Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mukan553 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 24 Misafir - 24 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.559
Cevap
2.720
Favori
21.294.099
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 94629463946494659466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    gece kuşu gibi bir şey vardı. Öyle yap ya da değiştir firmayı.(uydunet varsa)
  • aeeb12 kullanıcısına yanıt
    Hocam halinize şükredin 2 sene önce yeni yapılmış 7 apartmandan oluşan bir sitede oturmaya başladım internet altyapısı 2 ay içinde geleceği söylenmişti 2 yıl oldu hala gelip baglamadilar hayır sorun ne diye sorduklarında bir boktan anladiklarida yok 2 yıldır proje halinde bekliyormuş baslamamislar illa rüşvet mi verelim!

Baslasalar 3 günde halledecekler öyle ücra bir yerde değil site yanındaki evlerde var 200 metre uzaktaki hastanede ve 500 metre uzaktaki üniversitede fiber var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @amante de los gatos

Söylediğiniz tarifeyi inceledim,tam bir felaket arkadaşım.Gündüz vakti akk kotanı doldurursan,gece kuşu tarifesi de akk ye giriyor,yani gecede 3 mb düşüyor,10 tl daha boşa veriyorsun.75 gb akk zaten iki full hd video izlesen doluyor,çok saçma bir paket.Bu arada Uydu net'e geçemem,daha 5 ay önce salak gibi taahhüttü yeni yeniledim.

@Biolystick

Arkadaşım ben kötünün iyisine felan bakmam,çalışıyorum emeğimin karşılığında para alıyorum,o parayı da,daha rahat bir hayat yaşamak için harcıyorum ama ülkemizde emeğin karşılığı maalesef yok.Niye şükredeyim,bedava mı veriyorlar ki şükredeyim,paramın karşılığını almak istiyorum,hakkımı istiyorum.Yinede sizde haklısınız bu ülkede yaşayana değil ölüye yatırım yapılıyor,dualarla şükürlerle insanlarımızı kötü sisteme alıştırdılar.Para veriyorsun,karşılığını almak için dua ediyorsun,ama olmuyor,paranla rezil oluyorsun,birde bu yolsuzluğa,iğrenç sisteme şükretmek çok saçma.İşte Avrupa ile aramızdaki fark bu,onlar yaşama,emeğe,insana destek verdiği için Avrupa olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeeb12 -- 18 Aralık 2016; 13:57:42 >

• Bu AKK çok ciddi bir engel teşkil ediyor.

Evde 3 kişiyiz ve 3 kişi AKK'yi dizisi, filmi, oyunu derken 1,5 haftada silip süpürüyoruz. :)

O koca koca AAA oyunları ucuza bulursak alıyoruz da, indirme işi sıkıntı.

50-60 GB'lık oyunlar zaten ucu bucağı görünmeyen okyanus gibi de, Internet performansı öyle leş oluyor ki 5-6 GB'lık bir oyunu indirmesi bile gözümde büyüyor. Kaldı ki o 50-60 GB'lık oyunların boyutları zaten AKK'nin çoğunu yeyip bitiriyor.

Steam bir oyunu indirirken bütün bağlantıyı sömürüyor. Steam'deki indirmenin performansı için iyi bir şey olsa da, zaten hızı düşürülmüş ve sömürülen bir Internet bağlantısı ile o esnada başka bir şey yapmanız zorlaşıyor. Spotify'dan müzik dinlenmiyor bile, zırt pırt Buffer'a giriyor.

Can sıkıcı bir durum. Satın aldıklarımızı şöyle indirip oynama zevkimizi de baltalıyorlar.

AKK'nin olmadığı fiber bağlantı desteği de her lokasyonda yok. Hatta az yerde var.

Mobil operatör Vodafone'da eğer Internet paketi tanımlı değilse 11 TL'ye sadece o günlük sınırsız Internet harcaması yapabiliyorsunuz. 4.5G bağlantıda oldukça iyi bir hıza sahip ve kablosuz bağlantı üzerinden Hotspot olarak kullanılırsa işe yarıyor. Ama maalesef o günün 23.59.59'unda sona eriyor ve paket tanımsız dolaştığım dönemler zaten az oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 18 Aralık 2016; 14:33:20 >

• Teşekkür ederim iyiki dün vazgeçtim oyun almaktan :) bu arada bu bedava verilen ubisoft oyunlarını steam'e ekleyemiyoruzmu ? Zaten indirmesi ayrı bir dert gözüme güzel görünen oyunlar Crew, AC3, Division, Splinter cell, prince of persia. Bunları sadece uplay'demi kullanabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: teoska

Bu AKK çok ciddi bir engel teşkil ediyor.

