Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (8073. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 16 Misafir (2 Mobil) - 19 Masaüstü5 Mobil
5 sn
349.078
Cevap
2.712
Favori
21.226.661
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 80718072807380748075
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu verileri nerden alıyosunuz hocam :) ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ResVR

https://www.humblebundle.com/

eski 3 boyutlu atari oyunlarından gelmiş. neo-geo 25.yıl kampanyası 1 dolarlık olanlar steam değil yani 1 kuruş dahi verseniz oyunlar(en üst kısım) sizin olabiliyor.

metal slug - kof - art of fighting 2 güzel oyunlardan tavsiye ederim, almadan önce zaten oynayabiliyorsunuz browser üzerinden.

Bende niye 1 kuruş yazmıyor ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Humble çöp
  • MrCaner kullanıcısına yanıt
    custom olarak yaz 0.01 $ kabul edecektir
  • Çöpe hakaret olur dahada kötü
  • Aldığım oyunlara taksit yapabiliyormuşum Şimdi GTA indirime girince 5 taksite alırım :)
  • quote:

Peki hocam nerden biliyosunuz mobilde yazmıyo galiba. Hani 0.01 versenizde üstteki oyunlar sizin gibisinden

• quote:

Orijinalden alıntı: MrCaner

quote:

Peki hocam nerden biliyosunuz mobilde yazmıyo galiba. Hani 0.01 versenizde üstteki oyunlar sizin gibisinden

1 dolar minimum steam keyi alabilmek için ödüyorsunuz, haliyle üstteki oyunlar steam değil ve drm free(humble üzerinden setup olarak indirilebiliyor) versiyonları var bu aslında her bundle için geçerli sadece bazı oyunlar drm-free olmadığı için her zaman yapamıyorsunuz o kadar.
  • Fm 2016 fiyati ne kadar duser veya saglam bi crack ne zaman gelir cok gec kaldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Günün indirimi burdanhttps://www.bundlestars.com/en/bundle/killer-bundle-6

İşte bu be

• i_lenker kullanıcısına yanıt
    acaba satış listesine türkiye'yi koymamış olabilirler mi?bence AC 170den fazla satmıştır ülke o kadarda fakir değil.yani alacak zenginler youtuberlar vardır sanıyorum.yine bence falloutta fazla satmıştır.
    ek:gerçi alanda yurtdışından almış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7ADF8CF23 -- 8 Aralık 2015; 22:05:26 >
  • humblebundle efsane geldi yine.. dayanamadım hepsini aldım.
  • Şuanda bir sorun var, çoğu kişiye keyler gitmemiş. İşlemleri iptal edilip paralar çekilmiş. Almadıysanız biraz beklemenizi tavsiye ederim.
  • Yeni bundle çöp
  • ahmets_61 kullanıcısına yanıt
    kliksada 54 liraya düşmüştü kodla vs. Bu fiyatlara düşer bence daha da düşmesi için biraz daha geçmesi lazım. Steame bağlı kalmayın hocam g2a vs güvenilir key satan sitelere vs bakın. Voidu vs.
  • heavyblitzer kullanıcısına yanıt
    Tsk usta

• 0ops kullanıcısına yanıt
    sizde bir terslik var hani renkmiş zevkmiş lostu beğenmemiş neyse de üzerine half life sarmamıştı diyorsanız ne oynadığınızı merak ettim yani genelleme olacak biraz ama şöyle özet ansiklopedik bilgi ile özetleyim hl2 çıktığı yıl 40 ın üzerinde yılın oyunu ödülü, en iyi bilgisayar oyunu ödülü, son 10 yılın en iyi oyunu ödülü almasının yanı sıra gordon freeman da en iyi oyun karakteri seçildi. Half life ı övmeyip beklemeyeceğiz de hangi oyunu öveceğiz watch dogs mu ?
  • Arkadaşlar steam topluluk pazarı sizde çalışıyor mu?

7 Aralık tarihine kadar sorunsuzca oyun kartı satışı yapabilirken bu tarihten beri koyduğum ilanlar pazarda gözükmemekte. Hatta test etmek için en ucuz karttan daha ucuza vermeme rağmen yine de benim kartım satılmayıp daha pahalı olan kartlar satılmakta. Destek kısmına ticket attım, başka yapabileceğim bir şey var mı?
  • gopgop kullanıcısına yanıt
    videoyu izledim biraz çelişkili söylemler var.yani başta arala sövecem derken savunuyor sonra tekrar sövüyor.şimdi oyun piyasasının darlığından dolayı oyunların bu fiyattan geldiği çünkü var olan kemik müşteriden olabildiğince söğüşleme eylemi olmasından bahsediliyor çünkü oyun alıcısı azmış.cd project bu dar pazarda 59 euroluk witcher 3'ü 59 tlden nasıl satışa sundu?işin tuhafı bu soru videoda da soruuyor fakat sonra konu kayıyor.bilkom bunu getirdiyse diğerleride getirir o kadar.kutulu oyunların vergilendirmesi ile ilgili de konululmuş,kardeşim bu witcher kutulu gelip vergiye tabi değil mi korsan oyun mu ki bu kadar ucuza satıyor bilkom.yoksa kar mı etmiyor.video bunun gibi birçok çelişkiyle dolueğer bu pazarı geliştirmek istersen alım gücü düşük insanları ona göre fiyatlandır yoksa nasıl daha fazla satış umacaksın.insanlar 10 tl sinemaya gitmeye pahalı deme durumundalar oyuna nasıl versinler.bethestayla fiyat için görüşmeye cüret edilmezmiş, bizi kale almazlarmış.almazsa almasın bizde oyna-ya-mayız.kaç kişiye sordum bethesta aşığı cevabı şu ''89 civarı fiyata çıksa para biriktirir alırdım ama 179 s*ksen almam, alamam.dur bi borçlarımı kapayayım''sen bu pazarda satışını artırmakmı istersin mevcut durumu koruyup kazancını mı.hayır madem ufak bi pazar(videoda söylenildiğini diyorum)o zaman hiç dikkate almasın kazancını sadece insanlar benim oyunumu oynasın diyerek ucuz fiyattan sürsün piyasaya.sözün özü CD Projekt bunu yapıp insanların gönlünde taht kurabiliyorsa bunu diğerleride yapmak ister ama bu işten ufak kazanan söğüşleyici aral game istemez.tek suçlu türkiye da-ğı-tı-cı-la-rı.vesselam.
  • 
Sayfa: önceki 80718072807380748075
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.