Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12114. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 36 Misafir (6 Mobil) - 31 Masaüstü11 Mobil4 Android
5 sn
349.720
Cevap
2.721
Favori
21.315.709
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    bu çağrıyı bende her indirim dönemi yapıyorum indirimlerde alınacak en iyi 2 oyun, makine mühendisi olarak factorio'nun hastasıyım bu indirimlerde de gelen 29 tl kuponla rimworld ü almayı düşünüyorum 1-2 yıldır oynamaya gözüm korktuğu ve factorio olduğu için almıyordum şimdi dıştan kupon varken alacam gibi
  • Ruvhart kullanıcısına yanıt
    bu nasıl site anlamadım üye oldum giriş yapıyorum kabul etmiyor şifre unuttum yapıyorum emaile gelen birşey yok
  • Grand Theft Auto V ----84,50 TL
    Frostpunk--------20,00 TL
    The Long Dark ---- 17,00 TL
    Batman: Arkham Knight -- 14,75 TL
    Dying Light Enhanced Edition -- 29,70 TL
    South Park: The Stick of Truth -- 33,75 TL
    Hollow Knight ---- 12,00 TL
    Middle-earth: Shadow of War ---- 16,75

Aşağı yukarı toplamda 100 TL ye bişiler alcam hangilerini seçeyim yukarıdakilerden ? Uzun oyun süresi önemli değil yeter ki sıkılmayayım oynarken.
  • Mathers kullanıcısına yanıt
    Long dark efsane oyundur tavsiye ederim dying light da iyidir gta 5 i de rocstar launcherdan alırsanız 3 ü 100 tl ye gelir 2 aylık oyunlarınız hazır olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mathers

Grand Theft Auto V ----84,50 TL
    Frostpunk--------20,00 TL
    The Long Dark ---- 17,00 TL
    Batman: Arkham Knight -- 14,75 TL
    Dying Light Enhanced Edition -- 29,70 TL
    South Park: The Stick of Truth -- 33,75 TL
    Hollow Knight ---- 12,00 TL
    Middle-earth: Shadow of War ---- 16,75

Aşağı yukarı toplamda 100 TL ye bişiler alcam hangilerini seçeyim yukarıdakilerden ? Uzun oyun süresi önemli değil yeter ki sıkılmayayım oynarken.
    The long dark kesin alın tek geçerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black Mesayı uyguna nereden alabilirim tam pc topladığımız zamanda doğru düzgün indirime girmedi oyun. 8-10 TL oluyordu önceden
  • 3 aylık X-Box Game Pass Ultimate 6 TL.
    https://www.microsoft.com/tr-tr/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?activetab=pivot%3aoverviewtab

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MRTFR -- 24 Aralık 2019; 21:31:21 >
    Hollow Knight - Frostpunk - RS GTA V - The Long Dark
    Bunları al yeterli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Celeste'i Epic tam 2 kere beleş veriyo ama Steam 15TL'ye indirimle satmaya çalışıyor vay pinti vay :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dutch van der Linde

Ben baştan sona gamepad ile bitirmiştim. Gayet rahattı. Oyun zaten çok çok uzun olduğundan, 20-30 saat sonra bir yere yayılsam ayaklarımı uzatıp oynasam mantığında oluyorsunuz. O yüzden gamepad öneririm şiddetle.
    Aynen Gamepad rahatlığı klayvede yok

Oyunu aldım şuan indiriyorum bakalım.
    Batman arkham Knight harika, kaçırma. Aynı şekilde MiddleEarth de iyidir. GTA5 i rockstar hesabından alırsan, Dying light da alabilirsin 100 tl civarına gelir hepsi. ama bütceni 120 yaparsan Long Darkı da eklersin. Frostpunk bi süre sonra sıkabilir. Origin access den oyna 1 ay duruma göre bakarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DDempseyRoll

Teşekkürler bilgi için.

