Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12683. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SelimmDD Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 27 Misafir (5 Mobil) - 22 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
349.589
Cevap
2.720
Favori
21.297.334
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
569 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • "5 euro'ya alınabilen burnout paradise rm, medal of honor 130 tl'ye gelmiş.
    10 euro'ya alınabilen unravel'ler, sea of salitude, mirror edge's catalyst 130 tl'ye gelmiş.
    10 euro'ya alınabilen ve 2 ay öncesine kadar 30 tl'ye steam'de satılan spore galantic adventures'u 130 tl'ye çekmişler ve bu yukarı çekme olayını crysis, crysis warhead, crysis 2, mass effect, red alert gibi tüm eski oyunlarında yapmışlar.
    10 euro'ya alınabilen crysis 3 digital deluxe edition 200 tl'ye gelmiş.
    20 euro'ya alınabilen need for speed complete edition 130 tl'ye gelmiş.
    40 euro'ya alınabilen dragon age inquisition goty 280 tl'ye gelmiş.
    50 euro'ya alınabilen plants vs. zombies: battle for neighborville deluxe 420 tl'ye gelmiş.
    70 euro'ya alınabilen need for speed heat 500 tl'ye gelmiş.

kendi platformunda euro üzerinden daha ucuza satacaksan, niye steam'e tl'e açılıyorsun?"

• allahtan zamanında origin access leri beleşe toplayıp 2 yıl stoklamıştım. az bile yapmışım bunlara. keşke 10 senelik stoklasaydım müstehak
  • Amerika'daki olaylardan oturu ARK yerine Overcooked verdiler, haftaya ARK'i da verirler bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Micro Transaction ile oyun içi puan, eşya, kasa, zart zurt sattıkları oyunları getirmezler diye düşünüyorum. Çünkü dediğim gibi EA asıl parayı bu oyunlardan ve micro transaction'dan kırıyor. Kendi platformunda komisyon ödemeden bütün parayı cebe atmak varken, niye Steam'e %20 civarında komisyon ödesinler. Zaten yıllardır bu oyunları oynayanlar Origin üzerinden oynuyorlar zaten, Origin'e alıştılar. Origin de oturdu sayılır, ilk çıktığı gibi sorunlu bir client değil.
  • Herhalde herkes öğrendi ARK vereceğimizi düşüncesiyle farklı bir oyun verdi epic. Hoş bir şeye benziyor, belki denerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

"5 euro'ya alınabilen burnout paradise rm, medal of honor 130 tl'ye gelmiş.
    10 euro'ya alınabilen unravel'ler, sea of salitude, mirror edge's catalyst 130 tl'ye gelmiş.
    10 euro'ya alınabilen ve 2 ay öncesine kadar 30 tl'ye steam'de satılan spore galantic adventures'u 130 tl'ye çekmişler ve bu yukarı çekme olayını crysis, crysis warhead, crysis 2, mass effect, red alert gibi tüm eski oyunlarında yapmışlar.
    10 euro'ya alınabilen crysis 3 digital deluxe edition 200 tl'ye gelmiş.
    20 euro'ya alınabilen need for speed complete edition 130 tl'ye gelmiş.
    40 euro'ya alınabilen dragon age inquisition goty 280 tl'ye gelmiş.
    50 euro'ya alınabilen plants vs. zombies: battle for neighborville deluxe 420 tl'ye gelmiş.
    70 euro'ya alınabilen need for speed heat 500 tl'ye gelmiş.

kendi platformunda euro üzerinden daha ucuza satacaksan, niye steam'e tl'e açılıyorsun?"
    Keriz silkelemek istiyorlar şu an işte. Madem Steam'e gelmemizi bu kadar istediniz, alın size Steam, alın size oyunlar diyorlar. Bu arada sadece TL olarak değil, Euro/Dolar olarak da fiyatlar pahalı şu anda. Steam'e gelmelerine rağmen hala gelin Origin'den alın, hatta oyunları tek tek almayın, direkt EA Access alın diyorlar.

• Bu nasıl bir anlaşma ya en büyük oyunları gelmemiş Steame. Hani nerde Fifa nerde BF

Steame gelmeleri de pek hayırlı olmamıştı. Anında kuru güncellediler. Kaç senelik oyunlara dünya kadar para istiyorlar. Kurda sürekli tırmanıyor adamlara da bir şey diyemiyorum. Üzdü.

• EA cılkını çıkarmış. Gerçi bu adamlardan başka türlüsünü beklemek hayaldi ama bu kadar batıracaklarını da düşünmezdim. Gene ne olur ne olmaz birkaç oyunu istek listeme attım ama bu fiyatlarla %90 indirim görmedikçe imkanı yok alınmaz.
  • Arkadaşlar Steam'de Mafia 2 sahiplerine Mafia 2 Remastered ücretsiz olmuştu. Aynı şeyin ileride Crysis Remastered için olma ihtimali var mı acaba. Bi de daha önce Steam'de Crysis 1,2,Warhead olan bi paket vardı onu kaldırmışlar. Fiyatı da indirim zamanı uygundu almamıştım pişman oldum. Şimdi sadece 1,Warhead paketi var.

• shad0w kullanıcısına yanıt
    Tüh bende yaz indirimini bekliyordum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Bu nasıl bir anlaşma ya en büyük oyunları gelmemiş Steame. Hani nerde Fifa nerde BF

Steame gelmeleri de pek hayırlı olmamıştı. Anında kuru güncellediler. Kaç senelik oyunlara dünya kadar para istiyorlar. Kurda sürekli tırmanıyor adamlara da bir şey diyemiyorum. Üzdü.
    hocam aralarında özel bir anlasma yokmus. geleceklerini duyurduklarında gazetici veya birkac insider demişti.
  • Overcooked daha önce verilmişti zira ben almışım ki hesapta vardı. Neyse belki haftaya verirler ARK'ı.
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    https://store.steampowered.com/newshub/group/36135791?emclan=103582791465657199&emgid=2219653851761670038

Haberinde
    ''Electronic Arts has begun launching the first wave of over 25 EA games coming to Steam this summer!''
    demiş zamanla başkalarıda eklenecektir...
  • EA'nın yaptığı küfür gibi, steam diyordunuz al sana steam demişler.
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    Anlaşma yaptılar hocam. Hatta Twitter dan tease edip akşamına duyurmuşlardı.
    https://www.ea.com/news/ea-and-valve-partnership?isLocalized=true

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hudson51 -- 4 Haziran 2020; 20:13:18 >
  • Humble aramızdaki küslük bitsin istiyor. Kingdom Come olayından sonra tek kuruş harcamadım.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Ea access de gelicekmiş steam'e. Oyun satmak yerine ona abone etmek için caydırıcı fiyat sanırım. Ama yine de çok anlamsız. Korsancılığın bu kadar yaygın olduğu bir ülkede kimseye 10 senelik oyunu 130 liraya satamazsın.
  • Amerika'daki olay yüzünden Ark'ın beleş olmasını uygun görmemişler. ( Ne alakası var anlamadım). Haftaya Ark ve Samurai Showdown NeoGeo Collection birlikte verilecekmiş.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • E(Pay to see another letter) oyunlarının gelmesi o kadar büyütülecek bir şey değil. Zaman zaman kendi platformu olan Origin'de 3. parti sitelerden uygun fiyata alınabiliyor oyunları. Steam'den fazla para kaptırmayın.
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Bana gelmemiş, gelirse bunu değerlendiririm. 6 $'a bunların 10 tanesi iyi fırsat.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.