Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Epic'de CIV6 Bedava

Koronavirüs Özel
10 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 36 Misafir (23 Mobil) - 20 Masaüstü26 Mobil7 Android
253.842
Cevap
2.002
Favori
11.953.421
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Epic'de CIV6 Bedava
Giriş
    6192 Mesaj
    Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition 10₺
    https://www.playstore.com/#!/urun/castlevania-lords-of-shadow-ultimate-edition

Şuan baktığımda bazı oyunlarda başarımları görebiliyorum fakat bazılarında yok.Öncelerde paylaştığım ekran görüntülerim hepsi silinmiş.
    |
    |
    Wigglesticks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Steam cloud vs de gitti.
    |
    |
    Arkadaşlar kalan bakiyeyi nakite çevirmek adına 40 liraya kadar istediğiniz oyunu biraz daha uyguna (örneğin 30'a) Gift olarak alabilirim.
    |
    |
    Ya arkadaş bu Life is Strange neymiş öyle.. Başta ön yargı ile bakmıştım ergen oyunu falan diye, hazır kütüphanede var bi bakayım GTA inerken dedim başından kalkamadım. Chloe'ya başta laf salladım, sonra uğruna dünyayı yaktım. Hele 3. ve 5. bölüm sonlarında benim gibi duygusuz adamı bile mahvetti.

Benzeri, hikayesiyle insanı içine çeken başka oyunlar var mı bildiğiniz? Konsolda Heavy Rain, Until Dawn vs. var ama pc de pek bulamadım sanırım bi Quantum Break var. Oynadığınız, ilginizi çeken bu tarz oyunlar varsa alıntılayın lütfen.

CPU: AMD Ryzen 5 1600 MOBO: Gigabyte AB350-Gaming 3 RAM: GSKILL TridentZ RGB DDR4 3200MHz CL16 2x8GB GPU: Palit GTX 1060 JetStream 6GB 192Bit HDD: WD Caviar Blue 1TB SSD: Samsung 860 EVO 250GB PSU: FSP Hydro 600W 80 Bronze CASE: Phanteks Eclipse P400S Monitor: Asus MG248QR 24' 1ms 144Hz Mice: Corsair M65 PRO Keyboard: Corsair K70 LUX Red LED

• Binbaşı
    1903 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition 10₺
    https://www.playstore.com/#!/urun/castlevania-lords-of-shadow-ultimate-edition

Güzel fiyat steamde bile bu fiyatı görmedi.
    CPU: AMD Ryzen 5 3600 | GPU:MSI RTX 2060 SUPER GAMING X | RAM: 2x 8GB Corsair Vengeance Rgb Pro 3600MHz | Anakart: MSI B450 Tomahawk Max |HDD: Western Digital 1TB 7200RPM | Kasa: Zalman MS800 Plus | PSU:Evga SuperNova 750 P2 80 Platinum
  • Yüzbaşı
    830 Mesaj
    Bu payday2 için "çok hile var oyunda" diyorlar oynayan arkadaşların yorumu nedir?2-3 arkadaş almayı düşünüyorduk.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hoş, malum $ ve € kurları sağ olsun, bu sitelerdeki indirimli fiyatların bile cazibesi kalmadı.
    |
    |

Orijinalden alıntı: hamza53

Bu payday2 için "çok hile var oyunda" diyorlar oynayan arkadaşların yorumu nedir?2-3 arkadaş almayı düşünüyorduk.

hocam hile var baya. 3 kişi girerseniz yanınıza saçma hareket eden 1 adam gelirse heist patlıyor. 4 kişi değilseniz kanser olmak istemiyorsanız almanızı önermem. ha eğlenirsiniz ama bir yerden sonra ehhh başlarım hackinize de size de diyip siliyorsunuz. tabi bu süreçte bağlantı hataları+sürekli gelen, durmak bilmeyen updateler+her şeyi dlc olarak satan bir şirket etkili oluyor. ama 1 dolara daha iyisini bulamazsınız.

sonuç olarak eğer zamanım değerli, işten çıktım 2 saat anca oyun oynarım diyorsanız almayın.değmez. boş zaman öldürgeci olsun yeni oyunlar bakayım diyorsanız alın, o zaman değer.
    |
    |

Ya işte boşuna o kadar ödül almadı oyun square enix özellikle bu hikaye işini güzel beceriyor (murdered soul suspect konusuda güzeldir) ve farklı tarz oyun çıkarmakta başarılılar tabi başarılı olur olmaz tartışılır :)

Life is strange şuan için türünün tek örneği denebilir ama benzer olarak dreamfall serisi (daha fantastik) memento mori serisi (kitaptan uyarlama daha dedektiflik) syberia serisi (yakında 3. oyunu çıkacak merakla bekliyorum)http://store.steampowered.com/app/464340/ bu arada ön siparişe açılmış normalde 40 dolar bizde şuan 59 lira tabi fiyat artar mı bilinmez :) ve son olarak herkesin bildiği telltale oyunları var onlarda başarılıdır.

