Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (12107. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 29 Misafir - 34 Masaüstü6 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.473
Cevap
2.719
Favori
21.285.829
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Şimdiye kadar ne aldıysam zaten oynayarak aldım. Hile ile falan uğraşmadım. Oynamak istiyorum ama dediğin gibi para mevzusu yüzenden zevk vermiyor artık oyun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onvious

hocam eger bir yerden para bulamazsan GTA online tamamen kanser, görevlerin verdigi para resmen şaka. Saatlerce farm yapıyorsun ,yeni gelen spor arabalara anca yetiyor

Alıntıları Göster
    Oyunun Online kısmının Çinliler tarafından istila edilmesini de eklemek lazım. Oyun hala seviliyorsa, sırf yeni gelen güncellemelerden dolayıdır. Bunun başka bir açıklaması yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-35A6BA139 -- 23 Aralık 2019; 21:5:23 >
  • Heavy Rain ve Beyond Two Souls oyunlarını uygun fiyata almanın bir yolu var mı?
  • Bu indirim döneminde epic games'den oyun almak daha mantıklı.Steam yerinde sayıyor sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bu black friday ve yılbaşı indiriminde aldığım oyunlar;

Fifa 20 - 225 tl - Black friday cdkeys.com
    Dishonored Definitive edition 20,29 tl - Deneyelim bakalım..
    Northgard 36 tl (bütün dlc ile) Vikings!!!
    Total war britannia 47 tl - Pahalıya geldi biraz keşke daha erken alsaydım.
    Batman Arkham knight 14,75 tl - Sanırım epic yada başka bir platform bedava vermiş kaçırmışım.
    Rebel inc escalation 20 tl - Apollo ya kandım aldım oyunu ama aslında baya zevkli :)
    Metal Gear Solid 5 definitive experience 39,80 tl - Hep denemek istediğim ama istek listemde sıkışıp kalan oyun :)
    Rise of the tomb raider 13,35 tl - Tomb raider favorimdir diğerini de ucuzladığında alıp oynayacağım.
    Divinity: Original sin 2 41,25 tl - Bunu daha denemedim ama araştırmalarımda baya iyi olduğunu hissettim ve aldım.

Toplam
    444,09 tl

Çoğu eski oyun oynamayı istediğim ama fırsat bulamadıklarım. Bunlar beni epey uzun götürür diye düşünüyorum. Fifa nın pahalı olması sebebiyle bu kadar çıktı aslında toplam fiyat. Adamlar abarttı ya fiyatları. Korsana karşıyım o yüzden eski oyunları aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: WindRanger

Evet bu black friday ve yılbaşı indiriminde aldığım oyunlar;

Fifa 20 - 225 tl - Black friday cdkeys.com
    Dishonored Definitive edition 20,29 tl - Deneyelim bakalım..
    Northgard 36 tl (bütün dlc ile) Vikings!!!
    Total war britannia 47 tl - Pahalıya geldi biraz keşke daha erken alsaydım.
    Batman Arkham knight 14,75 tl - Sanırım epic yada başka bir platform bedava vermiş kaçırmışım.
    Rebel inc escalation 20 tl - Apollo ya kandım aldım oyunu ama aslında baya zevkli :)
    Metal Gear Solid 5 definitive experience 39,80 tl - Hep denemek istediğim ama istek listemde sıkışıp kalan oyun :)
    Rise of the tomb raider 13,35 tl - Tomb raider favorimdir diğerini de ucuzladığında alıp oynayacağım.
    Divinity: Original sin 2 41,25 tl - Bunu daha denemedim ama araştırmalarımda baya iyi olduğunu hissettim ve aldım.

Toplam
    444,09 tl

Çoğu eski oyun oynamayı istediğim ama fırsat bulamadıklarım. Bunlar beni epey uzun götürür diye düşünüyorum. Fifa nın pahalı olması sebebiyle bu kadar çıktı aslında toplam fiyat. Adamlar abarttı ya fiyatları. Korsana karşıyım o yüzden eski oyunları aldım.
    fifa 168'e düştü.

• Rdr2 online girdim ilk defa oyunu da pre order almıştım onlineda 50 altınım vardı outlaw pass aldım katalogtan tek seferlik sanıyordum ama mart 2020ye kadarmış saçmalık sonra bir daha mı altın verecem kıyaferler de pahalı herşey pahalı gta online gibi para hilesi gelmedikçe oynamam ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A401672FA

fifa 168'e düştü.