Yeni hesap açmak gerekiyorsa pek yanaşmayayım. Halihazırda içerisinde oyunlar almış olduğum bi Battle.net hesabım var, iki hesap kullanmayı pek istemem. :)

Peki en ucuz COD MW (2019) şuanda nereden alınabilir VPN olmadan? Gift siteleri vs. hepsi dahil
    hocam şu konuya bakmanızı tavsiye ederim,https://forum.donanimhaber.com/wow-game-time-alim-satim-konusu-ana-konu--139527490#139527490

battle.net deki bütün ürünleri uygun fiyata satıyorlar

• Arkadaşlar Xbox Gamepass 5.90 TL şu anda 1+2 ay bonus toplam 3 ay abonelik veriyor. Daha önce Gamepass Ultimate abonesi olanlar da yararlanabiliyor yani aboneliğinizi uzatabiliyorsunuz. Ayrıca halihazırda Gamepass Pc abonesi olanların abonelikleride Ultimate'ye yükseliyor. Kaçırmayın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 24 Aralık 2019; 23:16:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mathers

Hocam oyun içinde yabancılarla sürekli voice chat kullanımı oluyor mu? Bu durum benim için önemli biraz. Ayrıca oyun içinde para kazanma olayı falan varmış sanırım millet hile falan bir şekilde para kasıyorlarmış para yoksa oyunu zevki çıkmıyor diyorlardı. Açıkçası böyle şeylerle uğraşmak istemiyorum. Story modunu da oynamıştım önceden.
    gta onlie para hilesiz bir hiç voice chat olayı çok yok nadiren var
    GTA V almayı düşünüyorsanız birtakım iş, konutlar ve taşıtlar ile birlikte bir miktar nakit paraya da sahip olabileceğiniz paket de var. Sıfırdan başlamak yerine tercih edebilirsiniz. Şu anda Steam'de 100 TL'nin birazcık altında fiyatı.

Steam'de Grand Theft Auto V: Premium Online Edition https://store.steampowered.com/agecheck/bundle/5699

Rockstar Games başlatıcısından satın alacak olursanız Grand Theft Auto V: Preimum Edition daha da ucuz, 55 TL.

Mesaj sonradan düzenlendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurcansayan -- 25 Aralık 2019; 0:19:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SakuraiTomoki

Arkadaşlar Xbox Gamepass 5.90 TL şu anda 1+2 ay bonus toplam 3 ay abonelik veriyor. Daha önce Gamepass Ultimate abonesi olanlar da yararlanabiliyor yani aboneliğinizi uzatabiliyorsunuz. Ayrıca halihazırda Gamepass Pc abonesi olanların abonelikleride Ultimate'ye yükseliyor. Kaçırmayın bence.
    hocam ben alamıyorum nedense satın al butonu bile çıkmıyor onun yerine yönet yazıyor o da Microsoftun sitesine yönlendiriyor
  • Bu arada; kesin bilmeyen bir sürü kişi vardır. Xbox Game Pass Ultimate sahipleri her ay Xbox'un verdiği bedava oyunları kütüphanelerine ekliyorlar mı? Siz aynı zamanda Xbox Live Gold üyeliğine de sahipsiniz. Eğer her ay kütüphanenize eklemediyseniz bedava verilen oyunlarınız boşa gitti.

Xbox'un bedava verdiği oyunları aşağıdaki linkten "Games with Gold" kısmından kütüphenenize ekleyeceksiniz:

https://www.xbox.com/tr-TR/live/gold?xr=shellnav#gameswithgold

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 24 Aralık 2019; 23:24:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

hocam ben alamıyorum nedense satın al butonu bile çıkmıyor onun yerine yönet yazıyor o da Microsoftun sitesine yönlendiriyor

Alıntıları Göster
    Hocam zaten siteden alınıyor benide siteye yönlendirdi oradan aldım, ilk önce e mail doğrulama istiyor ondan sonra ödeme sayfasına yönlendiriyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Bu arada; kesin bilmeyen bir sürü kişi vardır. Xbox Game Pass Ultimate sahipleri her ay Xbox'un verdiği bedava oyunları kütüphanelerine ekliyorlar mı? Siz aynı zamanda Xbox Live Gold üyeliğine de sahipsiniz. Eğer her ay kütüphanenize eklemediyseniz bedava verilen oyunlarınız boşa gitti.

Xbox'un bedava verdiği oyunları aşağıdaki linkten "Games with Gold" kısmından kütüphenenize ekleyeceksiniz:

https://www.xbox.com/tr-TR/live/gold?xr=shellnav#gameswithgold
    Ekleniyor hocam ben Xbox one olmadığı halde aldım oyunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 24 Aralık 2019; 23:27:28 >

• Venomstr kullanıcısına yanıt
    Oyunları ekleyebilmek için konsol gerekiyor diye biliyordum ben. Cihaz olmadan oyunları veriyor mu?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.