Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10984. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 24 Misafir (2 Mobil) - 29 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.461
Cevap
2.719
Favori
21.284.229
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • hem üçüncü parti yazılım kullanıp hem de ağlayan amma çok çoluk çocuk var bu konuda da. steam profiline girince herşeyi görüyorsun tabii. iri memeli anime karakterleri seven bir no-lifer

*never nuke a country twice*
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

hem üçüncü parti yazılım kullanıp hem de ağlayan amma çok çoluk çocuk var bu konuda da. steam profiline girince herşeyi görüyorsun tabii. iri memeli anime karakterleri seven bir no-lifer

*never nuke a country twice*
    Amma boş yaptın kardeşim be. Sana ne yav bir karışma millete. Üçüncü partinin kralını kullanırım istesem, var mı diyeceğin? Profilime de bol bol iri memeli anime karakteri koyabilirim, kimse de bir şey diyemez. Milletin zevklerine karışma. Burayı terk et. Kimsenin de ağladığı yok. Kendini bir halt sanıyorsun herhalde.
  • Bahar temizliği 3 görevi olmadı bende. Steamapi de değiştirdim, idle master de kulandım. Sonuç aynı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yureklibatur kullanıcısına yanıt
    nasıl olmadı ? görevlerin içindeki oyunların idlerini oynatıyorsunuz ve oyunda gözüküyorsunuz dimi
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Oyunda gözükmüyor maalesef. Dün böyle olmuştu ama hesabı açıp kapayınca kabul etmişti.

• yureklibatur kullanıcısına yanıt
    ilginç, tw atarsanız halledebilirim sanırım
  • Humble'ın bu ayki oyunları fazlasıyla iyi. Dolar 5 de olsa alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÇevikAtmaca61 -- 27 Mayıs 2018; 5:39:54 >
  • Dostlar forumu ve oyun dünyasını takip edemediğim için buraya sormak istiyorum. Steam yaz indirimleri ne zaman başlıyor. Tahminen haziranın kaçında başlar? Ya da netleşmiş bir tarih var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21 Haziranda başlıyor gözüküyor :) Buradan bakabilirsiniz:https://www.whenisthenextsteamsale.com/
  • Merhaba,

Far Cry 4 Standart sürüm yerine 2 katı para verip Gold sürümünü almaya değer mi?

Green Man Gaming sitesinde Standart 35.70 TL, Gold 71.06 TL.

Bir de oyunun son sürümü Technogame sitesinin yaptığı çeviri ile sorunsuz çalışıyor mu? Çalışmadığını söyleyenler olmuş emin olmak istiyorum.

Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rocket league+csgo+dirt2+stardew walley+hollow knight+sniper elite 3+brother a tale of. +game dev tycoon
    Arkadaşlar bu oyunların hepsini indirimde alsam yaklaşık kaç tl tutar?

• Savinien S kullanıcısına yanıt
    steam.db isimli siteye her birinin ismini girin aratın şuana kadar gördüğü en düşük fiyat seviyesini görürsünüz. Az çok tekrar o fiyatları göreceklerdir. Oradan bir tahmin yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -dehşet-

Merhaba,

Far Cry 4 Standart sürüm yerine 2 katı para verip Gold sürümünü almaya değer mi?

Green Man Gaming sitesinde Standart 35.70 TL, Gold 71.06 TL.

Bir de oyunun son sürümü Technogame sitesinin yaptığı çeviri ile sorunsuz çalışıyor mu? Çalışmadığını söyleyenler olmuş emin olmak istiyorum.

Teşekkürler.
    Valley of the Yetis haricinde Gold sürümde para verip aldığınıza değecek hiç bir şey yok. Elle tutulur ve "eklenti paketi" diyebileceğiniz bir tek o var. Onun oynanış süresi de 4-5 saat bir şey. Escape from Durgesh var bir de ama o çok daha kısa belki yarısı kadar oyun süresine sahip ve bunun kadar bir şey eklemiyor.

Arada 5-15 lira arası bir fark olsa Gold sürüm alınır ama toplasan 6-7 saat sürecek iki DLC'ye ekstradan bir oyun parası vermek abes

• Experto Crede kullanıcısına yanıt
    tamam sağol

hocam bakmya çalıştımda bulamadım

• Savinien S kullanıcısına yanıt
    Google a steamdb yazıyorsunuz en üstte bu site çıkıyor tıklıyorsunuz. Daha sonra sol üst kısımda ki arama çubuğuna aramak istediğiniz oyunun adını yazıyorsunuz aşağıda yanında Game yazan çıkan sonuca tıklıyorsunuz karşınıza steam de özel olarak fiyatlandırılan bütün ülkelerde o oyunun gördüğü en yüksek indirim oranını görüyorsunuz. Oradan Turkish Lira ve yanında Türk bayrağı olan kısmı bulup bakıyorsunuz. Bunu her bir merak ettiğiniz oyun için tekrar yapıyorsunuz ve sorunuzun cevabını en kısa yoldan öğreniyorsunuz.

Mesela Rocket league en düşük 15.50 TL görmüş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Experto Crede -- 27 Mayıs 2018; 11:59:54 >
    tamam sağolun

• Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Plati.ru da 1-2 tane developer hesabı vardı, koleksiyon kartlı ucuza steam keyi satıyordu. Oyunlar dandikti, 3-5 Cente 1 key veriyordu. Konu içi arama çalışmadığından bir türlü bulamadım. Hatırlayan veya kayıtlı olan biri var mı?
  • Nasıl bir temizlikse...?
    Hem elli senedir oynamadığım oyunu yeniden indirtecek, kurduracak yeniden oynatacak...ondan sonra temizlik adını koyacak!?

Bizimle dalga geçiyorlar gibi geldi bana...
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.