Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Lunar İndirimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: asyalcin, efelerefesi, slimshadyy, oguz707, RaMoN.Es Daha Az
5 Kayıtlı Üye, 17 Misafir Kullanıcı, 20 Masaüstü Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz 1 Android )
245.152
Cevap
1.822
Favori
11.279.523
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Lunar İndirimleri
Giriş
    814 Mesaj

Önceden söyleseydiniz keşke hocam. Cyber Monday in süresi dolmuş uplayda görünüşe göre.
    |
    |
    expo-9009 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

At sepete orda 8 küsür dolara düşüyor. Ödemeye geçerken amerikan adresi salla öde. Ben sorun yaşamadım .

Oyniyacağım yok da , o fiyata da kaçmaz yani

Adres olayı sıkıntı olmasın hocam sonrasında
    Vpn falan gerekmiyor değil mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Mesaj atmadan 1 dk evvel aldım zaten direk paylaştım. Belki amerikan vpn ile gözükür tekrar.

|
    |
    samsunum55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kusura bakmayın hocam kırmak için demedim yanlış anlaşılmasın. Vpnle giriliyor ve gerçekten süper indirimler var ama acaba bölge kilidi olayı var mıdır burada da ?
    |
    |
    Popüler oyunların çoğu iyi indirimler görmüş ama hala indirimlere çöp diyenler var. Neymiş efendim, fm oyunları indirime bile girmemişmişmiş. Eee bunun steam ile ne alakası var? Oyunu yapan şirketle alakalı. İstemezse indirime sokmazlar. Zaten rakipleri de yok. Her sene aynı oyunu piyasaya sürüyorlar, isim ve küçük birkaç değişiklik ile birlikte. Satıyorlar da hemen, nasılsa rakipleri yok. Adamlar bir de indirim mi koyucak yeni çıkardıkları oyuna? Benim adıma gayet dolu ve güzel bir indirim oldu.
    30 TL' si BKM Express kampanyasından geldi. [ 40 TL ' si iade edilecek.] 10 TL ' si G2A satışından geldi gerisi de takas kartları satışından geldi.Para harcamadan indirim dönemini tamamladığım için mutluyum

Edit: Project Cars klavyeden oynamayı düşünüyorum deneyen var mı ? Kötü oluyorsa onun yerine Door Kickers + Split Second/Deus Ex Human Revolution + Assassin's Creed II/Mark of the Ninja alıcağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 29 Kasım 2016; 2:16:46 >

# Sarah Linden #

• Yarbay
    2059 Mesaj
    quote:

At sepete orda 8 küsür dolara düşüyor. Ödemeye geçerken amerikan adresi salla öde. Ben sorun yaşamadım .

Oyniyacağım yok da , o fiyata da kaçmaz yani

Yapamadım valla hocam
    Vpn ile girdim yaşadığım yeri us yaptım ama yinede 35€ görünüyor fiyat

|
    |

Aynen hocam. O şekilde indirimler hiç iyi değil falan diyenler hangi kafayı yaşıyorlar anlamış değilim.
    Tamam bazı oyunların başka dönemlerde daha fazla indirim aldığı durumlar olmuş. Ama birçoğu için en dip fiyatların olduğu indirim dönemi bu. Hatta kimsenin dediğine itibar etmesinler. Düşündüğü oyun önceki indirim dönemlerine göre, bu indirimde daha mı fazla ucuzlamış buradan herkes kontrol edebilir

https://steamdb.info/
    |
    |
    abc123xyz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: akgun17

Aynen hocam. O şekilde indirimler hiç iyi değil falan diyenler hangi kafayı yaşıyorlar anlamış değilim.
    Tamam bazı oyunların başka dönemlerde daha fazla indirim aldığı durumlar olmuş. Ama birçoğu için en dip fiyatların olduğu indirim dönemi bu. Hatta kimsenin dediğine itibar etmesinler. Düşündüğü oyun önceki indirim dönemlerine göre, bu indirimde daha mı fazla ucuzlamış buradan herkes kontrol edebilir

https://steamdb.info/

Valla baya sağlam indirim oldu. Bayadır böyle bir indirim bekliyordum. 200 lira gitti bile. Gta V alsam mı diye kararsız kaldım ama online oynamayı çok sevmediğim için şimdilik sırf hikayeye o kadar para vermek istemedim. Yoksa iyi indirim gördü oyun.
    |
    |