Alıntıları Göster
    Evet playstore yılbaşında baktım bf de bakmadım hiç aynı mıydı fiyatı?
  • epicte ulke degistirip hindistan rusya gibi ulkelere bakabilirsiniz ama bir kere ulke degistirip oyun alırsanız hesabınız o ulkede kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A401672FA

fifa 168'e düştü.

Alıntıları Göster
    https://www.oyunfor.com/fifa/fifa-20-origin-key/fifa-20-origin-key
  • Steam kış indirim kuponu alan var mı ? Ne kadar bir indirim veriyor ?
  • borealatis kullanıcısına yanıt
    29tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Blackoffire kullanıcısına yanıt
    uygun bir ülke ile her iki oyunu da 34 tl olarak göstermekte, iyi mi sizce?
  • ps3xbox360 kullanıcısına yanıt
    Bir kaç saat önce gold aldım hocam :)) bir sorum daha olacak steamden mesela farcry 3 yada 5 gibi rdr2 gta 5 gibi oyunlar aldık oynadık yıllar geçti steamden kaldırıldı diyelim geliştirici kendisi platform kurdu orda satacak yds bir yerle anlaştı diyelim. Oyunu steamden kaldırıldıktan sonrada en güncel haliyle oynamaya devam edebiliriz değil mi? Ps konsolunda oyunları dijital olarak alırsak ban gibi bir durumda oyunlarımızın tamamı gidiyormuş. Steamde mesela gta 5 de ban yedik yada bir şekilde yasaklandık sadece o oyun kapanıyor o hesaptaki diğer oyunlara hiç bir kısıtlama felan gelmiyor değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5993D5759

Arkadaş zaten "arkadaşımla beraber oynayacağım" demiş o yüzden önerdim. Oyun coop.

Alıntıları Göster
    Ok. Ben yanlış anlamışım.
  • Bir kaç saat önce gold aldım hocam :)) bir sorum daha olacak steamden mesela farcry 3 yada 5 gibi rdr2 gta 5 gibi oyunlar aldık oynadık yıllar geçti steamden kaldırıldı diyelim geliştirici kendisi platform kurdu orda satacak yds bir yerle anlaştı diyelim. Oyunu steamden kaldırıldıktan sonrada en güncel haliyle oynamaya devam edebiliriz değil mi? Ps konsolunda oyunları dijital olarak alırsak ban gibi bir durumda oyunlarımızın tamamı gidiyormuş. Steamde mesela gta 5 de ban yedik yada bir şekilde yasaklandık sadece o oyun kapanıyor o hesaptaki diğer oyunlara hiç bir kısıtlama felan gelmiyor değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: lSunTzu

Bir kaç saat önce gold aldım hocam :)) bir sorum daha olacak steamden mesela farcry 3 yada 5 gibi rdr2 gta 5 gibi oyunlar aldık oynadık yıllar geçti steamden kaldırıldı diyelim geliştirici kendisi platform kurdu orda satacak yds bir yerle anlaştı diyelim. Oyunu steamden kaldırıldıktan sonrada en güncel haliyle oynamaya devam edebiliriz değil mi? Ps konsolunda oyunları dijital olarak alırsak ban gibi bir durumda oyunlarımızın tamamı gidiyormuş. Steamde mesela gta 5 de ban yedik yada bir şekilde yasaklandık sadece o oyun kapanıyor o hesaptaki diğer oyunlara hiç bir kısıtlama felan gelmiyor değil mi?
    Steam de oynadığın oyunda o oyunun yapımcısından ve o oyun kaynaklı ban yerseniz sadece o oyunu oynayamazsınız benim bildiğim.

Ama başka bir ban olayı var ondan dolayı ban olursa Steam hesabınız gider. Mesela bir oyunu pek yasal olmayan şekilde alınca hepten ban var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noctivagant -- 23 Aralık 2019; 22:44:35 >

• nasıl alıyoruz ve o kupon kaç lira üstü alışverişlerde geçerli?

edit: haa jeton olaylarıyla alınıyormuş. boş o zaman

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DDempseyRoll -- 23 Aralık 2019; 23:35:31 >
  • Origin access basic te BF5 i 10 saat mi oynayabiliyoruz sadece ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: just one bad day

Origin access basic te BF5 i 10 saat mi oynayabiliyoruz sadece ?
    Basic bitene kadar istediğin kadar oynuyorsun kısıtlama olmadan.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.