Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Lunar İndirimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Ön Libero, reactnative Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 105 Misafir Kullanıcı, 105 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 2 Mobil Cihaz )
245.041
Cevap
1.825
Favori
11.255.296
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Lunar İndirimleri
Giriş
    4563 Mesaj

Forumda meyeze adlı üye 90a 100e falan satıyordu bi ara . İkinci ele bak .
    |
    |
    kukabay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sağol, oyunu aldım originden de aktif ettim umarım taklaya gelmeyiz.
    |
    |
    VYC Majoris kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

eu değilde us battlenet'ten al 35$ ödersin. (vpn'ye gerek yok direk alttaki linkten alabiliyorsun)

https://us.battle.net/shop/en/product/overwatch-origins

veya vpn ile yeni hesap açıp en ucuz ülke neresiyse oradan alabilirsin, oyun çıktığında rusya'ydı 90 liraya geliyordu oradan alınca. şu an aynı mı fiyatlar bilmiyorum araştırman lazım
    |
    |
    kukabay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | Corsair 400R | EVGA 750GQ 80+ GOLD | AOC 24" G2460PG 144hz G-sync
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    773 Mesaj

Teşekkürler hocam. Siteden girip parça parça alınca sorun çıkmadı.
    Son dakikalara 55 oyun sıkıştırdık. Rekor kırmış olabilirim

Edit : Az önce kütüphaneden baktım da o sayı 87 imiş Ben bundle ve paket olarak satılanları da tek oyun saymışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgun17 -- 29 Kasım 2016; 20:0:23 >
    |
    |
    MetalPWN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

arjantin üzerinden alırsanda 79 tl ödersin

https://www.youtube.com/watch?v=vIYq7DNMf0A

buda konusu:
    https://forum.donanimhaber.com/m_118950630/tm.htm
    |
    |
    Bahsedilenler: kukabay kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör b0Ni

Orijinalden alıntı: VYC Majoris

Ubisoft'un sitesinde dün biraz karşılıklıklar olmuş (fiyat hataları vb) ve millet oyunları acayip fiyatlardan almış.

Shadow of Mordor GOTY 1.7$

Injustice Deluxe Edition 1.7$

BF4 2.4$

Fifa 17 8.64$

Sleeping Dogs Definitive Edition 3$

Batman oyunları 1.7$

Tabi fiyatlar hala iyi ama yukarıdakiler gibi değil. Fifa ise 14.4$'a yükselmesine rağmen 2 ay önce çıkmış böyle popüler bir oyunu 50 liraya almak çok iyi bence.

Gelelim nasıl alınacağına.

VPN ile alınacağı malum. Ben böyle durumlarda Opera Developer isimli tarayıcının kendi VPN özelliğini kullanıyorum. Ülke seçiyorsunuz ve hemen bağlanıyor. Antivirüs ile çakışabildiği için VPN bağlanana kadar antivirüsü devre dışı bırakabilirsiniz.

VPN bağlandıktan sonra http://store.ubi.com/us/search/?cgid=cybermonday linkine gidiyoruz.

Fifa 17'yi sepete atınca 14.4$ oluyor. Satın almak için Uplay hesabı oluşturmak gerekiyor. Oyunu Origin'e eklemek için Origin hesabı da lazım. Eğer yoksa üye oluyoruz bunlara.

Ardından ödemeye geçiyoruz. Ödeme kısmında bir Amerika adresi lazım. Onu da şu linkten alıyoruz:http://www.fakeaddressgenerator.com/World/us_address_generator

Kendi isminizi girebilirsiniz ama diğer bilgileri siteden kopyalayıp yapıştırın. Bazı eyaletlere vergi uygulayabiliyor. Oklahoma için vergi yok mesela. Sağdan Oklahoma seçip o eyaletten bir adres alırsanız vergiden yırtmış olursunuz.

Adresin ilk satırına "Street" kısmında yazanı yapıştırmanız yeterli. Posta kodu, telefon, şehir, eyalet gibi bilgileri de girip ödeme kısmında kredi kartı ile devam ediyorsunuz ve kartınızda bir problem yoksa ödeme başarılı oluyor.

Oyun kodu 10-15 dakika içinde geliyor ve Uplay hesabınıza otomatik olarak ekleniyor. E-posta ile gelen kodu Origin hesabınıza da ekliyorsunuz.

Sleeping dogs 12 $ olmuş mordor ise kalmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2433 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

Edit : Az önce kütüphaneden baktım da o sayı 87 imiş Ben bundle ve paket olarak satılanları da tek oyun saymışım.

Rica ederim hocam hayırlı olsun :) Konsolda her oyuna 100 lira verdikten sonra 55 oyunun o kadar tutması bedava gibi geliyor insana değil mi

CPU: AMD Ryzen 5 1600 MOBO: Gigabyte AB350-Gaming 3 RAM: GSKILL TridentZ RGB DDR4 3200MHz CL16 2x8GB GPU: Palit GTX 1060 JetStream 6GB 192Bit HDD: WD Caviar Blue 1TB SSD: Samsung 860 EVO 250GB PSU: FSP Hydro 600W 80 Bronze CASE: Phanteks Eclipse P400S Monitor: Asus MG248QR 24' 1ms 144Hz Mice: Corsair M65 PRO Keyboard: Corsair K70 LUX Red LED

• Yarbay
    2961 Mesaj
    7 Days to Die oyununu 2 li pack alan varsa birtanesini alabilirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Voidu'da 80 droyun'da 79 lira şu an

|
    |
    Dr. Gregory House kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

quote:

Orijinalden alıntı: thehawk

Hocam eu4 ve civ icin hangi dlcleri almaliyim

Civ5 için complete edition alın zaten 21tl mi ne fiyatı. Eu4 için Art of War, Common Sense, The Cossacks, Mare Nostrum ve son çıkan Rights of Man eklentileri var. Rights of Man henüz indirime girmediği için o kadar para vermeye gerek yok başta saydığım 4 tanesini alsanız yeterli.

