Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12692. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 22 Misafir (1 Mobil) - 28 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.023
Cevap
2.712
Favori
21.222.082
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Oyun bazlı sınırlı destek vereceklermiş gibi görünüyor. Şu an sadece Into the Breach destekliyor, o da Game Pass'e dahil değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yürüyen Hoparlör

Forza’yı oynayalı çok oldu hocam.İndirimler bitmeden Epic games’deki kuponu kullanmak amacım.Alacak pek oyun bulamadım Epic’de.Aklıma yatan Crew 2 oldu sadece.Ah şu call of duty serisi gelse Epic games’e ne güzel olur.
    Call of Duty hikaye modlu son çıkan oyunu baya met edilmiş bazı youtube kanallarında ve sitelerinde. Videosunu da izledim güzel görünüyor ama oyunu sadece Blizzard uygulaması üzerinden alabiliyoruz galiba.

Satan yer görmedim pek. Satan yerlerde blizzard'ın sattığından daha yüksek fiyata satıyor gibi.

call of duty: modern warfare

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 7 Haziran 2020; 13:17:39 >
  • Steam yaz indirimini 9 temmuza ertelemiş diyorlar doğru mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Johnny Silverhand kullanıcısına yanıt
    Eğer öyle bir şey varsa Gabe'de p*nise sürülecek akıl yoktur demektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlokShot -- 7 Haziran 2020; 13:47:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Değişim yok hocam 129 liradan ön siparişe açılmıştı.
  • Fallout 76 Wastelanders deluxe edition gmgde 155 lira. Altında da Türk kullanıcılar için steam key olduğu uyarısı var.

Please note: This is a Bethesda DRM Key. RUCIS, China, Argentina, Brazil, and Turkey customers will receive a Steam key.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Öyle maalesef. Geçenlerde bende bakındım da yine en uygun vpn muhabbetiyle oluyordu. Onla bile yüksek gelmişti bana fiyat. multisini çok oynamam çünkü, sadece single için o rakamlar ve vpn macerasına değmez diye düşünüp vazgeçmiştim. Ama multisine baya zaman ayırırım diyenler için vpn ile denk gelen fiyat fena sayılmaz tabi.

Single tarafı 6-7 saat gibi kısaymış deniyor zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dutch van der Linde -- 7 Haziran 2020; 14:54:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Call of Duty hikaye modlu son çıkan oyunu baya met edilmiş bazı youtube kanallarında ve sitelerinde. Videosunu da izledim güzel görünüyor ama oyunu sadece Blizzard uygulaması üzerinden alabiliyoruz galiba.

Satan yer görmedim pek. Satan yerlerde blizzard'ın sattığından daha yüksek fiyata satıyor gibi.

call of duty: modern warfare

Alıntıları Göster
    ucuza battle.net oyunları alacaksanız, forumun wow bölümünde insanlar uygun fiyat satıyor
  • R-10 kullanıcısına yanıt
    Sağol. Şuan almam ama ileride alabilirim.
  • Origin'de Need for Speed Most Wanted 1,99€ olarak gözüküyor

Her ne kadar NfS Underground 2'tek geçsemde Most Wanted de serini güzel oyunudur bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fahrettin75

Fallout 76 Wastelanders deluxe edition gmgde 155 lira. Altında da Türk kullanıcılar için steam key olduğu uyarısı var.

Please note: This is a Bethesda DRM Key. RUCIS, China, Argentina, Brazil, and Turkey customers will receive a Steam key.
    kolay kolay bir oyuna çöp demem ama bu oyun gerçekten çöp
  • quote:

Orijinalden alıntı: turk0gamer

Origin'de Need for Speed Most Wanted 1,99€ olarak gözüküyor

Her ne kadar NfS Underground 2'tek geçsemde Most Wanted de serini güzel oyunudur bence.
    Yalnız bu Most Wanted klasik olan değil, 2012'de aynı adla piyasaya sürülen, oyun içi satın almalarla dolu, modern Most Wanted. 🙄
    2 avroya standart sürümü satılıyor, en ucuz eklentisi 3 avro. 😐 Şuraya link bırakalım:https://www.origin.com/irl/en-us/store/need-for-speed/need-for-speed-most-wanted
  • bu reshade gerçekten çok güzel bir olay. donuk görünen oyunu canlı yapıyor gece ışıklandırmalarını düzenliyor vs. bilmiyorum belki bana bu şekilde güzel görünüyordur ama bir çok oyunda denedim güzel sonuçlar aldım. internette bulunan presetler değilde reshade yükledikten sonra kendinize göre ayarlama yaparsanız benim gibi daha güzel oluyor.

Soldaki standart hali sağdaki reshade hali.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Nedir hocam bu tam olarak, mod mu, oyun içi bir ayar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: desdinova

Nedir hocam bu tam olarak, mod mu, oyun içi bir ayar mı?
    mod değil hocam reshade.me adresinden küçük bir exe indiriyorsun neredeyse tüm oyunlarda çalışıyor. exe yi açınca sizden oyun seçmenizi istiyor yükledikleriniz arasından listede yoksa oyunun exe yolunu gösteriyorsunuz oda kurulum yapıyor oyun içine. kurulum yaparken ne seçiliyse öyle kalsın. daha sonra oyunu açınca Home tuşuyla reshade ekranı açılıyor. orada new preset diyin kendinize preset oluşturun ve listeden ayar seçip tiklediğiniz zaman altta o seçili kısmın ayarı çıkıyor. baya bir özellik var oyunu siyah beyaz yapma renk ayarıyla oynama ışık ayarıyla oynama vs vs. ben sadece 2 özellik kullanıyorum kendime bir preset oluşturdum tüm oyunlarda aynısını kullanıyorum ets2 farcry 5 witcher 3 gta 5 vb br sürü oyunda denedim kendime göre çok daha güzel renk ve ışık ayarı oluştu. kendi yaptığım preseti de paylaşabilirim
    Sevinirim hocam, denemek isterim

• RDR 2 online de ölen At gerimi geliyor yoksa bug mu oldu. Ben bir göreve giderken çatışma çıktı. O esnada ben ve atım yere düştük. Sonra ben kalktım ve oradan mecbur Ata binemeden uzaklaştım ama Atım da sanki ayağa kalkmıştı neyse Çatışma sırasında ara bakıyorum Atı'mı filan vurdular gibi geldi. Çatışma bitti Atımın yanına döndüm. Yerde yatıyor ve iyileştirmek istedim ama tuş yazısı çıkmadı. Baktım ölmüş. Sonra orada bir başka at buldum ve göreve gittim. Sörev bitti ve kampa döndüm oda ne At'ım orada duruyor.
    Ben de alabilir miyim hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: desdinova

Sevinirim hocam, denemek isterim
    hocam kısa bir video çektim yardımcı olmak için izlerseniz anlarsınız olayı yalnız reshade kurulumunu çekmedim onu yaparsınız basit birşey zaten üstte söylediğim gibi kurun reshade programını

preset:https://gofile.io/d/phYbls

videodaki gibi ayrıca settings kısmında toggle a bir key atarsanız mesela F9 oyun içinde açık kapalı yapabilirsiniz. videoyu izlerseniz anlarsınız seçenek listesinden tikleyip alt kısımda özel ayar yapabilirsiniz.
    aynı işlemleri diğer oyunlar içinde yapabilirsiniz.

video:
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.