Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11263. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 28 Misafir (2 Mobil) - 30 Masaüstü5 Mobil1 Android
5 sn
349.720
Cevap
2.721
Favori
21.315.681
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • 5 oyunu steam indirimlerine ek %30 ekstra indirimle aldım.

Age of mythology dlc li

Universim

Frostpunk

Graveyard keeper

Shadow tactics

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bioshock collection Playstore'da 15 tl miydi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    Frostpunk benimde dikkatimi çekti, yorumlarıda olumlu fakat nedense kullan at oyun gibi geldi bana.10-15saat sonra sıkacak gibi hissediyorum.Oynayanlar varsa bilgilendirirse sevinirim..

Birde mgs phantom Pain almayı düşünüyorum daha önce hiç mgs oynamadım sizce alınmalı mı?

• AppropriateName A kullanıcısına yanıt
    Sevgili kardeşim, yaz-kış-sonbahar-ilkbahar vesaire daha bir çok indirimde yapılan fiyat politikasının yanlış olduğunu düşünüyorum sadece. Bunu da oyun hayatıma commodore64 konsolla başlayan biri olarak eleştiriyorum, 5 liraya satsınlarda demiyorum. Büyük çaplı kampanya günlerinde ekstrem indirimler görmek ister tüketiciler. Sen standart haftasonu indirimiyle 40 liraya sattığın ürünü böylesine büyük çaplı günlerde de 40 liraya satarsan bunun adı indirim değil göz boyama oluyor. Selamlar.
  • bestgr B kullanıcısına yanıt
    Bende online olmadığı için emin olamıyorum.Ne zaman bu tarz bir oyun alsam 15-20 saat oynayıp ben bunu niye aldım nasıl aldım moduna giriyorum :)

• Plan-B kullanıcısına yanıt
    2 saatlik bir sinema filmi biletine kaç tl veriyorsun?

• Yakın zaman da sormuştum ama tekrar sormak istiyorum.

Arkadaşlar sizce Kingdom come %50 den daha fazla indirime girer mi ? aralık ayında yine indirimler oluyor muydu steam' de yıl sonu indirimi gibi ?
  • Gwynbleidd. kullanıcısına yanıt
    Kış indirimleri var Aralık sonu.

• Günümüzde online olmayan çoğu oyun kullan-at modelindedir. Ancak bildiğimiz kullan-at değil. Bir oyuna aniden özlem duyup 3 günde 20 saat oynarsın. Sonra aniden bırakırsın. Aradan belki 5-6 ay, belki birkaç yıl geçer tekrar özlem duyup 3 günde 20 saat daha oynarsın. Bu çoğu oyunda olur. Tabi bazı oyunlar istisna olabilir. Ancak benim online olmayan oynadığım oyunların çoğu böyledir.

Geçen sene Witcher 3'ü bitirdiğimde yeterli diyip bırakmıştım. Ancak son zamanlarda Witcher 3 oynama isteği geldi, tekrar yükledim. Toplamda 7-8 saat oynayıp sildim. Tabi bu sefer oyunu %100 bitirmeye odaklanmıştım, zevkimi de aldım.

Yılda 1-2 defa Rimworld yükler, 5-6 saat oynar bırakırım. Çünkü Rimworld yapısı gereği her defasında farklı deneyim yaşatabilecek oyun.
    Mesela dün This War Of Mine yükledim. Daha 2 saat filan oynadım. Muhtemelen 2-3 saat daha oynayınca sıkılırım. Bunu da yılda 1-2 defa yüklerim zaten. Çünkü benim için özlenilecek bir oyun.

Bu oyunlara başka genel bir örnekte Sims'tir. Birçok oyuncunun başına gelir. Yılda 1-2 defa oynama isteği gelir, hile yapmayacağım, her şeyi kuralına uygun yapacağım gazıyla başlarken 30. dakikada hileni açar, en fazla 6-7 saat oynayıp sıkılırsın.

Prison Arthitect, Papers Please, Punch Club, Civilization, Stardew Valley, Skyrim vs bu oyunlara örnektir çünkü To The Moon, What Remains Of Edit Finch gibi çizgisel bir ilerleyişi yoktur.

