Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12681. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 22 Misafir (2 Mobil) - 23 Masaüstü5 Mobil2 Android
5 sn
349.079
Cevap
2.712
Favori
21.226.724
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Oyunun ilk başlarında otomatik işaretliyor sonra da Q tuşuyla işaretliyoruz diye hatırlıyorum, ya da tam tersiydi baya oldu oynayalı
  • taytaylan kullanıcısına yanıt
    Buna da teşekkür ederim çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: deshpar

Oyunun ilk başlarında otomatik işaretliyor sonra da Q tuşuyla işaretliyoruz diye hatırlıyorum, ya da tam tersiydi baya oldu oynayalı
    Ben oynarken hiç işaretleme di yani oyunun başlarında otomatik olarak da işaretlediğini hatırlamıyorum. Otomatik işaretliyorsa bile ben açar açmaz o modu direk ateş açtığım için belki otomatik işaretlemesine bile fırsat vermemiş olabilirim. Oyunda yapılmadık şeyler kalmış onları yapmak için girince deneyim bir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ruvhart

Microsoft'un, Steam'a özel fiyat politikası değişmezse fiyat da değişmez ki durum şuan da bunu gösteriyor. Kesin bir şey diyemeyiz tabii ki. Microsoft'un diğer oyunları da Steamda uygun fiyattan satılıyor. 40 dolar 61 ₺, 60 dolar 92 ₺ şuanda sabit.
    Yok yav, mesela diğer State of Decay 2, Steam ile Microsoft Store fiyatı aynı; 69 TL. Age of Empires II'ye de baktım şimdi, o da aynı. Bir Sea of Thieves 'de böyle bir şey var gibi görünüyor.
  • PC için gelir mi dersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

PC için gelir mi dersiniz?

Remake olursa gelir.
  • torkema61 kullanıcısına yanıt
    Umarım gelir. Şayet bir kaç sene sonra 3 oyunu çıkaracaklarsa bence gelir.
  • quote:

Ellerinde hazır bir motor varken çıkarmamaları içten bile olmazdı ama mükemmelliyetçi Dan Houser'ın şirketten ayrılmasının da nasıl bir etkisi olacağını göreceğiz. Malum adamın son işi RDR 2 idi ve oyunun ne çapta harika olduğu ortada.
  • Epicte ücretsiz yeni oyun var, Overcooked dört oyuncu için birlikte oynanan kaotik bir yemek pişirme oyunu
  • Epic’den ARK bekleyenlerin gözü yaşlı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xmxksk kullanıcısına yanıt
    Daha önce ücretsiz verilmişti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Epic Games Store daha önce ücretsiz verdiği Overcooked adlı oyunu bir haftalığına yine ücretsiz yaptı. Ark Survival Evolved beklerken bu hiç olmadı Epic

• haydaaaa. epic son anda tongaya yatırdı bizi. ark gg
  • belki haftaya ark verir
  • Mysterious Game etkinliği devam ediyor. Ark haftaya gelebilir. Sızdırılan görseldeki 4 oyundan 3'ü çıktı, demek ki görsel fake değil. 4. hafta değil de 5. hafta verilecek muhtemelen.
  • quote:

Eğer haber doğruysa, remake yapılmasının tek sebebi PC ve yeni nesil için gelecek olması bence. Çünkü Red Dead Redemption ilk oyunu sadece konsollar (eski nesildeki) hedef alınarak yapılmıştı (PC'ye çıkartma niyetleri olmadıklarını söylemişlerdi zamanında) ve eski nesil, şu anki nesil gibi PC işlemci mimarisini kullanmıyordu. Yani konsol için yaptığınız bir oyunu düzgün bir şekilde PC'ye çıkartmak istiyorsanız PC için yeniden yazmanız gerekiyordu. Eski nesilde port yapma bu kadar kolay ve düzgün değildi. Rezalet ötesi port oyunlar görmüştük PC'de. Hafızam yanıltmıyorsa bunlardan biri Batman Arkham Knight idi.

Umarım haber doğrudur. Zaten RDR 2'yi PC'ye getirmişken ilk oyunu getirmemeleri saçma olurdu.
  • tuh civ 6 ve borderlands yerine ark bekliyordum haftaya gelir belki

ama ea oyunlarinin steam'e gelmesi guzel oldu

• equasezy1 kullanıcısına yanıt
    $60=500₺
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

EA oyunları Steam'e gelmiş:
    https://store.steampowered.com/search/?sort_by=Released_DESC&publisher=Electronic+Arts
    İçimden bir ses yakın zamanda Epic Games Electronic Arts ile ilgili de bir adım atacak diyor. EA'nin önde gelen oyunlarını beleşe verebilirler. Steam'den almak için acele etmemek lazım
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.