Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (5568. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: bilgennyk , shaeen , Msevinc
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 27 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.023
Cevap
2.712
Favori
21.222.313
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 55665567556855695570
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Paylaşıldı mı bilmiyorum ama Steam'de Elder Scrolls V Legendary Edition 13.59$
    http://store.steampowered.com/sale/quakecon_2014
  • quote:

Orijinalden alıntı: döküntü

quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Steam Kütüphanesine ekleniyor. Ama oyunu açarken ayrıca ubisoft yazılımını da açıyor ve ondan sonra o yazılımdan başlatmanız gerekiyor.

Nasıl ekleyeceğim?

Ekleniyor derken Steam den alınmış veya steam uyumlu olan Ubisoft oyunlarını kast ediyordum. Onun dışındakileri eklem şansı yok.
  • 2013'ün sonlarında skyrim dragonbornu 5 dolara almıştım amazondan bu dawnguard dlc 10 dolardan aşağı düşmüyor beklemeye devam sanırım yıllarca bekleyeceğim :)
  • skyrim normal sürüm zeten mevcut kütüphanemde.Legendary alsam üstüne dlc ler eklenirmi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: andelip

skyrim normal sürüm zeten mevcut kütüphanemde.Legendary alsam üstüne dlc ler eklenirmi acaba?

Sadece dlc lerini al oyuna para verme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

skyrim normal sürüm zeten mevcut kütüphanemde.Legendary alsam üstüne dlc ler eklenirmi acaba?

Fiyatı eğer 13.59'dan az görünüyorsa öyledir. Bazen de eğer kütüphanende normali varsa bir tane de inventory'ne gelir. Ama çok nadir bir şey bu, oyun açıklamasında yazıyor olabilir.
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    sadece dlc ler pahalıya geliyor.
  • Oblivion her ne kadar eski bir oyun olsada hikayesi, oynanışı bakımdan saatlerce sizi oynatır. Kesinlikle RPG severlere öneriyorum.
  • quote:

sadece dlc ler pahalıya geliyor.

Haklısın hocam. Eğer paket dlc leri ve oyunu ayrı veriyorsa gift olarak al oyun yanmasın.

• Humblebundle da yeni Bundle gelicekti tetiktde olun

• Oyunların kartlarını düşürmek için kullanılan Steam Achievement Manager ban riski taşıyor mu?
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    re-bundle bugün mü gelecek?
  • Arkadaşlar humblebundle dan aldığım Mafia 2 oyunu Steam de indirdim güncellemede yaptım ama oyun başlat dedikten kısa süre sonra uygulama durduruldu diye hata veriyor ve oyun açılmıyor.
  • quote:

Arkadaşlar humblebundle dan aldığım Mafia 2 oyunu Steam de indirdim güncellemede yaptım ama oyun başlat dedikten kısa süre sonra uygulama durduruldu diye hata veriyor ve oyun açılmıyor.

Phsx yukle.

• quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

re-bundle bugün mü gelecek?

Her pazartesi flash-Bundle diyor. Re-Bundle gelir mi bilmiyorum ama Bundle gelcekmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

Oyunların kartlarını düşürmek için kullanılan Steam Achievement Manager ban riski taşıyor mu?

Hocam bildiğim kadarıyla o program kart düşürmüyor sadece achievementları açmaya yarıyor. Ban konusuna gelirsek steamin vac korumalı oyunlarında oyun açıkken yaparsan ban riski var ancak diğer oyunlarda risk çok az sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimican37

quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

Oyunların kartlarını düşürmek için kullanılan Steam Achievement Manager ban riski taşıyor mu?

Hocam bildiğim kadarıyla o program kart düşürmüyor sadece achievementları açmaya yarıyor. Ban konusuna gelirsek steamin vac korumalı oyunlarında oyun açıkken yaparsan ban riski var ancak diğer oyunlarda risk çok az sanırım.

tf2 cs go kullanmiştim ban almadım oyunun kapalı olması gerek

• @kimican37
    Kart da düşüyor,steam forumlarında da kesin bişey söylemişler kimi vac oyunlarında kullanmayın demiş kimi ben kullandım bişe olmuyor demiş.

@WystRoupzt
    Sanırım en iyisi hiç bulaşmamak valve kesin birşey söylememiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

quote:

Arkadaşlar humblebundle dan aldığım Mafia 2 oyunu Steam de indirdim güncellemede yaptım ama oyun başlat dedikten kısa süre sonra uygulama durduruldu diye hata veriyor ve oyun açılmıyor.

Phsx yukle.

Mesajını görmeden önce PhysX-9.13.1220-SystemSoftware kurdum sorun düzeldi. Yinede sağol.
  • Bundle tırt çıktı artık yarın normal Bundle inşallah

• 
Sayfa: önceki 55665567556855695570
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.