İlk iki seriyi ve Tales from the Borderlands'ı aldım bakalım uzun zamandır ilk defa heyecanlandım inmesini bekliyorum oyunların Çok teşekkür ederim cevaplarınız için. @saintroyo @P1vsCPU

Ne demek dostum Borderlands 2 daha doğrusu tüm seri de olabilir istediğini sorabilirsin, sadece Tales from Borderlands'i yeni aldım, ama oynamadım, Borderlands 2'nin hala daha deli gibi online oynayanı var diye biliyorum ve hala daha shift kodları resmi olarak veriliyor. Ben de vaktim oldukça oynamaya devam ediyorum. İleride çok ilerleyip her şeyi hatmedersen bazı silah hileleri vardı onlardan da bahsedebilirim, ben de online oynarken denk gelmiştim şans eseri :D
    |
    |

• Yarbay
    4039 Mesaj
    son dk dayanamayıp rainbow ile ilk season pass i aldım

ikinci season passde 69tl den geldi steam e 2.season passli gold editionda 210 tl

edit : ahahaha noluyoruz ya oyunu steamden aldıktan sonra steam forumuna bakiyim dedim herifin biri uplay key paylaşmış ve onu uplayden aktif ettim ahaha boşuna mı aldım şimdi ben bu oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faltuner -- 29 Kasım 2016; 20:20:28 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    773 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

Rica ederim hocam hayırlı olsun :) Konsolda her oyuna 100 lira verdikten sonra 55 oyunun o kadar tutması bedava gibi geliyor insana değil mi

Teşekkürler hocam :) Aynen öyle, hatta PS4 den soğudum diyebilirim.
    Gerçi yeni çıkan oyunlarda konsol veya PC çok fark etmiyor(Konsolda ikinci el alacağımızı düşünürsek )
    Ama PC için indirim dönemlerinde çok uçuk indirimler oluyor bunun gibi.Konsoldaki oyunların kolay kolay fiyatları düşmüyor maalesef.

Gerçi ne kadar soğusam da, sırf Exclusive oyunları için (Uncharted 1-2-3-4, Bloodborne, Last of Us, Heavy Rain, Until Dawn, Last Gurdian, Horizon Zero, God of War, Death Stranding, Days Gone, Detroit: Become Human) satmam durur herhalde

Ama özellikle steamdeki indirimli fiyatları gördükten sonra, PS4 de digital oyun artık alacağımı sanmıyorum :)
    Konsol alışkanlığı olduğu için steamden aldığım oyunları da TV ye bağlayıp joystik ile oynarım sanırım çoğunu
    |
    |

• Yarbay
    5084 Mesaj

En uygun değil ama arkadaşa aldırıp parasını sonradan verdiğim için steamden aldım.
    |
    |
    Dr. Gregory House kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    son anda SPORE™ Galactic Adventures | SPORE™ Creepy & Cute Parts Pack | SPORE™ oyunlarını aldım, dayanamadım, uzun zamandır istek listemde duruyorlardı, daha önce ilaçlı olarak oynamıştım...
    |
    |

Geçen yıl kış indirimlerinde oranlar bazı oyunlarda black friday dönemine göre kötüydü ve bir çok kişi bundan şikayetçiydi çöp çöp çöp diye her gün yazdılar buraya

edit: Dediğim yanlış anlaşılmasın indirimler bence genel olarak iyi . Özellikle oyunu az olan arkadaşlar için önemli fırsatlar vardı. Kış indirimleri bu kadar iyi olmayacak .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 29 Kasım 2016; 20:53:53 >

• Binbaşı
    1974 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: m-99

İndirim bitmesine yakın bir hüzün çöküyor insana :) Keşke hep böyle kalsa ana sayfa ama üzülmeyelim 3 hafta sonra yine gelecek indirim ama kış ve yaz indirimleri kara cumaya göre sönük geçiyor artık.

Geçen yıl kış indirimlerinde oranlar bazı oyunlarda black friday dönemine göre kötüydü ve bir çok kişi bundan şikayetçiydi çöp çöp çöp diye her gün yazdılar buraya

AAA oyunlara indirim gelmesin, indie lar eski klasikler adam gibi indirim alsın yeter bana ya. Geçen kış indiriminde indielarda şuan ki black fridayden çok daha fazla indirim vardı. Bu black friday de 5-6 senelik platformer, adventure oyunları %50-%33 gibi abuk sabuk indirimler aldı
    |
    |

• Yüzbaşı
    284 Mesaj

Teşekkürler fakat yeni bir arjantin region hesap açılımı istiyor :/ maalesef bu seçenek bana uymuyor yinede teşekkürler
    |
    |
    just one bad day kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Anakart: MSI B450 Tomahawk Max Ekran kartı:MSI RTX 2060 Super Gaming X Monitör:AOC 27'' 27G2U İşlemci:AMD Ryzen 5 3600Kasa:Cooler Master MB 511 RGB SSD:XPG 1TB SX8200 PRO M.2 SSD Ram:Corsair Vengeance 2x8 GB RAM RGB 3200mhz İşlemci soğutucusu:CORSAIR Hydro Serisi H100i RGB PLATINUM Mouse:LOGITECH G300 Kulaklık:HyperX Cloud Alpha Klavye:Logitech G213 Progidy
  • Yarbay
    3992 Mesaj

Hala alamadıysan parça parça al aynı sorunu bende yaşadım daha önce , 5er 5er aldım çözüldü.

|
    |
    akgun17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,766
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.