Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Lunar İndirimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ön Libero, BJKBLADE, reactnative Daha Az
3 Kayıtlı Üye, 108 Misafir Kullanıcı, 108 Masaüstü Kullanıcı, 3 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz 1 Android )
245.041
Cevap
1.825
Favori
11.255.294
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Lunar İndirimleri
Giriş
    443 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Wigglesticks

quote:

Orijinalden alıntı: EaGLe Power

Yeri degil ama mafia 2 yükledim oyun fransızca çıktı.Türkçe yamayı da kuruyorum olmuyor.Bi fikri olan var mı

Oyunu komple uçuruyorsunuz.Sonra mafia 2 sağ tıklayıp özellikler-dil sekmesinden ingilizce seçip tekrar indiriyorsunuz.Üstünede türkçe yamayı kurup temiz temiz oynuyorsunuz.
    Dili ingilizce yapıp dosyaları doğrulatmanız bir işe yaramıyor malesef sıfırdan indirmeniz gerek.

Teşekkürler hocam diger yöntemler işe yaramamıştı bu olur inşallah.
    |
    |

Orijinalden alıntı: premiumbeyin

Eyvallah hocam..
    Ya fifa 17 yi alırken kartı kaydetmen vpn açık almıştım problem olurmu o..
    Kart bilgilerimi değştireyim mi?

sorun olur hocam yenileyin vpn kullandığınızda tüm verileriniz kullandığınız vpn üzerinden aktarılıyor. kredi kartı bilgilerinizde buna dahil.
    KASA CORSAIR VENGEANCE C70 GAMING ASKERİ YEŞİL İŞLEMCİ INTEL i7 4790K ANAKART MSI Z97 GAMING 7 EKRANKARTI MSI GTX 970 GAMING 4G RAM CORSAIR 2X4GB VENGEANCE 1600MHZ DDR3 CL9 SSD SAMSUNG 850 EVO 120 GB + 500 GB HDD WD 3.5" 1TB CAVIAR BLUE İŞLEMCİ SOĞUTUCU COOLER MASTER HYPER 212 EVO GÜÇ KAYNAĞI CORSAIR RM750 750W TAM MODÜLER MONİTÖR ASUS 23.6" VN247H 1MS 60 HZ KLAVYE LOGITECH G105 FARE LOGITECH G502 PROTEUS CORE
    | PC | | PLAYSTATION 4 | | NINTENDO SWITCH |
    | STEAM ID : ybilgili19 | ORIGIN ID : arbag19 || PSN ID : ybilgili19 || NINTENDO FC : SW-5113-6672-0918 |
  • Yüzbaşı
    643 Mesaj
    Merhaba , steam soru-cevap konusu pek aktif olmadığı ve konu açmaya gerek duymadığım için buraya sormaya gerek duydum.
    Deluxe paket oyun aldım fakat DLC eksikti. Steam destek-DLC eksik- indirilebilir içerik- steam destekle iletişime geç ile
    mesaj attım. DLC'ler eklendi fakat bir sorum olacak bu konu ile ilgili , benim hesabıma giriş yaparak mı ekliyorlar yoksa
    bana gönderiyorlar mı yani kısaca şifre değiştirmeme gerek var mı sorun olur mu hesap çalınma vs biraz pinpirikli bir insanım.
    Rica etsem bu konuda beni aydınlatır mısınız
    https://www.bundlestars.com/en/bundle/fps-heroes-2-bundle

İçindeki oyunlar ve steam fiyatları ise şöyle:

POSTAL 2 - 18 Lira
    Lovely Planet - 11 Lira
    Alien Rage - Unlimited - 31 Lira
    Sniper: Ghost Warrior 2 - 31 Lira
    NAM - 13 Lira
    Depth Hunter 2: Deep Dive - 24 Lira
    Super 3-D Noah's Ark - 10 Lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Sherlock -- 1 Aralık 2016; 16:22:28 >
    |
    |

Eyvallah hocam.. teşekkür ederim banka ile iletişime geçeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    19yusuf05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Enigmatical

Merhaba , steam soru-cevap konusu pek aktif olmadığı ve konu açmaya gerek duymadığım için buraya sormaya gerek duydum.
    Deluxe paket oyun aldım fakat DLC eksikti. Steam destek-DLC eksik- indirilebilir içerik- steam destekle iletişime geç ile
    mesaj attım. DLC'ler eklendi fakat bir sorum olacak bu konu ile ilgili , benim hesabıma giriş yaparak mı ekliyorlar yoksa
    bana gönderiyorlar mı yani kısaca şifre değiştirmeme gerek var mı sorun olur mu hesap çalınma vs biraz pinpirikli bir insanım.

