Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9453. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: pphammer , TncyKrmn , h@mza Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 26 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.683
Cevap
2.721
Favori
21.309.689
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 94519452945394549455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tomthejeer

Age of indirimi olacak mı?

Geçen senelerde oldu mu!

Black Friday indirimi almıştı age of. Microsoft RTS Collection 34.75 TL'ye almıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tomthejeer kullanıcısına yanıt
    Her indirim döneminde indirime girer. Hatta diğer beklediğim ürünlere göre ek paketlerini alabilirim bende. Bu arada İkinci oyun için konuştuğumuzu farz ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Sabertooth-

Anca ruyalarimizda goruyoruz zaten hocam

Ruyalarda buluşuruz o zaman hocam. Evde netim yok, fiber bağlayamayız, en fazla 8mbit adsl dedi. Ben zaten kapattırmıştım 5dklık videoyu 15 dkya izlettiriyor diye.

• AC1-2-Brotherhood-Rev.'ın Bundle'ı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Kış indirimleri biack friday indirimlerini aratır mı aratmaz mı

Aratacağını sanmıyorum. Çok çok farklı bir indirim dönemi olacağını sanmıyorum. Ne çok daha iyi ne de çok daha kötü olur.

Geçen yıl Black Friday'e denk gelen Exploration Sale indirimleri hatırladığım kadarıyla yılbaşı/kış indirimlerinden biraz daha iyiydi. Ama büyük farklılık yoktu öyle.
  • şu bundlestars gibi siteler 1$ lık paketleri keşke daha fazla yapsa...
  • aeeb12 kullanıcısına yanıt
    Şimdilik öyle yapın 50 tl daha atıp kış indirimlerini beklersiniz nasılsa alacağınız bir şeyler çıkar ancak en doğrusu parayı steame hiç kitlememek .
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

quote:

Orijinalden alıntı: -Sabertooth-

Anca ruyalarimizda goruyoruz zaten hocam

Ruyalarda buluşuruz o zaman hocam. Evde netim yok, fiber bağlayamayız, en fazla 8mbit adsl dedi. Ben zaten kapattırmıştım 5dklık videoyu 15 dkya izlettiriyor diye.

Binanızda kablolu yayın kutusu var ise turksat uydunet baglattırın, 25mb hız, 25gb akk, gece 12den sabah 9'a kota sınırı yok (uykusuz paketi), teledünya tüm kanallar sinema/belgesel vs açık 49 TL ödüyorum.

• indirimler ne zaman başlar?
  • Indirimler de deus ex almayı düşünüyorum elimde arkadaşımdan aldığım korsan versiyonu var steam e atsam bir miktar faydası olur mu 60 gb indirmek cidden çok zor olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinsityotrofoblast kullanıcısına yanıt
    steamapps/common klasörüne kurulmuş halini atarsan dosyaları tarayıp sadece eksikleri indirir. yalnız oyunun klasörünün isminin tam doğru olması gerekiyor.

exe'yi atma bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 13 Aralık 2016; 19:23:44 >
  • Origin %30 indirim var ama hikaye.
  • Bu yıl sonunda kredi kartlarımız da biriken word puanlar sıfırlanacak diye yazı okudum bir haber sitesinde. Bunun üzerine günlerdir ne yapsam diye düşünüyordum ve az önce gitti gidiyor üzerinden Steam içi 2 adet cüzdan kodu aldım. Bari biriken 28,90 TL böyle değerlendireyim dedim.

Satın aldıktan 10 dakika içerisinde hem 25 TL hem 3 TL kodlar geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 13 Aralık 2016; 20:1:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TomboDeep

Arkadaşlar fifa 17 almayı düşünüyorum. Uygun fiyata hangi siteden alabilirim (güvenilir bir site olsun lütfen) ? Ayrıca ne zaman alsam yeni yıla gireceğiz yakında fifaya büyük indirim gelir mi ?

Cevap verecek yok mu?
  • Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • droyun-yetkili kullanıcısına yanıt
    Beklediğimden kötü indirimler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Beklediğimden kötü indirimler.

Henüz yılbaşı gelmedi indirimler gelmeye devam edecek farklı ürünlerde;

Şuan da piyasada ki en uygun fiyatları vermeye çalıştık, eleştirirken biraz daha yapıcı olursanız çok seviniriz :) Elimizden gelse daha ucuza getiririz bunu ilk açıldığımızdan beri takip eden siz daha iyi bilmeniz gerekiyor.

Zira Fifa 17'nin 99 TL olduğu
    Bf1 'in ve Premium Pass'ın 109 TL'den önsipariş olarak satıldığını eski yorumlarınızdan da görüyoruz ki hatırlıyorsunuz.

Kısacası yılbaşı yaklaştıkça o liste çoğalacak bilgilerinize :)

İyi oyunlar dileriz.
  • https://www.bundlestars.com/en/star-deal

Nasıl oyun tavsiye edermisiniz

• 
Sayfa: önceki 94519452945394549455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.