Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (11256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: QAengineer Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 26 Misafir - 27 Masaüstü
5 sn
349.692
Cevap
2.721
Favori
21.312.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • HyperX Cloud 2 tavsiye ederim kendim kullanıyorum. Üzerindeki 7.1 ses kartı gayet iyi. Elimde harici Creative sb zx ses kartı var ona tercih ediyorum o derece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WinKy kullanıcısına yanıt
    145 TL Rusya. İngilizce'de var geçen sene yoktu Rusya'da. Ek olarak aylık origin access üyeliğinz varsa %10 indirim de yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RustyCohle

Arkadaslar battlefield hardline almaya düşünüyorum server durumları nasıl
    Ölü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hawk-Claw kullanıcısına yanıt

• arkadaşlar battle.net te de indirim var. Necromancer pack 7.5 dolar. şimdiye kadar en fazla 10 dolara inmişti. Almam diyordum ama dayanamadım aldım necromancer pack i.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Wolfenstein New Order - 19 TL

https://tr.gamersgate.com/DD-WOLFNO/wolfenstein-the-new-order

Dishonored 2 - 37 TL

https://tr.gamersgate.com/DD-DISHONORED2-RELEASE/

The Evil Within 2 - 87 TL

https://tr.gamersgate.com/DD-THE-EVIL-WITHIN-2-REL/the-evil-within-2
    Hocam, Gamersgate'ten alışveriş yapılamıyor. Paylaşmanın bir anlamı yok. G-pay ile anlaşmalılardı, anlaşma tek taraflı feshedilmiş bildiğim kadarıyla, şuan Türkiye'den alışveriş imkanı mevcut değil.

• IntelKILLER I kullanıcısına yanıt
    Buranın yeni trolü sensin anlaşılan. Dünden beri kaç defa cevap yazdım ama konu dallanıp budaklanmasın diye sildim. Bir oyunun kötü olması o oyunu korsan oynamak için geçerli bir neden değil. Bu arkadaşı daha yakından tanımak isteyen geçmişine bakabilir. Oyun çevirisi yapıp satanların çevirisini bir şekilde elde ediyor, kullanıyor ve yayıyor, kendini eleştirenlere de "bana ne kardeşim onlar da çevirmeselerdi" diyor. Aynı mantıkla oyunun korsanını kullanıp, "korsan neden kullanıyorsun" diyenlere de "bana ne kardeşim onlar da oyun yapmasalardı" dersin şimdi.
    Şimdiye kadar nerede takıldıysan git oralarda takıl, burada hiçbirimiz oyunun fahiş fiyatını savunmuyoruz. Fırsatını bulup alıyor, dijital olarak kullanıyoruz.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Şahsen 37 liradan Dishonored 2 gördükten sonra dediğiniz laf ile üzüldüm

Tamamdır teşekkür ederim bilgilendirme için

Bu arada konu içerisinde yine savaş var tam bir kaos ortamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ao Sol -- 21 Kasım 2018; 16:32:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

cod black ops4 bnet rusya'dan 130₺'ye geliyor almayı düşünen varsa, herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz vpn ile yeni hesap açıp & satın almanız gerekiyor.
    tavsiye ettiğiniz güvenilir bir vpn sağlayıcı var mıdır ayrıca yeni hesap açmamız şart mı mevcut hesabımızla girip satın alamıyor muyuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Redshift -- 21 Kasım 2018; 16:38:14 >
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    şart. vypr kullandım ben daha önce hep onu kullandığım için ücretsiz abonelik için kredi kartı gerekiyor ama, hideman kullanıyordu çoğu kişi o ücretsiz direk.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

şart. vypr kullandım ben daha önce hep onu kullandığım için ücretsiz abonelik için kredi kartı gerekiyor ama, hideman kullanıyordu çoğu kişi o ücretsiz direk.
    Yeni hesap derken? Yeni Steam hesabı mı?
  • GOG.com'da Black Friday indirimleri başlamış.
  • Overwatch 50TL'na geliyor Rusya'dan alinirsa. Hala alinir mi, ne dersiniz?
  • Ao Sol kullanıcısına yanıt
    Yarın indirimler gelince sakinleşir herkes.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kiivii

Yeri değil biliyorum ama bu cuma kulaklık almayı düşünüyorum fps oyunları için . Hyper cloud 2 ve arctis 3 arasında kaldım önerisi olan varmı ?
    Birisi 550 lira, öteki 350 lira. İkisi arasında 200 lira fark var. Arctis 3.1'de 7.1 surround bu arada. Ama Arctis 3'teki 7.1 ses kartı Steelseries'in kendi ürettiği bir ses kartı. Steelseries programını indirince 7.1 özelliğinden faydalanıyorsunuz. Senin için para sorun değilse hoşuna gideni al. Hyperx biraz da bu Twitch yayıncılarının pohpohlaması bir üründü. Çok iyi reklam yaptı. Şu an da da çoğu yayıncı kullanmıyor Hyperx'i. Ben Arctis 3 kullanıyorum. Bende ikisi arasında kararsız kalmıştım sonra düşününce 200 lirayı boşuna harcamanın anlamı yok dedim ve Arctis 3 aldım. Gayet memnunum bir yıl oldu şu an. Ben 300 liraya almıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Yeni hesap derken? Yeni Steam hesabı mı?

Alıntıları Göster
    oyun battlenet'de niye steam olsun, yazıyor zaten mesajımda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Rango-

Overwatch 50TL'na geliyor Rusya'dan alinirsa. Hala alinir mi, ne dersiniz?
    Overwatch eskisi kadar popüler değil ama hala alınır ve oynanır

• sonbahar indirimleri bu akşam geliyor mu arkadaşlar?
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.