Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9460. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 24 Misafir - 29 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
349.684
Cevap
2.721
Favori
21.309.996
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 94589459946094619462
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardo yeni kayit oldum nasil alcam telefondan baglaniyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Survival kullanıcısına yanıt
    21:00
  • uplay olayı güzel oldu. rayman kaçtı diyordum:):)
  • Desm0nd kullanıcısına yanıt
    Aynen teşekkürler dostum bilgi için :)
    Bu arada genel bir sorum olacak. Uzun zamandır PS4 kullanıcısı olduğum için PC ye biraz uzak kalmıştım. Ben steam hesap bilgilerimi kardeşime versem, o kendi bilgisayarında benim kullanıcı adım ve şifremle giriş yapıp, benim kütaphanemdeki oyunları kendi bilgisayarına indirebilir mi?
    Eğer olmuyorsa böyle bir şey yapmanın yolu nedir? Teşekkürler
  • akgun17 A kullanıcısına yanıt
    Sizin hesabiniz ustunden oynamak kaydiyla tabikide oynayabilir.

• B.Alpin B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler dostum. Peki o benim hesabım üzerinden oyun oynarken, ben de başka bilgisayarda kendi hesabıma giriş yapıp hesaptaki başka bir oyunu oynayabiliyor muyum ?
  • Mysterious Card 4 düştü ne işe yarıyor bu kart bilen var mı?
    Aile hesabı yapıp oyunlarınızı paylaşabilirsiniz

• ubisoft
  • quote:

Orijinalden alıntı: akgun17

Teşekkürler dostum. Peki o benim hesabım üzerinden oyun oynarken, ben de başka bilgisayarda kendi hesabıma giriş yapıp hesaptaki başka bir oyunu oynayabiliyor muyum ?

Bildiğim kadarıyla hayır.
  • Yılbaşı indirimlerinde bütün oyunlar indirim alır mı ?
    Family Share / Aile Paylaşımını kullanabilirsiniz.
    http://store.steampowered.com/promotion/familysharing

Aynı anda 1 kişi oyun oynayabilir yalnız, oyunların asıl sahibi steam hesabını çevrimdışa moda alırsada single player oyunları oynayabiliyor bu arada ayrıca.
  • FasTBoY kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bilgiler için arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

Geldi benim iade

Benimde
  • Ubisoft bu sene iyi çalıştı oyuncularını geri kazanmak için. Watch Dogs 2 başarılı bir yapım olmuş. Çıkacak olan yeni oyunları da güzel gibi duruyor. Eğer eski seride olduğu gibi iyi bir AC oyunu da çıkarırlarsa tekrar eski günlerine dönmüş olurlar. Zaten başarılı güzel yapımlara imza atınca oyuncu da seni ödüllendiriliyor haliyle, daha fazla para kazanayım diye bir sürü oyuncu kaybetmişlerdi saçma sapan işlerle. Aynı hataya tekrar düşmezler umarım.
  • ByLorem_54 kullanıcısına yanıt
    12- 13 bin civarı oyun indirime giriyor ancak bütün oyunlar girmiyor tabiki .
  • Arkadaşlar merhaba.. Bugun nasil oldu nerden geldi bilmiyorum ama Envanterime Mysterious Card diye 2 tane kart geldi böyle işiklar altinda bi kart. Bu nerden gelmiş olabilir ve bu nedir, Olayi ne yani.. Bunu tamamlarsam ne olur, ne kazanım elde ederim.. Bazıları 1den 9a kadar tamamlamış ama ne rozet gelmiş ne başka bişey..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 16 Aralık 2016; 21:09:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Arkadaşlar merhaba.. Bugun nasil oldu nerden geldi bilmiyorum ama Envanterime Mysterious Card diye 2 tane kart geldi böyle işiklar altinda bi kart. Bu nerden gelmiş olabilir ve bu nedir, Olayi ne yani.. Bunu tamamlarsam ne olur, ne kazanım elde ederim.. Bazıları 1den 9a kadar tamamlamış ama ne rozet gelmiş ne başka bişey..

Bana yollayın hocam yaramıyorsa size.

O kartlardan her sene tamamlanınca yollanıyormuş diye bir şey okudum ne kadar doğru bilemem. Rozet işlemesi de sene tamamlanınca oluyormuş sanırım.
  • Lord Sherlock kullanıcısına yanıt
    Bir tek POP kaldı onuda yapsalar tamam

• Steam kütüphanemdeki Summer Sale adlı çerezlik, kartlık ve başarım edinmelik oyun kendini "Winter Sale" dönüşümü ile güncelledi.
  • 
Sayfa: önceki 94589459946094619462
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.