Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
34 Misafir - 34 Masaüstü
5 sn
349.709
Cevap
2.721
Favori
21.314.376
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: KRAK3NN

Aynen öyle.Borderlands serisini çok severim fakat 300 lirayı hak etmiyor tabikide.

Bende ikinci el kısmından bir arkadaştan aldım geçen gün,oynuyorum şuan.Diğer serileri de severek oynadıysanız buda üzmez

Alıntıları Göster
    130 tl Borderlands 3https://www.allkeyshop.com/blog/buy-borderlands-3-cd-key-compare-prices/
    Ama Epic keyi.

• Shovel Knight kullanıcısına yanıt

Maalesef kod bundle için geçerli olmuyor, ama sırf simcity 4 için alacağım, güzel fırsat teşekkürler.
  • epic 60 TL kodu hâlâ kullanmayan arkadaşlar, ne almayı düşünüyorsunuz? ben alacak bişey bulamadım. ziyan olmasın diye FC : New Dawn alasım var.

Hesapta World War Z, Sinking City, FC Primal, Control var.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Ben Assassins Creed Odyssey Gold Edition düşünüyorum. Kupon ile birlikte 118,15 TL oluyor. Ayrıca Control almak istiyorum ama onu Steam'den alırım hem o zamana kadar oyunun fiyatı düşer. Ubisoft oyunları aşırı pahalı olduğu için indirim + kupon ile dahi zor alabiliyoruz. Oyunlara çok fazla para harcamak istemiyorum artık. Ne kadar ucuz o kadar iyi.
  • VenomSV kullanıcısına yanıt
    Ben de çok para vermeyeyim diyorum. New dawn 30 liraya geliyor. Fc 5 de 50-55 civarına geliyor gold sürümüydü sanırım. Bunun gibi başka avantajlı hangisi olabilir ona bakıyorum da bulamadım. The crew 2 var ama oynar mıyım bilmiyorum. Baya arada kaldım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    FarCry oynamayı 3 ile bıraktığım için pek bir yardımım dokunmaz size ama acele etmeyin derim. İndirimlerin bitmesine daha çok var. Oyunu alıp kenarda duracağına gerçekten oynayacağız bir oyun alın biraz daha düşünüp.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    ben de far cry 5 gold düşünüyorum, 54 liraya geliyordu kuponla sanırım. fakat halihazırda ac syndicate oynadığımdan o bittikten sonra, indirim döneminin sonuna doğru almayı planlıyorum, daha iyi bir opsiyon belirmezse. yaması bitmiş olsa ac odyssey gold en makulu olurdu tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Ben de çok para vermeyeyim diyorum. New dawn 30 liraya geliyor. Fc 5 de 50-55 civarına geliyor gold sürümüydü sanırım. Bunun gibi başka avantajlı hangisi olabilir ona bakıyorum da bulamadım. The crew 2 var ama oynar mıyım bilmiyorum. Baya arada kaldım
    Fc5 oynamadan new dawn oynamamanizi tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

epic 60 TL kodu hâlâ kullanmayan arkadaşlar, ne almayı düşünüyorsunuz? ben alacak bişey bulamadım. ziyan olmasın diye FC : New Dawn alasım var.

Hesapta World War Z, Sinking City, FC Primal, Control var.
    Ben de Snowrunneri alacaktim oyun 160 tl vazgectim gibi baskada alacak oyun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • desenize 60 tl kuponla 5 parasız kalmışız Teşekkür ederim hepinize. Nisanda bitiyor sanmıştım, 1 Mayıs'ta bitecekmiş kupon. Artık güzel bir şey denk getirirsek alırız.
  • Devil May Cry 5 ve Resident Evil 2 Remake'in base fiyatları 179 a düşmüş.

• Bu epic games'in kuponuyla Far Cry 4 Gold edition almaya çalıştım ama kupon geçmiyor 4'te.Far Cry 5'te pek içime sinmiyor ama alacağım sanırım
  • VenomSV kullanıcısına yanıt
    Epic Store, indirimleri zamanından önce bitirmese bari. The Division 2’yi 15 TL’den 3 Mart’a kadar sürecek diyordu. Nasılsa zaman var diye bekletiyordum. Sonra zamanından önce iptal ettiler ve eski fiyatına geri döndürdüler. Sözünden dönüldüğü zaman gıcık oluyorum. 3 Mart’a kadar diyorsan değiştiremezsin onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 26 Şubat 2020; 13:18:52 >
  • KRAK3NN kullanıcısına yanıt
    Adamlar 1 yılı geçti ama hala oturtamadılar bir sistem. Şimdi bende baktım gold olarak 4. oyun alınamıyorken 5.oyun gold olarak alınabiliyor. İndirimdekilere ekstra indirim yapılmıyor desek o da değil, sepette görünüyor indirim oranları.
  • Satisfactory aldım ve Ali Koçun neden Fenere başkan olduğunu daha iyi anladım. Lanet olası oyun onu kur bunu kur şuna bu lazım buna bu lazım arabul getir kurucam diye stres bastı.
  • Beyler epicde kuponu nerden alıyoruz

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    The Division 2'ye bende sonradan baktım fiyat artmıştı. Herkes indirimden bahsediyor nerede bu indirim falan dedim ama fiyat artmış dediğiniz gibi. Oynayacağım bir oyun değil diye pek önemsemedim ama tarih konusunda haklısın. 3 Mart denildiyse bir kere öyle kalmalı. Dalga geçer gibi değiştirmelerine bende uyuzum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VenomSV

The Division 2'ye bende sonradan baktım fiyat artmıştı. Herkes indirimden bahsediyor nerede bu indirim falan dedim ama fiyat artmış dediğiniz gibi. Oynayacağım bir oyun değil diye pek önemsemedim ama tarih konusunda haklısın. 3 Mart denildiyse bir kere öyle kalmalı. Dalga geçer gibi değiştirmelerine bende uyuzum.
    hocam ubisoft resmen abd dısındaki butun ülkelere kazık attı. abd de oyun hala 3 dolar fakat diger ulkerlerde sadece 1 gün mü ne 3 dolar olarak kaldı
  • KRAK3NN kullanıcısına yanıt
    Neden geçmiyor ki çok saçma? 30₺ yakın geliyor çok iyi aslında benim de alasım geldi ama.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Japonlar farklı kafada falan diyoruz ama bu Ubisoft hepten garip. Her oyunu birbirinin aynısı gibi çıkarıp saçma sapan fiyatlara dolandırır gibi satmaya kalkıyor.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.