Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Lunar İndirimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: chaos7, HankMoodies Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 34 Misafir Kullanıcı, 35 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
245.183
Cevap
1.821
Favori
11.295.253
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Lunar İndirimleri
Giriş
    1313 Mesaj

bende de gtatürk deki yama kurulu bu yama online ile uyumlu değil diyorlar doğrumu ? diğer yamanın sitesinde online ile uyumlu olduğu yazıyordu
    |
    |
    EfsaneFenerli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus Z170-P ~/~ Evga GTX 1060 SC 6GB ~/~ Intel I5 6600K @4.4Ghz ~/~ Corsair Vengeance Blue 2x8 3000MHz CL15 ~/~ Ocz TR150 240GB SSD ~/~ WD Blue 1TB 7200RPM HDD ~/~ Lepa Aquachanger 120 CPU Cooler ~/~ Evga 750 GQ PSU ~/~ Dark N10 Midtower Case ~/~ AOC G2260VWQ6 TN LED 1ms 75hz FreeSync ~/~ Logitech Z213 Speaker ~/~ Samsung Galaxy S6 32GB Blue Topaz
  • Binbaşı
    1098 Mesaj

Hayırlı olsun.
    |
    |
    XanthiN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Sarah Linden #
  • Yüzbaşı
    361 Mesaj

Onlinea giremiyorum hocam ben calismayi durdurdu hatasi aliyorum. Bunun yamayla alakali mi ki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    BabyYourLost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Borla çalışan araba üretildi, maliyeti 200 TL. olan 1 kg bor ile 19 000 km yol yapabiliyor.(1100kg. oto sabit 100 km süratle giderse). Bu demek oluyorki Petrole son. Tam tersine Batılı ülkeler bor işletmeciliğinin kansere yol açtığını idda ederek BOR madenininden soğutma çabası içindeler. Oysa bu mucize maden kanser tedavisinde de kullanılmaktadır. Türkiye kiskacta. Arabayi bor madeniyle calistiracak patentli 600 proje oldugu ortaya cikti. TÜRKİYE, dünyada bor rezervinin yüzde 73`üne sahip Ve Türkiye GELECEĞİN DUBAİSİDİR. Ve uluslararasi teroristler Türkiye uyanmadan bu kaynagi ele gecirmeyi planliyor.UYUMA,UYUTMA TÜRK MİLLETİ
  • Yarbay
    2772 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Konuyu üstlenip bir daha uğramayan kişilerden kurtuldunuz. Konuyu devralmış bulunuyorum, bilginize. Zaten hemen her düzenlemeyi ben yapıyordum en azından resmileşti.

Hayırlı olsun,size DH STEAM İmparatoru diyelim artık.
    |
    |
    V Panther

Gta v online turkce oynamak ban sebebimi turkce yama

|
    |
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Binbaşı
    1040 Mesaj

Witcher 3 + exp pass ı olanlara goty sürümü gelmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

oyunlarin hepsimi kotu acaba 4 5 eglenceli oyun yok mu tablette oynamalik :)

|
    |
    Beyler uzun zamandır konuyu takip etmiyorum.Ekran kartımı sipariş verdim yolda.Benim ufaklık titanfall hastası kartıda o oyunu oynarken bozmuştu :P Şimdi ucuza TF2'Yİ Nereden alıyoruz.Ful paket tercihim..
    |
    |
    Sonraki indirim ne zaman acaba? Cities skylines i önerir misiniz

Orijinalden alıntı: Survival

Sonraki indirim ne zaman acaba? Cities skylines i önerir misiniz

22 Aralık.
    |
    |

g2a sanki biraz fazla komisyon alıyor ödeme yaparken. Kinguinde 22 lira civarında. Karşılaştırmadan almayın bence.
    https://www.kinguin.net/category/1293/battlefield-4-origin-cd-key/
    |
    |
    just one bad day kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

doğrudur hocam pek bir alışveriş geçmişim yoktu g2a yla 1-2 liralık dota itemi dışında
    |
    |
    WBC kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Beyler steam ödemesiyle ilgili bir sorum olacak. Son black friday indirimde 111.92 TL'lik oyun satın aldım ancak kredi kartı ekstresinde usd harcaması olarak 32.39$ (güncel kurla yaklaşık 114 TL) gözüküyor.

Sorum şu: Steam hesabımda çekilen tutar TL olarak gözükse bile, yapılan harcama banka ekstresinde usd olarak mı gözükür? Bir yanlışlık var mı?

Orijinalden alıntı: neverktulu

Beyler steam ödemesiyle ilgili bir sorum olacak. Son black friday indirimde 111.92 TL'lik oyun satın aldım ancak kredi kartı ekstresinde usd harcaması olarak 32.39$ (güncel kurla yaklaşık 114 TL) gözüküyor.

Sorum şu: Steam hesabımda çekilen tutar TL olarak gözükse bile, yapılan harcama banka ekstresinde usd olarak mı gözükür? Bir yanlışlık var mı?

Ben garanti bonus kullanıyorum bugune kadar hep TL çekildi dostum, bankanla bir görüş bakalım ne diyorlar.
    |
    |

acil yardım

Orijinalden alıntı: Marcus Kane

https://www.humblebundle.com/yogscast-jingle-jam şu bundle en son ne zamana kadar alınabilir belirli bir süresi var mı?

Sağda yazıyor 29 gün var , ama sınırlı sayıdaymış . 30 dolar edecek şeyler gelir mi belli değil. İyi düşünmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 2 Aralık 2016; 20:23:48 >

Orijinalden alıntı: expo-9009

quote:

Orijinalden alıntı: Marcus Kane

https://www.humblebundle.com/yogscast-jingle-jam şu bundle en son ne zamana kadar alınabilir belirli bir süresi var mı?

Sağda yazıyor 29 gün var , ama sınırlı sayıdaymış . 30 dolar edecek şeyler gelir mi belli değil. İyi düşünmek lazım.

Teşekkürler hocam,bence en az bir iki tane iyi oyun gelebilir geçmiş bundle oyunları da içerebilir bir süre sonra stok bitmezse eğer alınabilir.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
üniversite
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,719
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.