Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12254. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Yhe_Belmondo Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 19 Misafir - 20 Masaüstü
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.341
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
    50tl bakiye yuklesekde sayar mı acaba
  • Bugia B kullanıcısına yanıt
    sayması lazım. yıllar önce enpara steam kampanyası ile ünlendiğinde sayıyordu. 100 TL atıyorduk 50 TL iade ediyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bugia

50tl bakiye yuklesekde sayar mı acaba
    hocam enpara kredi kartı icin o kampanya. eger sadece hesap kartınız varsa olmuyor zaten. bir de ayın enparalısı olmak icin minimum 100tl yuklemek gerekli diye biliyorum
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    deme ya o kötüymüş hesap kartı benimki
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Encard yerine kredi kartını zorunlu tutması üzdü. Şuanda tek Netflix için işimi görüyor. Onun dışında nerdeeee eski Enpara.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Sadece kredi kartına olması üzücü. Neyse Enpara'nın şu ana kadar ettirdiği kârlar yeter. Ben de Netflix, Spotify ve Kidega'yı sömürüyorum her ay. Steam kampanyası da çok ahım şahım değil aslında ama adamlar yapmış sonuçta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nioh'u ps4 kolu ile sorunsuz oynayabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Nioh'u ps4 kolu ile sorunsuz oynayabilir miyim?
    Evet her hangi bir sorun olmuyor. Eger sorun ile karsilasirsaniz steam big picture mode da baska oyuncularin yaptigi gamepad ayarlarini alabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Amnesia oyunu duyurulmuş .

Amnesia: Rebirth PS4 ve PC için Duyuruldu

https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Amnesia_Rebirth_PS4_ve_PC_icin_Duyuruldu-99884.htm

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Amnesiaları döneminde oynamadığım için çok etkileyici gelmemişti ama Soma muhteşem bir oyundu. Umarım Soma ayarında bir iş olur

• Soma sürekli aynı şeyleri yaptığım bir oyundu ne kadar görseli iyi olsa da, Amnesia The dark descent kadar başarılı korku gerilim oyunu oynamadım kral, keşke zamanında oynasaydın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 6 Mart 2020; 22:31:38 >
  • Bugün yeni Amnesia oyunu Amnesia: Rebirth'ün duyurulması şerefine geliştirici stüdyo Frictional Games'in tüm oyunları %90 oranında indirime girdi.

SOMA -- 4,90 TL /Almayan oynamayan varsa kaçırmasın.Baş yapıttır
    Amnesia: A Machine for Pigs -- 3,10 TL
    Amnesia: The Dark Descent -- 3,10 TL
    Penumbra Overture -- 1,80 TL
    Penumbra: Black Plague Gold Edition -- 1,80 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 6 Mart 2020; 22:16:30 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Derdinizi güzelce anlatırsanız hala istisnai iadeler yapabiliyorsunuz. Misal ben kazara aldığım ve kütüphanemde olduğunu farketmediğim bir oyunu 1,5 ay sonra iade ettim. Erken erişimde bulunan, 8 saat oynadığım fakat son yamasıyla birlikte oyunun resmen patladığı bir oyunu da başımdan geçenleri anlatarak iade etmiştim. (Bu iadeler son 1 senede oldu, yani yeni sistemde)

Olay biraz da sistemi suistimal mı ediyorsunuz, yoksa gerçekten yaptığınız alışverişten memnun değil misiniz ona bakıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakimichi-kun -- 6 Mart 2020; 22:11:56 >
  • 40 yılın başı bi humble choice alma niyetim vardı, oyunlara bak. epic'te de 60tl çöpe gidecek böyle giderse.
  • İyi akşamlar sevgili arkadaşlar size birsey danışacaktım yardımcı olursanız sevinirim,şimdi benim laptopda SSD var Steam ve oyunlar orada kurulu,ssd kapasitesi yetersiz diye HDD de takıp kalan oyunları oraya kurup oynayabilirmiyim aceba?

• Ugurhasgul1903 U kullanıcısına yanıt
    Yüklemeye başlamadan önce hangi sürücü/klasöre kurmak istediğinizi seçebiliyorsunuz.

• FORZAFATHER F kullanıcısına yanıt
    Sağolun teşekkür ederim:)

• Fallout 76 Steam sayfası açılmış
    https://store.steampowered.com/app/1151340/Fallout_76/

• The Uncertain: Last Quiet Day ücretsiz, kütüphanenize ekleyebilirsiniz =)
    https://store.steampowered.com/app/406970/The_Uncertain_Last_Quiet_Day/
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Fallout 76 Steam sayfası açılmış
    https://store.steampowered.com/app/1151340/Fallout_76/

Oyunun son durumu ne halde? Oynanabilir mi sizce? Çok kötü yorumlar vardı.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.