Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12710. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Judassem , BigSyke , torkema61 , isotam35 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 29 Misafir (2 Mobil) - 29 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.714
Cevap
2.721
Favori
21.315.150
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Yine Saboteur ve Dead Space 3'ü getirmemişler. Hoş, gelse de yine " " yapmaktan 129 TL sabit fiyatla gelirdiler. Access ile gelsinler bari yahu.
  • Ea games bazı oyunlarda achievement yok. Hepsine bakmadım ama yok bazılarında. Yani almaya dahi gerek duyulmaz eğer achievement kasmayı seviyorsanız tebrikler paranız cebinizde kalacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • synthesizer kullanıcısına yanıt

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gods & Monsters'ın gameplay'leri sızmışta... oyun birebir aynı olmuş Odyssey ile hani BİREBİR. Tamam Ubisoft'un kopyala yapıştır oyunlar yaptığını kabul ediyorum ama adamlar en azından HUD da vs uğraşıyordu. Haritada ki simgelerden tut, yükleme ekranında ki ipuçlarına kadar aynı olmuş. Ah Ubisoft...

Görmek isteyen arkadaşlar Youtube'a Gods & Monsters yazıp son 1 gün içinde ki videolara bakabilirler. Stadia üzerinden bir oynanış hem de.
  • Ruvhart kullanıcısına yanıt
    aga akil var mantik var Steam adiginiz oyunlari baska yere tasimaniza izin veriyor mu? Ya da Ubisoft? EA savundurtuyorsunuz bana ya

• GTA 5 PS 5 geliyor
  • zamaninda EA uzerinde algi yaptilar ya ondan dolayi oluyor bu. Insanlar oyle yonlendiriliyor ki iyiye iyi kotuye kotu diyemiyorlar, iyiye de kotuye de kotu diyorlar. Yoksa EA paragoz bir firma bunu inkar eden yok da yani burada bazi seyler goruyorum ki aklim almiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kangaetemo

zamaninda EA uzerinde algi yaptilar ya ondan dolayi oluyor bu. Insanlar oyle yonlendiriliyor ki iyiye iyi kotuye kotu diyemiyorlar, iyiye de kotuye de kotu diyorlar. Yoksa EA paragoz bir firma bunu inkar eden yok da yani burada bazi seyler goruyorum ki aklim almiyor
    Katılıyorum hocam.
  • Satisfactory Epic'te de 50TL olmus

• Hitman 3 duyuruldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 11 Haziran 2020; 23:46:0 >
  • kangaetemo kullanıcısına yanıt
    Taşıması hususuna izin vermemesi normal benim burda bahsetmek istediğim arkadaşın bunu EA gibi bir firmadan beklemiş olmasına şaşırdım. EA firmasının tek amacı ne kadar daha çok para kazanırım olduğu için böyle bir şeyin olması imkansız zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Demon’s souls remastered veya remake geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Horizon 2 duyuruldu
  • PS 5 dikey yapmışlar. 2 sürümü var. Sürücülü versiyon ve sürücüsüz versiyon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 12 Haziran 2020; 0:14:14 >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Hitman ve yeni Resident Evil'in duyurulmasına çok sevindim.Sunum giriş olarak güzel başladı ancak sonraları sıkıcı olmuştu sonlara doğru efsaneydi.Güzel bir sunum oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frasiyav

kasım 2019 oyunu yine de, epicten bi şekilde ucuza alabilirdim de access olunca bekliyim dedim :/
    Bu sene eklenirde ne zaman bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJKBLADE

NFS heat 16 Haziran da origin access basic e ekleniyormus:))
    süper haber, ben zaten trial oynuyordum otomatik olarak saat sınırı kalkar o zaman değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

PS 5 dikey yapmışlar. 2 sürümü var. Sürücülü versiyon ve sürücüsüz versiyon
    sürücülü versiyonun dizaynı çok kötü, yani o yan taraf hariç koyacak yer bulamamışlar mı sürücüyü
    allahtan dijital versiyon var, o en azından simetrik fena değil ama yine de daha değişik birşey beklerdim Playstationdan benim için biraz hayal kırıklığı.

birkaç oyun hariç duyurulan oyunlar bana çok yavan geldi.

Dikkatimi çeken tabiki Horizon Zero 2 (zaten bütün lansman bundan yürümüş)
    Godfall bence olmamış muhtemelen tutmaz.
    DeathLoop ilginç bişey gibi ancak Steam'deki Quantum League'e benziyor
    Kena ve Project Athia fena değil gibi. (RPG seven biri olarak)

Bana remaketen gına geldi artık, yeni nesil konsol çıkarıp remake ile eski oyunu süsleyip tekrar satmak biraz kolaya kaçma ve ucuz geliyor.
    Bunun yanı sıra canlı yayından mı bilmiyorum gameplaylerdeki oyun için grafikler bana pek next gen / yeni nesil gelmedi. Çok standart geldi yani.
    Bilmiyorum bana öyle gelmiştir belki.

• 573D9-DNEN4-PGMC0

Snake Pass oyunu
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.