şifrenizi değiştirmenize gerek yok hesabınız filan girilmiyor indirilebilir içerikleri de steam kütüphanesinde oyunun üzerinde sağ tıklayıp indirilebilir içerikler e basarak görebilir isterseni pasifleştirip aktifleştirebilirsiniz
    KASA CORSAIR VENGEANCE C70 GAMING ASKERİ YEŞİL İŞLEMCİ INTEL i7 4790K ANAKART MSI Z97 GAMING 7 EKRANKARTI MSI GTX 970 GAMING 4G RAM CORSAIR 2X4GB VENGEANCE 1600MHZ DDR3 CL9 SSD SAMSUNG 850 EVO 120 GB + 500 GB HDD WD 3.5" 1TB CAVIAR BLUE İŞLEMCİ SOĞUTUCU COOLER MASTER HYPER 212 EVO GÜÇ KAYNAĞI CORSAIR RM750 750W TAM MODÜLER MONİTÖR ASUS 23.6" VN247H 1MS 60 HZ KLAVYE LOGITECH G105 FARE LOGITECH G502 PROTEUS CORE
    | PC | | PLAYSTATION 4 | | NINTENDO SWITCH |
    | STEAM ID : ybilgili19 | ORIGIN ID : arbag19 || PSN ID : ybilgili19 || NINTENDO FC : SW-5113-6672-0918 |

• Yüzbaşı
    643 Mesaj

Aktifti , Oyunu aldığımda DLC eksikti daha sonra destekle iletişime geçtikten sonra kütüphaneme eklendi. Ben hiç bir ayarı değiştirmemiştim.
    |
    |
    19yusuf05 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Origin daha çok el yakacak zaten de, Steam'in TL fiyatlarına ayar çekmesi yakındır. :)

Eğer aldığın paket Mafia 2 Deluxe ise bir yanlışlık yok. O Deluxe pakette DLC ler ekli değil.
    INTEL Core I7 7700K / MSI Z170A GAMING M3 / EVGA GTX 1070 FTW / Corsair 32Gb(4*8Gb) 3000Mhz CL15 / OCZ RD400 256GB PCIe NVMe M.2 SSD / Seagate 1TB / Seagate 3TB / CREATIVE Sound Blaster ZX / SHARKOON X-Tatic Pro 5.1 / Razer Blackwidow Ultimate 2013 / Razer Ouroboros / Razer Vespula / COOLER MASTER Haf X 942 Black / THERMALRIGHT Macho HR02 / Corsair RM650X / Acer Predator XB271H 27" G-Sync
  • Yarbay
    4480 Mesaj
    Arkadaşlar ben steamdan işbank banka kartımı kullanarak ödeme yaptım ama para gitmedi yani hesap özetine bakınca harcanan para yazıyor ama sanki beklemeye almış gibi steam'e para geçmemiş bunun sebebi nedir ne yapmalıyım
    |
    |
    Zaten Aşklar Hep Yalan Dolan, Sonu Hep Acı Hüsran,
    Bize Her Sevdadan Geriye Kalan,
    Sadece Galatasaray.
    Umut K.
  • Yüzbaşı
    643 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: carlos1111

quote:

Eğer aldığın paket Mafia 2 Deluxe ise bir yanlışlık yok. O Deluxe pakette DLC ler ekli değil.

