Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12111. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 38 Misafir (2 Mobil) - 40 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
349.710
Cevap
2.721
Favori
21.314.472
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: berkant19

Sistem ne hocam senin , benim ryzen 2600, 1660ti ve 8gb ram var droplar ram den dolayi diyorum ama 16 olanlarda da sıkıntı var
    RX 560
    İ3 3250
    8 GB RAM
    Tamam sistem çok iyi değil ama bundan daha güçsüz bir sistemle BF1'i rahatlıkla oynuyordum. Acaba ekran kartına downclock mu yapsam?
  • Witcher 1 gibi oyunu beğenmeyenler zamanında oynamadığındandır !

2 oynanması ve grafiği gayet güzel birde 3 aktarılan seçenekler var spoile4 vermedende anlatılmaz!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendomen kullanıcısına yanıt
    Oyunu açabildiğine şükret o işlemciyle bence.
  • Steam'ın hafta ortası ve hafta sonu yaptığı indirimler, bu mevsimlik yaptığı indirimlerden kat ve kat daha iyi. Aslında tersi olması lazım fakat nasıl bir şeyse Steam'ın fiyat politikası çok tuhaf. Mesela Nier Automata denen oyun 3-4 hafta önce hafta sonu indirimine girerken bu kış indirim almadı. Keza Alien İsolation denen oyunda böyle indirim almadı ilginç bir olay.

• mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Maalesef combat sürekli öyle devam ediyor. Max 2 saatte alışıyorsun bir süre sonra ezberliyorsun zaten. Yani sırf o yüzden de oyunu oynamamak saçma geliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Attenborough

Oyunu açabildiğine şükret o işlemciyle bence.
    Single oynanıyor da multi de oynanmıyor.
  • Cod MW - 130₺ Rusya battle.net (Aslında almaya niyetim yoktu fakat bir çok kişi oyunu çok övdü,bakıcaz)

Dmc 5 - 77,00₺ cdkeys.com
    Just Cause 4 - 51,00₺ cdkeys.com

Resident Evil 7 - 20,00₺ Microsoft store

Steam
    Mafia II - 11,80₺
    Evil Within 2 - 33,50₺
    Outlast 2 - 12,50₺
    Life is Strange - 6,20₺
    Chernobylite - 56,00₺ (Metro oyunlarını severim ve ortamı onu anımsattı ayrıca Türkçe dil desteği geldiği için alıp desteklemek istedim)
    The Hex - 6,29

Journey - 19,00₺ Epic (Rdr 2, Odyssey, Origin daha önce oynamamış olsaydım kaçırmazdım. Kuponu Cyberpunk için saklıyorum)

Ücretsiz Origin access basic üyeliği

Siz de paylaşın arkadaşlar belki bilmediğimiz yeni oyunlar tanıma imkanımız olur
  • Witcher 1 i 2 kere bitirdim, ilki daha ortada 2 yokken şansa alıp bu neymiş bakayım dediğimde. 2.sini seri halde 1-2-3 oynarken. 1 in combat cidden rezalet tamam ama oynananabilir bence. 1 de 3 seçenek var hangi tarafta olacağınızı seçiyorsun ona göre hikaye biraz değişiyor.

2 nin combat 3 e çok benziyor, sadece oynanışı lineer. Vaktiniz varsa 1 i aradan çıkarmayın derim , 2 de 'King Foltest to victoryyy' diye bağıra bağıra charge etmeyi unutmayın :p Oyunları importlaya importlaya gidersiniz. Devamlılık açısından 3 oyunda da triss gittim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darksun80 -- 24 Aralık 2019; 16:26:5 >
  • bluepaw kullanıcısına yanıt
    Ben şuan kullanıyorum. Daha önce hiç kullanmamıştım yeni başladım kullanmaya ve Idle Master Extended 1.3 sürümü sorunsuz çalışıyor.
  • gogo57 kullanıcısına yanıt
    - Football Manager 2020 (Playstore) - 98TL + 2.45 TL kart ücreti
    - Bedava Epic oyunları.

Son günde alınacaklar(Steam);

- Call of Duty: World at War - 24,50 TL
    - Arma 3 ( Bir ihtimal) - 25,49 TL
    - The Incredible Adventures of Van Helsing - Complete Pack - 3,10 TL
    - Baldur's Gate: Enhanced Edition ( bir ihtimal ) - 15,50 TL
    - Verdun ( Bir ihtimal ) - 7,80 TL
    - BeamNG.drive ( Bir ihtimal ) - 31,20TL
    - Refunct - 1,86 TL
    - Ravenfield ( Bir ihtimal) - 15,84 TL
    - Welcome to Princeland - 1,08 TL
    - Atlas ( Bir İhtimal ) - 8 TL

• cevap için teşekkürler. oyunda p2w tarzı şeyler var mı ? harita dlc si vs

@Zealotone@Zealotone

cevap için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Winter Is Coming -- 24 Aralık 2019; 16:55:3 >
  • 2 kişi birlikte oynayabileceğimiz sıkıcı olmayan özellikle devamlı oynamamız gerekmeyen (farm vs) pvp online shooter tarzında oyun önerebilecek var mı ?
  • acces yapılan hesaplar ban mı yedi benimki suspect activity yazıyor hesaba giriş yapmıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeTeRPaNN -- 24 Aralık 2019; 17:12:2 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PeTeRPaNN

acces yapılan hesaplar ban mı yedi benimki suspect activity yazıyor hesaba giriş yapmıyor?
    sıkıntı yok bende
  • quote:

acces yapılan hesaplar ban mı yedi benimki suspect activity yazıyor hesaba giriş yapmıyor?
    Bende de sıkıntı yok hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

cevap için teşekkürler. oyunda p2w tarzı şeyler var mı ? harita dlc si vs

@Zealotone@Zealotone

cevap için teşekkürler
    P2W durumu yok.

• quote:

no problem

• Anlamadım şimdilik hesap kullanılamıyor fazla kodları satmaya mı başlasam acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Epic games kingdom come deliverence kesin dağıtacak mı yoksa steamdan alacağım 25 liraya

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.