Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8077. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Judassem , Shrentak , chris92 , Judassem Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 35 Misafir (2 Mobil) - 36 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.709
Cevap
2.721
Favori
21.314.350
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80758076807780788079
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steam Holiday 2015 gözükmeye başlamış rozetler kısmında.
  • Bundan önce 10 değil miydi şimdi 11 kart yapmışlar holiday rozetini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yılbaşı kartları ne zaman pazara açılacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperemre4

yılbaşı kartları ne zaman pazara açılacak ?

Açık zaten
  • alperemre4 A kullanıcısına yanıt
    pazara açık kartlardan rozet yaparsan yine pazara açık yılbaşı kartı düşer, eğer setin içerisinde 1 tane bile pazara kapalı varsa 7 gün pazara kapalı yılbaşı kartı düşer.
  • The Rainmaker kullanıcısına yanıt
    sildiğin oyun geri eklenebiliyor diye biliyorum. Önceden sildiğin oyunlarda denemesi bedava.
  • 452 set karttan 3 tane foil düştü sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

quote:

Açık zaten

Teşekkürler Gizemli kısmındaymış

quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

pazara açık kartlardan rozet yaparsan yine pazara açık yılbaşı kartı düşer, eğer setin içerisinde 1 tane bile pazara kapalı varsa 7 gün pazara kapalı yılbaşı kartı düşer.

Biliyorum geçen summer salede bayağı uğraştım pazarda bulamadım bir an kartları :)

Acaba rozetleri hemen basıp mysterileri satsam mı kararsızım bayağıdır biriktiriyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 0ops

quote:

Açık zaten

Teşekkürler Gizemli kısmındaymış

quote:

Biliyorum geçen summer salede bayağı uğraştım pazarda bulamadım bir an kartları :)

Acaba rozetleri hemen basıp mysterileri satsam mı kararsızım bayağıdır biriktiriyorum

Biriktirdiğin kartları hepsini işle, düşen mystery kartlarını sat

• baya az be. pinti gabe nolacak.
  • alperemre4 A kullanıcısına yanıt
    daha erken bence, indirimler başlamadan önce düzgün bir fiyata yükseldiği an satılabilir. bekliyorum ben şimdilik, şu an anormal derecede ucuzlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 9 Aralık 2015; 18:40:35 >
  • quote:

daha erken bence, indirimler başlamadan önce düzgün bir fiyata yükseldiği an satılabilir. bekliyorum ben şimdilik, şu an anormal derecede ucuzlar.

İndirimler başlamadan önce niye artsın ki fiyatları
  • 0ops kullanıcısına yanıt
    arz/talep. yanlış hatırlamıyorsam genelde 20 cent civarı oluyordu bunlar, şu an 12 cent. 1 kart eklendiği için fiyatlar 1-2 cent düşebilir de şu an çok düşük. indirimlere de daha 2 hafta var neredeyse artar illa ki.
  • aynen artacak. Yaz indirimlerinde de aynı muhabbeti ettik ordan biliyorum. İndirimlerinin başlamasıyla artan kart fiyatları daha ne kadar artacak ve düşmeden ne zaman satmalıyız falan konuşuldu hep.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JagerBomb -- 9 Aralık 2015; 18:50:15 >
  • quote:

nedir bu mysterius card lar ? badge yapmak için mi ?
  • aynen her indirimde muhabbeti dönüyor da sonra ki indirimde ne zaman arttı ne zaman düştü unutmuş oluyorum hep indirimler başlayınca düşüyor diye hatırlıyorum, daha önce ki fiyatları hatırlayan varsa yazabilir
  • valla ben de tam hatırlamıyorum, eski sayfalara gitmeye üşendim şimdi.
  • PalmDesert 742 level olmuş ve hala 27.733 kartı var bu adam çılgın ya
  • fazladan 5 seri abys odesey kartı almışım. başka kartlarla takaslayabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 9 Aralık 2015; 19:07:46 >
  • eso 10-14 arasi free weekendmis indirimde almak isteyenler icin guzel firsat ama o boyut o surede iner mi bilmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 80758076807780788079
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.