Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
22 Misafir - 22 Masaüstü
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.314.089
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Epicten Borderlands 3 alsam mı acaba dedim sonra vazgeçtim.Bu seferki pek tutmamış sanırım.
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Bunun sebebi Epic'e özel çıkması. Yoksa çok iyi oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Prometheus-

Epicten Borderlands 3 alsam mı acaba dedim sonra vazgeçtim.Bu seferki pek tutmamış sanırım.
    Önceki oyunları da severek oynadıysanız bunu da oynarsınız hocam,bununda aşağı kalır yanı yok.Gelen yenilikler güzel olmuş bence.Ama oyunda sıkıntılar var,sebebini anlamadığım şekilde oyunda anlık donmalar yaşıyorum,bazı görevler bug dolu.

Ben epicten değilde standart sürümünü forumdan bir arkadaştan aldım.
  • DOOM Eternal in fiyatı 350den 200 e düşmüş sebebi neydi acaba sadece bizde olmuş değişiklik
  • Quirah kullanıcısına yanıt
    Bilemedim ki hocam standart sürüm alsam mı acaba diye hala ikilemdeyim.
  • KRAK3NN kullanıcısına yanıt
    Önceki oyunlarını keyifle oynamıştım zamanında ama bu serisi için pek olumlu yorum yok nedense.
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt
    Bana kalırsa alın derim,oyun bu seride çok daha fazla akıcı olmuş(oynanış açısından).

Vault hunt olayı gelişmiş,şimdiye kadar 2 adet vault soydum ve hikaye henüz bitmedi.Onceki serilerde anca oyun sonunda bi vault görüyorduk o da 1 tane.Yeni gezegenler,yeni silahlar ve bazı elementleri tek bi silahta toplanması falan derken oyunda direk aksiyona girebiliyorsunuz.Fl4k'ta favorim bu arada petmaster

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt
    Dağıtımcı aral game değil artık ondan olabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • black desert ücretsiz olmuş 2 marta kadar alırsanız sizde kalıyor

https://store.steampowered.com/app/836620/Black_Desert_TrkiyeMENA/
    Hangi oyunu istesem beleş oluyor. Kingdom oyununda HB çakallık yapmıştı. Beleş olmadan almam demiştim Epic beleş yaptı. Syndicate iyi hoş ama o kadar para vermem dedim beleş oldu. Geçen arkadaşla BDO oynayalım dedik indirim bekledik beleş oldu.

RDR 2 demeyi çok isterdim ama daha yaratıcı düşünmem lazım. MHW beleş olursa mükemmel olabilir.
  • Pay to win oyunlar günümüz için vakit kaybı ben eski mmorpg oyuncusuyum (darkorbit , silkroad , wow vs) eğer aylık üyelik yoksa saçma sapan indirimler hatta free olarak düşüyorsa indirdiğin zaman kayda değer bir güce ulaşmak en az 6 ay sürekli bot gibi npc kesmek. O zaman bile oyunun asıl hedef kitlesi para yatıranlar seni şamar oğlanı eder.
    @Shovel Knight

Çoğu mmorpg oyununu en az 1000tl yatırım olmadan oynamak çin işkencesinden hallice eğer no life , full game kafası yaşıyorsanız Black desert kredi kartınızla güzel oynanır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ezicioyuncu kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi az önce denedim eklendi. Destek kayıtları açmıştım onlar da cevap vermişler ekran görüntüsü falan istiyorlar hesabımın maili adım soyadım falan bu ne arkadaş? Oyun iade edeceğiz altı üstü tc kimliğe kadar gidecekler. Neyse ki düzgün bir dille cevap verdim desteğe iade etmeyeceğimi söyledim. Teşekkürler cevap için de ayrıca.

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Koleksiyon dursun kütüphane de zararı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler aldık ama tam bir zaman katili şu zamansızlıkta vakit ayırabileceğimi sanmıyorum
  • Bekleyenlere duyurulur
    NieR:Automata 50% indirim ile 66,50₺
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/524220/
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Oh be sonunda adam gibi bir indirim geldi. Radarımdaydı oyun haber için sağol

• Division 2 epicte 15.45 olmuş. 2 lira daha koyup epicten almak daha iyi, herifler müşteriyi ve oyuncuyu önemsiyor. Çok kaliteli ve oynamak istediğim oyunu bedava verdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turcopolo

Division 2 epicte 15.45 olmuş. 2 lira daha koyup epicten almak daha iyi, herifler müşteriyi ve oyuncuyu önemsiyor. Çok kaliteli ve oynamak istediğim oyunu bedava verdiler.
    Geforce now ubisoft destekliyor , onun üzerinden oynayanlar için epic sıkıntı...

• Ücretsiz Oyun | InnerSpace (Epic)
    5 Mart'a kadar geçerlidir. Epic hesabınıza eklemek için:
    -https://www.epicgames.com/store/tr/product/innerspace/home
  • SonSadrazam kullanıcısına yanıt
    uplay'e de ekleniyor, direk uplay üzerinden başlatabiliyorsunuz sonra.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.