamamen tamamlamak gibi- howlongtobeat de oyunun sayfasını inceleyebilirsiniz

Ana hikaye için buradaki saatlerin en az on-yirmi saat üstünde sonuçlar aldım ben hep. Ben çok yavaş oynuyorum galiba...

• Aerosol 34 kullanıcısına yanıt

Anladım hocam sağolun sanırım bu kuponu Godfall, Wrc9 veya Trackmania Turbo'da kullanacam.

• SertKabuk kullanıcısına yanıt

:) burada ilk görülen değer ortalama olarak verilmiş. Detayları incelediğinizde 11 saatte rushlayan da var 19 saatte yaya yaya bitiren de hehe

psychonauts 2 için söylüyorum tabii ki bunları

• dostlar dlc leriyle beraber iki oyundan birini almak istiyorum su an ikisi de indirimde sizce hangisini tercih etmeliyim. aradaki fiyat farkına değer mi vallaha

Assassin's Creed Odyssey gold 112tl

Assassin's Creed vallaha gold 269 tl

• benim bayaa bi işime yarayacak sağ olun hocam

• saltukc kullanıcısına yanıt
    Değmez vallaha hocam. Odyssey kesinlikle daha iyi bir oyun. Yalnız Epic'te indirime girerse kuponla 60 TL civarına yakalayabilirsiniz.
  • saltukc kullanıcısına yanıt

Assassin's Creed Odyssey - Deluxe Edition Epic Games'ten 23.75 TL ye almışım 20 mayıs 2021 de. Daha önce hiç Assassin's oyunları oynamamıştım. 70 saat keyif alarak oynadım. Odyssey fiyatını kesinlikle hak eder. Ama benim size önerim biraz daha bekleyip daha uygun fiyata almanız.

• Epic Games store dan watch dogs legion almaya çalışıyorum ama ultimate yada gold sürümü alamıyorum "Mevcut Değil" yazıyor.Ama düz versiyonunu alabiliyorum bunun çözümü var mı?

Edit: Bende watch dogs 1 hesabımda varmış.Bu dlcli versiyonlarında da watch dogs 1 complete edition'ı da verdikleri için bu versiyonları alamıyorum.Hakikaten tebrik ediyorum, bedava aldığımız oyun için 3. oyununu alamıyoruz. Bunun çözümü sanırım yeni hesap açıp oradan almak ama onlada uğraşamayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rebidem -- 21 Ekim 2021; 13:27:43 >
  • torkema61 kullanıcısına yanıt

Hocam bu aynı adam sürekli beni de ekleyip duruyor, en son engelledim  

• -Bane kullanıcısına yanıt
    Çok iyi yapmışsınız hocam. Amacı oyun veya arkadaşlık değil bu çocuğun.
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    Bende ikisi de çok tekrara düşen oyunlar. Hangisini oynarsanız oynayın aynısın hissettiriyor. Tercih meselesi
  • Godfall optimizasyon olarak nasıldır dostlar? İ7-7700HQ 1050(4) 16 ram laptop var. Rahat oynanıyor ise 23 liraya onu alayım doom eternal minimum karşılamıyor idi ama 30 fps ile filan yağ gibi akmıştı.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Aynı eleman bana da istek atmıştı ama reddetmiştim. Sanırım bizi topluca avlamaya çalışmış.
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    Halbuki kendi resmini koymuş 100+ level birinden ne zarar gelir ki diye düşünmüştüm bir de zaten o günden sonra ortak arkadaşlara bakıyorum, yoksa reddediyorum direkt.
  • bazı firmaları anlamakta güçlük çekiyorum oyununu bir platformda indirime sokarken diğer platformda indirimsiz satıyor bahsettiğim oyun exodus epicte indirimde ama steamde tık yok aynı anda iki platformdada indirime girmesi gerekmezmi

kupon olmadığı için epictende alamadım kardeş harcamış kuponu :D

• JaReD22 kullanıcısına yanıt

Ustam daha birkaç ay önce Steam'de indirimdeydi ben de oradan almıştım. O zaman da Epic'te indirim yoktu. Biraz da şükretmek lazım çifter çifter indirim beklemek yerine. Oyundan hiç hazzetmedim orası ayrı. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertKabuk -- 21 Ekim 2021; 14:11:14 >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

İndirimler firmaların kendi tasarrufu hocam. Üstelik Epic bence firmalara oyunlarını indirime soksunlar diye bile para veriyor olabilir. Ayrıca bence de saçma.

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Bir oyunun farklı platformlarda farklı dönemlerde indirime girip dönemsel olarak hem yapımcısına hem de anlaştığı platforma kazanç sağlamasının neresi saçma?

• SertKabuk kullanıcısına yanıt

Oyuncu için kötü bir şey hocam. Firma kendi çapında kar sağlayabilir ama oyuncunun hele ki PC gibi geniş ve açık bir platformda kısıtlamak her zaman ellerinde patlayacağı bir şey. Epic'in başlattığı PC de platforma özel oyun saçmalığı ayrı bir olayken indirimlerinde platforma özel olması daha vahim olan. Ayrıca burada platformun kendi özel koyduğu Epic'in kuponları gibi özel indirimlerden bahsetmiyorum. Pek tabi her platformun kendi özel indirim dönemleri olabilir ama oyuncunun seçeneklerinin kısıtlanması pek takdir etmediğim ve saçma bulduğum bir şey. Zaten işin sonunda onun platformudur istediği zaman indirime sokar olayına geliyor iş...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

Oyuncu için kötü bir şey hocam. Firma kendi çapında kar sağlayabilir ama oyuncunun hele ki PC gibi geniş ve açık bir platformda kısıtlamak her zaman ellerinde patlayacağı bir şey. Epic'in başlattığı PC de platforma özel oyun saçmalığı ayrı bir olayken indirimlerinde platforma özel olması daha vahim olan. Ayrıca burada platformun kendi özel koyduğu Epic'in kuponları gibi özel indirimlerden bahsetmiyorum. Pek tabi her platformun kendi özel indirim dönemleri olabilir ama oyuncunun seçeneklerinin kısıtlanması pek takdir etmediğim ve saçma bulduğum bir şey. Zaten işin sonunda onun platformudur istediği zaman indirime sokar olayına geliyor iş...

Saçma demişsiniz ya ben ona cevap vermeye çalıştım naçizane. Ticari açıdan saçma olmayabileceğini ifade etmeye çalıştım. Donanımhaber'in donanımlı küçük esnafları teknik şekilde açıklayabilir bu durumu ben yorumladım sadece. Oyuncu için fazla para vermesine sebep olacak her şey kötü tabi o konuda haklısınız.

Keşke oyunlara sağladığımız veriler (oyun içinde yaptığımız tercihler, maruz kaldığımız reklamlar gibi) ödeme olarak kabul edilse de hiç para vermesek.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SertKabuk -- 21 Ekim 2021; 14:38:22 >

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.