Evde 3 kişiyiz ve 3 kişi AKK'yi dizisi, filmi, oyunu derken 1,5 haftada silip süpürüyoruz. :)

50-60 GB'lık oyunlar zaten ucu bucağı görünmeyen okyanus gibi de, Internet performansı öyle leş oluyor ki 5-6 GB'lık bir oyunu indirmesi bile gözümde büyüyor. Kaldı ki o 50-60 GB'lık oyunların boyutları zaten AKK'nin çoğunu yeyip bitiriyor.

Steam bir oyunu indirirken bütün bağlantıyı sömürüyor. Steam'deki indirmenin performansı için iyi bir şey olsa da, zaten hızı düşürülmüş ve sömürülen bir Internet bağlantısı ile o esnada başka bir şey yapmanız zorlaşıyor. Spotify'dan müzik dinlenmiyor bile, zırt pırt Buffer'a giriyor.

Can sıkıcı bir durum. Satın aldıklarımızı şöyle indirip oynama zevkimizi de baltalıyorlar.

AKK'nin olmadığı fiber bağlantı desteği de her lokasyonda yok. Hatta az yerde var.

Mobil operatör Vodafone'da eğer Internet paketi tanımlı değilse 11 TL'ye sadece o günlük sınırsız Internet harcaması yapabiliyorsunuz. 4.5G bağlantıda oldukça iyi bir hıza sahip ve kablosuz bağlantı üzerinden Hotspot olarak kullanılırsa işe yarıyor. Ama maalesef o günün 23.59.59'unda sona eriyor ve paket tanımsız dolaştığım dönemler zaten az oluyor.

hocam 12yi geçince yapacaksın tam 24 saat kullanacan

• beyler dead by daylight düşünüyorum acaba 20tl'nin altına inermi oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Bütün gün bilgisayarı açık tutmak ve Hotspot'u açık telefonla evin içinde olmak şartıyla evet. Bazı çok büyük oyunları indirirken 4.5G'nin 2 MB/sn civarını gören hızına bir akşam bile yetmiyor.

Ama bunun için de dediğim gibi hatta tanımlı bir paket olmaması lazım. Yoksa o paketten yer. Yani ayrıca bağımsız bir 11 TL'lik günlük sınırsız kullanım yüklenmiyor.

• Zaris kullanıcısına yanıt
    http://store.steampowered.com/app/381210/ zaten 21 TL, kaç lira olmasını beklersin , 1.5-2 sene sonra 5 liraya alırsın.
  • Sorma usta, akk kadar bela bir şey görmedim herhalde.Hem bilgisayarı bütün gün açmak zorunda kalıp, elektrik faturasına ek maliyet,hemde indirmek işkence.Nasıl kurtulacağız bu geri kafalı ve millete tamamen zarar olan bu uygulamadan ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahsur kalan adam

quote:

Bütün gün bilgisayarı açık tutmak ve Hotspot'u açık telefonla evin içinde olmak şartıyla evet. Bazı çok büyük oyunları indirirken 4.5G'nin 2 MB/sn civarını gören hızına bir akşam bile yetmiyor.

Ama bunun için de dediğim gibi hatta tanımlı bir paket olmaması lazım. Yoksa o paketten yer. Yani ayrıca bağımsız bir 11 TL'lik günlük sınırsız kullanım yüklenmiyor.

her zaman yapılacak şey değil zaten hocam ayda yılda bir yapılır

• quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Beyler bedava alınabilecek bir oyun var mı?

Kpss puanım 93, atanana kadar oyun oynayayım dedim.

Konu dışı ama hangi kpss hocam? a, b, ortaöğretim?
  • Steam e eklenmiyor sadece uplayde

• Sadece indirmeyle bitse yine iyi. Bu akk denen sömürü yüzünden multi oynamak da işkence. Oyun lagdan, ağırlıktan oynanmıyor ki. Bu sömürüye rağmen ülkemizde iyi gamerların olması cidden çok şaşırtıcı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Alpin

Steam e eklenmiyor sadece uplayde

Hocam bu oyunları indirmesemde uplay oyun listemde varoldukca istediğim bilgisayardan oynayabilirim dimi ileride pc'yi değiştirecem mecbur. Şuan oyunu 12 fps ile oynayabiliyorum resmen rezillik Normalde 7 oyun diyor fakat bende 8 oyun var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandidas22 -- 18 Aralık 2016; 17:24:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

http://store.steampowered.com/app/381210/ zaten 21 TL, kaç lira olmasını beklersin , 1.5-2 sene sonra 5 liraya alırsın.

20ye sürekli düşüyor belki yıl başı zamanı iner diye şeettim 15e iner 10'a iner bellimi olur?
  • cs go indirime girer mi sizce arkadaşlar?

hiç bilgim yok bu konularda da...
  • uniqe11 kullanıcısına yanıt
    Ortaöğretim kardeşim

• Uplayi oynayacaginiz pc ye indirip ayni hesaba girdiginiz surece uzayda bile oynarsiniz bu diger platformlardada gecerli steam origin vs.

• ne zaman indirimler olur acaba
  • 
Sayfa: önceki 94629463946494659466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.