Edit:https://steamdb.info/app/464340/ Fiyat sıralamasında en ucuz 2.ülkeymişiz artma ihtimali fazla gibi :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biolystick -- 28 Ocak 2017; 2:27:46 >
    |
    |
    MetalPWN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    17634 Mesaj
    Payday 2'yi alın geçin yahu. 1 doların neyini düşünüyorsunuz? Oynamak için alternatifiniz olur. İstediğiniz zaman oynarsınız.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Biolystick

Ya işte boşuna o kadar ödül almadı oyun square enix özellikle bu hikaye işini güzel beceriyor (murdered soul suspect konusuda güzeldir) ve farklı tarz oyun çıkarmakta başarılılar tabi başarılı olur olmaz tartışılır :)

Life is strange şuan için türünün tek örneği denebilir ama benzer olarak dreamfall serisi (daha fantastik) memento mori serisi (kitaptan uyarlama daha dedektiflik) syberia serisi (yakında 3. oyunu çıkacak merakla bekliyorum)http://store.steampowered.com/app/464340/ bu arada ön siparişe açılmış normalde 40 dolar bizde şuan 59 lira tabi fiyat artar mı bilinmez :) ve son olarak herkesin bildiği telltale oyunları var onlarda başarılıdır.

Edit:https://steamdb.info/app/464340/ Fiyat sıralamasında en ucuz 2.ülkeymişiz artma ihtimali fazla gibi :(

Aslında şu tarz oyunlar çeşit olarak konsolda daha fazla. Hatta konsolu Until Dawn, Heavy Rain gibi baş yapıtları oynayamadan sattığım için pişmanım biraz. Telltale oyunlarına baktım tam benim aradığım tarzda, her ne kadar hikaye olarak Life of Strange'i yakalamasa da.
    Bu saydığınız oyunlar tomb raider tarzında değil dimi hocam? İnternette benzer oyunlar ararken hikayesi sağlam diye Witcher falan önerenler olmuş da. Yataktan çıkmadan laptop kucağımda günü geçirebileceğim, doğrulmadan, şuradan yaratık çıkmış keseyim demeden hikayenin akışına kendimi bırakabileceğim oyunlar arıyorum kısacası. Bi de pm attım müsait zamanınızda dönüş yaparsanız sevinirim.

CPU: AMD Ryzen 5 1600 MOBO: Gigabyte AB350-Gaming 3 RAM: GSKILL TridentZ RGB DDR4 3200MHz CL16 2x8GB GPU: Palit GTX 1060 JetStream 6GB 192Bit HDD: WD Caviar Blue 1TB SSD: Samsung 860 EVO 250GB PSU: FSP Hydro 600W 80 Bronze CASE: Phanteks Eclipse P400S Monitor: Asus MG248QR 24' 1ms 144Hz Mice: Corsair M65 PRO Keyboard: Corsair K70 LUX Red LED

• Yarbay
    2409 Mesaj

Dönüş yaptım hocam katılıyorum konsol oyunları bu konuda daha başarılı anlamadığım nokta burdan görüp pc için neden bu tarz oyun çıkartmıyorlar.

Hocam saydıklarım Tomb Raider Witcher 3 gibi değil hikaye olarak o oyunlarda başarılı ama tür olarak farklılar ben zengin hikaye yanında point click adventure olarak oynayışın benzediği oyunları saydım. Yine ufak bir gameplay izleyerek karar verebilirsiniz :)

Ayrıca kişisel olarak sevdiğim diğer bir tarzda yürüme simalatörü bulmaca tarzı olanlar onlara örnek vermek gerekirse gone home, firewatch, miasmata, the vanishing of ethan carter gibi oyunlardır. Bu tarzlara benzer oyun tavsiyesinde bulunacaklar varsa severek dinlerim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MetalPWN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

zengin hikaye, bulmaca falan görünce yazmadan edemedim The Talos Principle.

çözdükçe insana kendini zeki hissettiren bulmacaların yanında düşündüren derin bir hikayesi var.

kararlarınıza göre birden farklı sona sahip güzel oyun, tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Biolystick kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2409 Mesaj

Teşekkürler evet o oyunada sahibim birazda oynamışım ama onda bulmaca kısmı çok ağırlıklı olduğu için saymadım daha çok portal vari bir oyun gibi geldi ama hatırlattığınız iyi oldu yüklü duruyormuş tatildeyken bitiririm :)

|
    |
    asosyalist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: Biolystick

Teşekkürler kaptım bir tane prey den sonra bunu da kaçırsam üzülürdüm.
    |
    |

• Yarbay
    6192 Mesaj

Evet güzel fiyat

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Wigglesticks kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Önceden üye olup bırakanlar mailleri kontroll etsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Laxity

Laptop kullananlara sorum olacak , konu açmak istemedim. Laptopu TV'ye bağlayınca laptopun ekranın kararması veya kapanmasını , görüntünün sadece TV'den gelmesini istiyorum.

192.168.1.1
Media Sözlük
bankalar.org
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.