Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11264. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: xImR0 , kanguro Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 26 Misafir (2 Mobil) - 25 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.062
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: Yedaself

Oyun alıp iade edince kredi kartına geç yansımasını anlarım da cüzdana niye geç yansıyor? Dün akşamdan beri bekleyen işlemlerde duruyor para.
    Onaylandıktan sonra en geç 24 saatte yansıyor cüzdana normalde. Ama çok sık iade yapıyorsanız süre uzayabilir. Kötüye kullanımı engellemek için
  • Divinity: Original Sin - Enchanced Edition almayı düşünen varsa ortak alabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cholo -- 22 Kasım 2018; 22:6:49 >
  • Pillars of Eternity --> %40 indirim 29,40 TL
    Pillars of Eternity II: Deadfire --> %34 indirim 50 TL

Divinity: Original Sin - Enhanced Edition --> %75 indirim 14,75 TL
    Divinity: Original Sin 2 --> %35 indirim 48,75 TL

RPG seven arkadaşlar için gözüme çarpan indirimler bunlardı. Her iki serinin de ilk oyununa sahibim ama devam oyunlarını henüz alamadım. Muhtemelen kış indirimlerini bekleyeceğim 2. oyunlar için, belki biraz daha indirime girer . İlk oyunları almayanlar varsa herkese tavsiye ederim .
  • matolimehmet kullanıcısına yanıt
    Bu hesabımda 3 yıldır 2. iadem.
  • Tales of Monkey Island Complete Pack oyunu Steam'den kalkmış. Telltale Games'in oyunuydu. Diğer Telltale Games oyunları da kalkar mı? Bilgisi olan var mı?

https://store.steampowered.com/app/31170/Tales_of_Monkey_Island_Complete_Pack/
  • Shadow of War Dlc li almaya değer mi? Arada 10tl fark var. Bir de lootbox falan var oyun bitmiyor diyorlardi, çozuldu mu o işler yoksa yine ayni mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FREE Outcast - Second Contact

https://www.humblebundle.com/store/outcast-second-contact

PS: Oyunun çıkış senesinde doğanlar üniversiteye gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetalPWN

FREE Outcast - Second Contact

https://www.humblebundle.com/store/outcast-second-contact

PS: Oyunun çıkış senesinde doğanlar üniversiteye gidiyor.
    acaba yine hatalı fiyatlandırmamı yaptılar ,oyunun keyini alamıyorum gözükmüyor

drm free version olarak paylaşmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextMan-- -- 22 Kasım 2018; 23:59:5 >

• Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

22.11.18 black friday mevzusunu cumaya 5 dakika kala kapattık :D

battle.net kış indirimi de yapıyor mu ? black ops4'ü kışın almayı düşünüyorum da
  • quote:

Orijinalden alıntı: NextMan--

acaba yine hatalı fiyatlandırmamı yaptılar ,oyunun keyini alamıyorum gözükmüyor

drm free version olarak paylaşmışlar

Alıntıları Göster
    Aynen ben de siz deyince fark ettim. Aslında HB'den bugüne özel bir Forsaken sürprizi bekliyordum o da başka bahara kaldı.

• Charles Bartowski kullanıcısına yanıt
    İlk oyunu aldım seriye başlayayım begenirsem diğer indirimde ikincisini alırım :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kreus kullanıcısına yanıt
    Pillar konusu nedir hocam tr yaması varmı

• Redshift kullanıcısına yanıt
    Just Cause 3 normal versiyonu almışsın. Air land sea expansion alırsan çok daha keyifli oluyor. (Just Cause XL paket halen duruyorsa iade edip Xl edition alman çok daha iyi olur.)

• Bloodrayne
    Hitman:Blood Money
    Wolfenstein Old blood ve New order aldım.

Hep Hitman'e girmek istemişimdir.Herkesin övdüğü oyunu aldım sonra Absolution'dan devam.Wolfenstein'dan eminim zaten güzeldir.Bloodrayne hem çok ucuz hem de merak ettim.(Karakter )
  • Kerbal alınır mı arkadaşlar?
  • el_jericho kullanıcısına yanıt
    İlginize ve beklentinize göre alınır. Kötü bir oyun değildir, çok güzel bir simülasyon ama haliyle bilgi isteyen zor kontrollere sahip karmaşık sayılabilecek bir oyun girip 20dk gezip çıkayım tarzı yok, kolayca pes ettirebilir. Uzmanlık için çok fazla zaman gerektirir. Bildiğim kadarıyla Türkçe yama yok iyi bir Türkçe rehber bulmanız lazım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Cholo

Divinity: Original Sin - Enchanced Edition almayı düşünen varsa ortak alabiliriz
    Uplayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

İlginize ve beklentinize göre alınır. Kötü bir oyun değildir, çok güzel bir simülasyon ama haliyle bilgi isteyen zor kontrollere sahip karmaşık sayılabilecek bir oyun girip 20dk gezip çıkayım tarzı yok, kolayca pes ettirebilir. Uzmanlık için çok fazla zaman gerektirir. Bildiğim kadarıyla Türkçe yama yok iyi bir Türkçe rehber bulmanız lazım...
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cholo

Uplayalım

Alıntıları Göster
    ortak almak ne ve nasıl oluyo?

bende dún aldím oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 23 Kasım 2018; 8:49:51 >
  • 2-pack var onu alarak. Paket 21 TL. Kişi başı 21/2=10.5 TL düşecek şekilde alınabiliyor

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.