Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Epic'de CIV6 Bedava

Koronavirüs Özel
12 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 39 Misafir (31 Mobil) - 15 Masaüstü36 Mobil1 iOS11 Android
254.102
Cevap
2.005
Favori
11.967.796
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Epic'de CIV6 Bedava
Giriş
    1 Not
    Herkese iyi günler arkadaşlar. Gta 5 sadece online modu için alınır mı sizce? Korsan olarak hikaye modunu bitirdim ama sadece online oynamak için alınır mı? Bir ikinci sorum da gta 5’i satın almak için fiyat olarak uygun bir site bilen var mı? Ben oyunlarımı genelde durma play üzerinden alıyorum ama daha uygun bir site bilen var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marselinyo -- 16 Nisan 2018; 15:59:10 >

Fiyat iyi mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Kardes illa türkiye seçmek zorunda değilsin. Aslında ben orda size indirme bölgesi türkiye ise baska bölge seçin anlamında bölgeyi değiştirin demiştim. Almanya, fransa yada baska bir ülke secip oyunu indirebilirsiniz.
    |
    |
    MDemirbas14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Güney Kore falan denemiştim ama yine aynı. İşin garibi PlayStationda indirirken de aynı hızı alıyorum ama hız testlerinde yüksek gözüküyor. Bir türlü anlamadım sebebini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    WinKy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

tek başına isen alınmaz bence, 4 kişilik bir grup ile heist yapabilirsiniz. 6-8 kişi olursa online joblar çok eğlenceli.
    |
    |
    marselinyo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yüzbaşı
    285 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar; ghost reacon wildlands ile get even oyunları arasında ikilemde kaldım. Sizce hangisini almalıyım ? Get even’e benzer bir oyun resident evil biohazard var şuanda kütüphanemde. Ancak diğeri için emin olamadım. Bu arada bir taraftanda da cod’u seri halinde alıp tamamlama isteğim var. Eğer cod alırsam black ops alıcam drmplay’den. Siz ne dersiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreglry -- 16 Nisan 2018; 17:16:50 >
    |
    |

Teşekkürler yorumunuz için tek başımayım malesef sıkılırsın diyorsunuz yani. Singleplayer modunda yapılacak her şeyi yaptım hikayeyi, yan görevleri bitirdim bir sürü modda denedim singleda yapılacak birşey bulamadım daha o yüzden online almak istemiştim.
    |
    |
    b0Ni kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: marselinyo

Teşekkürler yorumunuz için tek başımayım malesef sıkılırsın diyorsunuz yani. Singleplayer modunda yapılacak her şeyi yaptım hikayeyi, yan görevleri bitirdim bir sürü modda denedim singleda yapılacak birşey bulamadım daha o yüzden online almak istemiştim.
    Public odalarda takılırım diyorsanız bence hala oynanabilir. Zaten para kasmak için heist haricinde yalnız kalmak isteyeceksiniz. Yalnız bekleme süreleri aşırı fazla. SSD'de kurulu olmasına rağmen beklemekten sıkılıp çıktığım çok oluyor.
    |
    |

CPU: AMD Ryzen 5 1600 MOBO: Gigabyte AB350-Gaming 3 RAM: GSKILL TridentZ RGB DDR4 3200MHz CL16 2x8GB GPU: Palit GTX 1060 JetStream 6GB 192Bit HDD: WD Caviar Blue 1TB SSD: Samsung 860 EVO 250GB PSU: FSP Hydro 600W 80 Bronze CASE: Phanteks Eclipse P400S Monitor: Asus MG248QR 24' 1ms 144Hz Mice: Corsair M65 PRO Keyboard: Corsair K70 LUX Red LED

• Çavuş
    40 Mesaj

Akk mi doldu acaba

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
    MDemirbas14 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7930 Mesaj
    Far Cry, çok güzel ortamlara düşmüş. CPY adeta döktürmüş. Yarın Far Cry 5 şenliği var.

