Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9763. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Alnemu Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 40 Misafir (2 Mobil) - 38 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.478
Cevap
2.720
Favori
21.286.353
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 97619762976397649765
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • g2a daki paket, aylık olmayan dirt üçlü
    10.07 Tl çekecek. Normalse alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 11 Şubat 2017; 17:18:21 >
  • G2a 1.5dolarlığı aldım nasıl iptal ederiz aylık çekmesini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler
  • Rogue One kullanıcısına yanıt
    şurdan iptal için
  • Daha önce Playstore, voidu gibi yerlerden gta v bundle alanlar oldu mu aranızda? Shark cash kodu ayrı oyun kodu ayrı miydi?

• Ulan ön ödemeli kartım yok, g2a'ya da kredi kartı vermek istemiyorum. İyi kötü çin mafyası sayılır adamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

g2a daki paket, aylık olmayan dirt üçlü

Normal sen aylık olanı niye seçmiyorsun ödeme yaptıktan sonra iptal edilebiliyor.
  • Bu kadar kıllanmayın yahu çalıntı key falan derken şaka yaptık . Tamam geçmişte o tip olaylarda adı geçti de eskisi kadar kötü değil artık kontrol ediyorlardır. Verdikleri keyler üçüncü parti steam taciri tiplerden değil geliştiriciden geliyor bu bundle için . Ayrıca istediğiniz zaman iptal edebiliyorsunuz seçenek orda duruyor . Enpara kartınız varsa alın işte o kadar kasmaya gerek yok .
  • Beyler Steam de bazı oyun kartları satısa acıkken şuan pazarlanamaz ibaresi var ve rozet gidişatında olmayan kartlar için pazara bak dediğimde bir çok satın alma istegi var ama satılan kart yok(en son 4 şubata satıs olmus) sorun steamde mi yoksa başka bir durum mu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trust88

quote:

Orijinalden alıntı: pphammer

g2a daki paket, aylık olmayan dirt üçlü

Normal sen aylık olanı niye seçmiyorsun ödeme yaptıktan sonra iptal edilebiliyor.

anlamadığım için...

aylık olanı seçip sonra iptal edersem aylarca oyunu oynayabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

Ulan ön ödemeli kartım yok, g2a'ya da kredi kartı vermek istemiyorum. İyi kötü çin mafyası sayılır adamlar

Sanal kart kullanın ?
  • CyFlush kullanıcısına yanıt
    Bazı Steamdeki oyun geliştiriciler çeşitli nedenlerden dolayı steamden yasaklandılar ve oyunları Steam mağazasından silindi ek olarak gelir elde edebilecekleri her yöntem de işlevsizleştirildi.

Elinizde bulunan o tür kartlarla artık sadece rozet işleyebilir veya seviye istemiyorum derseniz seviye kasmaya çalışan kişilerle takaslayabilirsiniz.
  • pphammer kullanıcısına yanıt
    ömür boyu oynarsın istersen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfsaneFenerli

ömür boyu oynarsın istersen :)

Çok teşekkürler.

Sayenizde fazla para vermekten kurtuldum.
  • İhtiyacı olana Dirt 3'ü verebilirim.
  • Humble Bundle'ın geçen ay verdiği ABZÛ'yu oynamadan geçmeyin.
  • Bu g2a bundle daki keylerin kullanım süresi varmı acaba yani örnek veriyorum 1 yıl kenarda tutsam key iptal olurmu

• Te ilk yazdığımda aldım hala key gelmedi arkadaş

Ayrıca ben asıl o hepsiburada'daki adama güvenemedim. O değirmenin suyu nereden geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

şurdan iptal için

bugün aldım. Ne zaman iptal edeyim.
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NextMan--

Bu g2a bundle daki keylerin kullanım süresi varmı acaba yani örnek veriyorum 1 yıl kenarda tutsam key iptal olurmu

10 Nisan'dan sonra iptal oluyor. Uyarı şeklinde key'leri aldınızda bir pencere çıkıyor ve uyarıyor.
  • 
Sayfa: önceki 97619762976397649765
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.