Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9764. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir (4 Mobil) - 16 Masaüstü4 Mobil
5 sn
349.713
Cevap
2.721
Favori
21.315.022
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 97629763976497659766
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pphammer

quote:

Orijinalden alıntı: m-99

şurdan iptal için
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

bugün aldım. Ne zaman iptal edeyim.
    Teşekkürler.

şimdi iptal edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Te ilk yazdığımda aldım hala key gelmedi arkadaş

Ayrıca ben asıl o hepsiburada'daki adama güvenemedim. O değirmenin suyu nereden geliyor?

Hangi hepsiburadaki adam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

Te ilk yazdığımda aldım hala key gelmedi arkadaş

Ayrıca ben asıl o hepsiburada'daki adama güvenemedim. O değirmenin suyu nereden geliyor?

Hangi hepsiburadaki adam?

Önceki sayfalarda link vardı; omgame mi ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk mesaj atan en az 2 senelik üyeliği ve 250 mesajı olan arkadaşa;

DiRT 3 Complete Edition Steam Key'i göndereceğim.Özel mesaj atabilirsiniz,cevap atmazsam key gitmiştir :)

10 Nisan'a kadar aktifleştirilmesi gerekmektedir.

Keyleri lütfen özelden verelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akbaba89 -- 11 Şubat 2017; 19:18:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbaba89

İlk mesaj atan en az 2 senelik üyeliği ve 250 mesajı olan arkadaşa;

DiRT 3 Complete Edition Steam Key'i göndereceğim.Özel mesaj atabilirsiniz,cevap atmazsam key gitmiştir :)

sa
  • quote:

özelden yazdım ve attı teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranist -- 11 Şubat 2017; 19:34:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranist

quote:

Dirt 3 yerine başka oyun olsaydı keşke humble bundle dan bedavaya vermişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trust88

quote:

Orijinalden alıntı: baranist

quote:

Dirt 3 yerine başka oyun olsaydı keşke humble bundle dan bedavaya vermişti.

ben alamamıştım bana yaradı

• trust88 kullanıcısına yanıt
    Diğerleri lazımdı
  • Fazladan SuperHot ve Dirt 3 olan arkadaşların keylerine talibim. 10 TL önermeme rağmen alamıyoruz madem yapacak bir şey kalmadı
  • arkadaşlar yanlış anlamayın da sözkonusu olan 7 8 lirayken nasıl bu kadar komik sorular sorabiliyorsunuz hiç anlamıyorum. oyun oynamayı seviyorsanız gözden geçirmeniz gereken şeyler var. mesela çayı da seviyorsunuz ama dışarıda çaya aynı parayı verirken bu kadar düşünmüyorsunuz değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hauntblast

Fazladan SuperHot ve Dirt 3 olan arkadaşların keylerine talibim. 10 TL önermeme rağmen alamıyoruz madem yapacak bir şey kalmadı

pm attım
  • gamersgate 12. yılı şerefine indirimler düzenlemiş. TL birimi ile satsa da pek uygun değil fiyatlar ama belki özellikle bir şey arayan varsa alternatif olarak dursunhttps://www.gamersgate.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: mecekaa

arkadaşlar yanlış anlamayın da sözkonusu olan 7 8 lirayken nasıl bu kadar komik sorular sorabiliyorsunuz hiç anlamıyorum. oyun oynamayı seviyorsanız gözden geçirmeniz gereken şeyler var. mesela çayı da seviyorsunuz ama dışarıda çaya aynı parayı verirken bu kadar düşünmüyorsunuz değil mi?

Sorun 7-8 lira değil, sorun o 7-8 liralık bundle I satan sitenin oyun dünyasının Çin mafyası olması. İnsanlar güvenemiyor yada kartlarında sorun oluyor, sorularda genelde o minvalde geliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

quote:

arkadaşlar yanlış anlamayın da sözkonusu olan 7 8 lirayken nasıl bu kadar komik sorular sorabiliyorsunuz hiç anlamıyorum. oyun oynamayı seviyorsanız gözden geçirmeniz gereken şeyler var. mesela çayı da seviyorsunuz ama dışarıda çaya aynı parayı verirken bu kadar düşünmüyorsunuz değil mi?

Sorun 7-8 lira değil, sorun o 7-8 liralık bundle I satan sitenin oyun dünyasının Çin mafyası olması. İnsanlar güvenemiyor yada kartlarında sorun oluyor, sorularda genelde o minvalde geliyor

Benim para olsa kartta alacağım da işte yok sadece steam bakiyesi var o yüzden diyorum bende. İninal kartı veya sanal kartı olan varsa diye.

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    ben bugüne kadar g2a'dan 9 kez alışveriş yaptım hiç sorun yaşamadım. bugün de bundle'ı aldım. fiyat olarak çok çok uygun olduğu için sıkıntı çıkma ihtimalini düşünmeyi gönül rahatlığıyla es geçebilirsiniz bence ya :D

• quote:

Orijinalden alıntı: m-99

gamersgate 12. yılı şerefine indirimler düzenlemiş. TL birimi ile satsa da pek uygun değil fiyatlar ama belki özellikle bir şey arayan varsa alternatif olarak dursunhttps://www.gamersgate.com/

https://www.gamersgate.com/DD-ORI-AND-THE-BLIND-FOREST-DEFINITIVE-EDITION/ori-and-the-blind-forest-definitive-edition

Orinin fiyatı güzel

Ayrıca Conan Exiles'ı sitenin yanındaki "THE-DAZZLING-DOZEN" koduyla 48 liraya alabiliyorsunuz. Şuan conanın gördüğü en ucuz fiyat oluyor

• arkadaşlar zaten alıp oynamayacaksınız çoğunuz. o yüzden çok kafanızı yormayın alın geçin. çünkü sahip olmak oynamaktan daha keyifli hale geldi bu platformlar sayesinde. bakın benim şu an steam'deki oyun sayım 176. aralarında değerli olan bir sürü oyun da var. ama steam'i açıp hangisini oynayacağıma karar verinceye kadar gece oluyor yatıp uyuyorum. zaten işin keyifli olan kısmı da bu. :D

• quote:

arkadaşlar zaten alıp oynamayacaksınız çoğunuz. o yüzden çok kafanızı yormayın alın geçin. çünkü sahip olmak oynamaktan daha keyifli hale geldi bu platformlar sayesinde. bakın benim şu an steam'deki oyun sayım 176. aralarında değerli olan bir sürü oyun da var. ama steam'i açıp hangisini oynayacağıma karar verinceye kadar gece oluyor yatıp uyuyorum. zaten işin keyifli olan kısmı da bu. :D

Kusura bakmayın ama yorumunuzun elle tutulur yanı yok, çok paranız vardır hobinizdir ona sözüm yok ama apaçık bir tüketim çılgınlığı içerisindesiniz kapitalizm sizi esir almış.

• quote:

arkadaşlar zaten alıp oynamayacaksınız çoğunuz. o yüzden çok kafanızı yormayın alın geçin. çünkü sahip olmak oynamaktan daha keyifli hale geldi bu platformlar sayesinde. bakın benim şu an steam'deki oyun sayım 176. aralarında değerli olan bir sürü oyun da var. ama steam'i açıp hangisini oynayacağıma karar verinceye kadar gece oluyor yatıp uyuyorum. zaten işin keyifli olan kısmı da bu. :D

• 
Sayfa: önceki 97629763976497659766
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.