Buradan AAA oyunların fiyatlarını 350TL'ye kadar çeken şirketlere de selam ederim.

humblebundle'da yine patates bundle'lar var.
    Bilgisayar donanım konusunda yazılım bazlı geniş kapsamlı tavsiye için mesaj atınız (internet,oyun,autocad ,solidworks,3dmax,maya,zbrush,video render,ses işleme,video çekim)Mesaj kutum kapalı değil. Mesaj atamıyorsanız engellenmişsinizdir.
  • Yarbay
    13435 Mesaj

hakikaten şu oyuna 210 tl istemek nedir ya microsoftta hep aynı kafada win10'a 1000tl istiyorlar sea of thieves ise 250tl kaldıki gerçekten sea of thieves uzun süredir beğenebileceğim türden bir oyun olmuştu ama bu parayı vermem tr dil seçeneği bile yok aslında bizi takan yok desek daha doğru olucaktır, çok saçmalıyorlar bu konuda valve kadar yufka yürekli firma yok hll olsun adamlara
    |
    |
    Knisath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Asus H170 Pro Gaming Intel Skylake i7 6700 Asus Strix 1060 6GB
    Corsair Spec-02 HyperX 2x8GB 2133Mhz 1.2V Asus VX239H 23.6" IPS 5MS
    Evga 650W G2 80+ Gold Cooler Master Hyper T4 Logitech G430 Dolby Headset
    Samsung Evo 850 250GB Logitech G213 Keyboard Logitech G300S

Shame
  • Binbaşı
    1982 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

hakikaten şu oyuna 210 tl istemek nedir ya microsoftta hep aynı kafada win10'a 1000tl istiyorlar sea of thieves ise 250tl kaldıki gerçekten sea of thieves uzun süredir beğenebileceğim türden bir oyun olmuştu ama bu parayı vermem tr dil seçeneği bile yok aslında bizi takan yok desek daha doğru olucaktır, çok saçmalıyorlar bu konuda valve kadar yufka yürekli firma yok hll olsun adamlara
    Sea of Thieves'i gamepass ile aylık 30 liraya (netten kod olarak bulursanız genelde 20 ye geliyor) oynayabiliyorsunuz. Zaten evladiyelik oynayacak kadar içeriği olmadığında 2-3 arkadaş gamepass ile 1-2 ay oynayıp kenara atabilirsiniz. Arkadaşınız yoksa zaten baştan sallayın, kevgire çevirirler oyunda
    |
    |

• Teğmen
    193 Mesaj

Evet güncelleme geldi. Bundan sonra bu ayarların hepsi kapalı gelecek, isterseniz açabileceksiniz.
    |
    |
    orjinal-puma kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Blackoffire

https://tr.voidu.com/metal-gear-solid-the-definitive-experience

Fiyat iyi mi?
    Çok iyi hocam. Paylaştığın için teşekkürler. Efsane inmiş.

STEAM PROFİLİM

AMD Ryzen 5 2600 | Zotac GeForce RTX 2060 6GB | Corsair Vengeance LPX 2x8GB 3000MHz
  • Yüzbaşı
    391 Mesaj

Oyun sırf konaminin diye almak istemiyorum :D
    |
    |
    The Frost kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fiyat iyi mi?
    oyun bende olduğu halde fiyata bakmak için girdim cities skylines ın 9 lira olduğunu gördüm iyi oldu

Reddit te görmüştüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremec -- 16 Nisan 2018; 20:1:58 >
    Bahsedilenler: Knisath

Fiyat iyi mi?
    Ne zamandır bu oyun için indirim kovalıyordum hocam çok iyi oldu hemen kaptım. Haber verdiğiniz için teşekkür ederim.
    |
    |
    İNTEL CORE İ5 8400 CPU STOK 2.8 GHZ- TURBO BOOST 4 GHZ / 16 GB KİNGSTON DDR4 2133 MHZ RAM /ASUS PRIME Z370-P LGA1151 MOTHERBOARD /GALAX RTX 2070 EX 8 GB 256 BİT GPU / CORSAİR FORCE LE 120 GB SSD / SEAGATE 3.5" 1TB BARRACUDA SATA 3.0 64MB 7200 RPM HDD / FSP WINDALE 4 CPU COOLER
  • Yüzbaşı
    325 Mesaj
    http://store.steampowered.com/app/239140/Dying_Light/ dying light 26 liraya düşmüş :) çektim hemen.
    |
    |
Bey Azura
192.168.1.1
Media Sözlük
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
4,108
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.