Splinter cell blacklist

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2242 Mesaj

Son 1 haftada steam BF indirimleri ve öncesindeki Halloween indirimiyle almış olduğum toplamda 100-120 GB boyutunda bir çok oyun indirdim (hatta an itibariyle Max Payne 3 de inmeye devam ediyor 1 gecede AKK nın anasını belleyince o da yarım kaldı düşük hızda devam şimdi ), çoğunda pc yi indirme devam ederken yeniden başlattım veya kapattım , mb'ına kadar kaldığı yerden devam etti , muhtemelen steam i açık bırakıp indirmeyi de durdurmasanız bile sizinkiler de kaldığı yerden devam ederdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Provisioner -- 1 Aralık 2016; 20:1:24 >
    |
    |
    der ve gider kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    System : Asus Z97-A ATX Soket LGA 1150 Motherboard / İntel Core i5 4690K LGA 1150 Cpu / ASUS Dual Radeon RX 480 4GB OC Edition Ekran Kartı / Samsung 840 Evo 120 GB SSD / Seagate Barracuda 2TB 64MB 7200RPM 3.5" HDD / Corsair Vengeance 16GB (2x8) 1600 Mhz CL10 DDR3 Ram / Corsair Carbide 400R, CX600M Psu / Cooler Master Hyper 212 Evo / Asus MX259h 25" 5ms FHD Ah-Ips Monitör
  • Yarbay
    10102 Mesaj
    72 tl ye Doom ve 19.5 tl ye dyinglight the following alındı

|
    |
    İ7 4790k(4.4) 16 GB DDR3(1600MHZ)RAM MSI GeForce RTX 2070 Ventus 8GB GDDR6 GİGABYTE B85M-HD3 240 GB SSD +120GB SSD SAMSUNG HARDDİSK 1TB 7200 RPM HDD AOC 23.8" AGON AG241QG 165Hz 1ms GSYNC 2K Gaming Monitör XIGMATEK HERA FULL RANGE 80PLUS GOLD 850W
  • Yarbay
    9380 Mesaj

Bu çekilmemiş hali mi?

Indie oyunlar dışında %80'i 179-219₺

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    teoska kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    https://www.bundlestars.com/en/bundle/dollar-mega-bundle

Yogscast Jingle Jam 2016 $30 - aralık ayı boyunca hergün 1 oyun eklenecek.
    https://www.humblebundle.com/yogscast-jingle-jam

not : bundle'in fiyatı 30 gün boyunca aynı, gelecek oyunlara göre bekleyip daha sonra alabilirsiniz yani. ama 50.000 adet satılacak sadece, 2000 oldu bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 1 Aralık 2016; 21:32:14 >

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yarbay
    4563 Mesaj
    |
    |

Steam gibi oluşumların yaygınlaşması dileğiyle.
    |
    |

Orijinalden alıntı: b0Ni

Dollar Mega Bundle $1 - 28 oyun, 22'si kartlı. ( sg'de ki chart yanlış sanırım 22si kartlı değil, bakarsınız)
    https://www.bundlestars.com/en/bundle/dollar-mega-bundle

Yogscast Jingle Jam 2016 $30 - aralık ayı boyunca hergün 1 oyun eklenecek.
    https://www.humblebundle.com/yogscast-jingle-jam

not : bundle'in fiyatı 30 gün boyunca aynı, gelecek oyunlara göre bekleyip daha sonra alabilirsiniz yani. ama 50.000 adet satılacak sadece, 2000 oldu bile.

17 tanesi kartsız yahu zaten kart için alıyoruz koy gitsin hepsine işte millet bunları oynuyor mu sanıyor bunlar acaba

Humble da yenisine 1 dolara ne veriyor şimdi anlamadım

• Yüzbaşı
    530 Mesaj
    arkadaşlar bir soru sorayım size,
    geçen yıl black ops 3 indirmiştim, 50gb
    steamapps klasörünü kopyalayıp yedeklemiştim hdd ye.
    şimdi o yedeği atıp steam de tanıtamıyorum, önceden indirmeyi başlatırdım durdurup dosyaları kopyalardım, tekrar indirmeye başlayınca tanırdı.
    şimdi olmuyor, 50gb lanet olası dosyayı tekrar mı indireceğim ?
    Intel i5 6600k 4.2Ghz // Asus z170-A // Evga Gtx 1070 FTW ACX 3.0 // Evga 650W GQ 80 // Crucial BX100 250GB SSD // Corsair h100i v2 // NZXT S340 (White) // Ballistix Sport LT 8x2 DDR4 2400mhz (White) // Steelseries Rival 600 // Logitech G710 // Hyperx Cloud 2 // Logitech z533
    Asus PG278Q G-sync
    It
HızlıCevap
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
haberler
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.