Tabi online oyunlara para vermek/vermemek konusunda bir sürü ülkede tartışmalar dönüyor. Türkiye'de bir tık fazla olmasının sebebi fiyatlar ve ekonomik durumumuz. Ancak saydığım ve buna benzer çoğu oyun 10-30-50 TL civarında. İndirimli hallerinden bahsediyorum. Kendi adıma konuşayım, şimdiye kadar bir oyuna en fazla 45 TL verdim, o da PUBG. Diğer türlü çoğu oyunu 15 TL ortalama fiyata aldım. Kendi durumumdan dolayı değil 400 TL, bir oyuna 100 TL'den fazla vermem. Yakın zamanda GTA 5 satın alarak rekorumu kırmayı düşünüyorum. 60-70 TL civarında olmasını bekliyorum, daha önce 60 TL'ye düşmüş zaten. Tek alacağım oyun o şimdilik.

Bu kadar yazdıktan sonra kaç tane oyunum var, kaçını bedavaya almışım analizini çıkarttım. Toplam 49 oyundan 13 tanesini bedavaya almışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi requizm -- 22 Kasım 2018; 17:39:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Plan-B

Bende online olmadığı için emin olamıyorum.Ne zaman bu tarz bir oyun alsam 15-20 saat oynayıp ben bunu niye aldım nasıl aldım moduna giriyorum :)
    Tonla çöp gibi online oyun var

Bırakında single hikayeli oyunlar da olsun

• Arkadaşlar bu indirimlerde en iyi indirim yüzdesini görmüş açık dünya rpg yada aksiyon macera öneriniz varmı şöyle senaryosu sürükleyici türkçe yaması olan özellikle

• Sid Meier's Civilization V: Complete 21,88 TL olmuş tüm ek paketleri ile birlikte. bence 6 dan daha güzel bir oyundu. meraklısına tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Arkadaşlar bu indirimlerde en iyi indirim yüzdesini görmüş açık dünya rpg yada aksiyon macera öneriniz varmı şöyle senaryosu sürükleyici türkçe yaması olan özellikle
    the witcher çok övülüyor hocam. daha fazla olduysa bilemem ama witcher 3 sanırım en düşük 30 lira oldu. yine aynı fiyat olması lazım. ayrıca fallout 3 ve fallout new vegas oyunlarını da tavsiye ederim. ikisini de bitirdim. ne güzel günlerdi dedirten oyunlardır.

aklıma gelmişken ekleyeyim mass effect 2 ve 3 de çok güzeldir ve türkçe yamadır. konusu da harikadır.

hatta skyrim de tavsiye ederim. muhteşemdir.

bunların hepsinin türkçesi var resmi yada gayrıresmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okvnoe -- 22 Kasım 2018; 18:31:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okvnoe

the witcher çok övülüyor hocam. daha fazla olduysa bilemem ama witcher 3 sanırım en düşük 30 lira oldu. yine aynı fiyat olması lazım. ayrıca fallout 3 ve fallout new vegas oyunlarını da tavsiye ederim. ikisini de bitirdim. ne güzel günlerdi dedirten oyunlardır.

aklıma gelmişken ekleyeyim mass effect 2 ve 3 de çok güzeldir ve türkçe yamadır. konusu da harikadır.

hatta skyrim de tavsiye ederim. muhteşemdir.

bunların hepsinin türkçesi var resmi yada gayrıresmi.

Alıntıları Göster
    The witcheri bitirdim hocam skyrimide bitirdim gibi birsey iç savaşı sona erdirdikten sonra ne yapacagimi bilemedim

Fallout serisine üçüncü oyun ile baslayayim dedim sürekli donup oyundan atma sorunu yaşadım

Galiba en mantıklısı mass effect oyununa başlamak ilk oyunun tr yaması çıkmış sanırım

• assasins creed origins ve kingdom come deliverance ile bitirdim bu indirimleri.
  • r0ket kullanıcısına yanıt
    hocam ek %30 indirimi nasıl yaptınız?
  • Forumun 2.el bölümünde orjinal oyun, key kısmında steam oyunların %30 indirim yapan arkadaşlar var. Ben şu linkteki arkadaştan aldım.

https://forum.donanimhaber.com/steam-hediye-edilebilen-tum-oyunlar-30-indirimli-satilir-pubg-60tl--128830573#135949816

• Oyun alıp iade edince kredi kartına geç yansımasını anlarım da cüzdana niye geç yansıyor? Dün akşamdan beri bekleyen işlemlerde duruyor para.
  • 4.9 ₺ ye 3 tane divinity oyunu, postal 2 ve superflight alarak bitirdim 9.6₺ etti total divinity çok güzel good ol' rpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: K.Oze

Hadi ya bu indirimde yapacak bişey yok mu?

Alıntıları Göster
    var sadece 100 xp kazanabilirsin
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.