• Yüzbaşı
    425 Mesaj
    quote:

Mesaj atmadan 1 dk evvel aldım zaten direk paylaştım. Belki amerikan vpn ile gözükür tekrar.

hocam siz nasıl aldınız
    ben boston başkonsolosluğunu yazdım, parayı çekti ama hata yazdı
    |
    |

Beraber oynayacağın kişiler varsa al yoksa public'den heist yapmaya kalkışırsan cinnet geçirebilirsin.Ama yinede GTA V gibi bir efsane her arşivde olmalı en azından public online görevleri var solo onları oynayabilirsin.
    |
    |
    The Man in the Suit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Steam: -Bane
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    İstediğiniz herhangi bir indirim kuponunu yollayabilirim. İsteyen varsa imzamdaki steam adresime ulaşması yeterli.

|
    |

ubisoft fifa mı satıyor ?
    |
    |
    Uplay cyber monday indirimleri yaparken neredeyse bütün fiyatları hatalı girmiş . Millet beleş denebilecek fiyatlara kapışmış oyunları ancak iptal edeceği söyleniyor alımları .
    |
    |

Bende aldım 8 dolara hocam ama kütüphanede gözükmüyor sizde durum nedir?Bu arada teşekkürler haber verdiğiniz için
    |
    |

Tam para harcamadan bitirdim dedim, 3.74 Dolara State Of Decay : YOSE görünce dayanamadım. Teşekkürler Expo Başkan.
    |
    |

# Sarah Linden #
  • Yüzbaşı
    773 Mesaj
    Bu arada Prision Architect düşünen arkadaşlar varsa, ilginç bir şekilde Introversion Complete Bundle olarak alınca daha ucuza geliyor bu paket.
    Yapımcı firmanın çıkardığı 5 oyun var bu pakette.(Prison Architect, Multiwinia, DEFCON, Uplink, Darwinia)
    Bu paketin fiyatı 11,52 TL
    Ama sadece Prison Architect i almak isterseniz 12,25 TL
    Teşvik primi gibi bir şey herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akgun17 -- 29 Kasım 2016; 3:18:44 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: HankMoodies

30 TL' si BKM Express kampanyasından geldi. [ 40 TL ' si iade edilecek.] 10 TL ' si G2A satışından geldi gerisi de takas kartları satışından geldi.Para harcamadan indirim dönemini tamamladığım için mutluyum

Edit: Project Cars klavyeden oynamayı düşünüyorum deneyen var mı ? Kötü oluyorsa onun yerine Door Kickers + Split Second/Deus Ex Human Revolution + Assassin's Creed II/Mark of the Ninja alıcağım.

Klavye ile baya zorlanırsınız, alıştıktan sonra rahat oynayabilirsiniz belki. Yine de bu oyun Gran Tourismodan daha simulasyon (rFactor2 ve Assetto Corsa kadar aşırı değil) bir simulasyon. Direksiyon yoksa bile gamepad ile oynamanızı tavsiye ediyorum
    |
    |

• Binbaşı
    1097 Mesaj

Keyler geldi hayırlı olsun Uplay ' den. Steam'de etkinleştirdim.
    Teşekkür ederim bilgi için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 29 Kasım 2016; 3:36:35 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Hakimichi-kun

# Sarah Linden #
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj
    quote:

Uplay indirimlerinden bahseden yok galiba. Az evvel fifa 17 30 tl ye geldi. Sepet de ek indirim var çoğu şeyde göz atın bir.
    http://store.ubi.com/us/search/pc/?cgid=cybermonday

Eyvallah key geldi haber için teşekkür ederim

|
    |
son dakika
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.