Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10980. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mukan553 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 23 Misafir - 23 Masaüstü1 Mobil
5 sn
349.688
Cevap
2.721
Favori
21.310.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    nasıl ya ben 1sene önce oynuyordum bişry olmuyodu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar, Bahar temizliği görevlerini hiç bir oyun indirmeden, bir kaç dakika içinde tamamlamanın yolunu gösteren bir video çektim. Tek bir şart var; Steam'i oyunda olduğunuza inandırmak. Ben videomda Team Fortress 2'nin steam_appid.txt dosyasıyla oynadım. Sizin başka bir yönteminiz yoksa bu yolu deneyin. Team Fortress 2'yi ücretsiz indirin ve videomda gösterdiğim yöntemi uygulayabilirsiniz.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• HankMoodies kullanıcısına yanıt
    pc özelliklerim
    3gb ram
    atı radeon hd 4300 512mb ekran kartı
    intel core 2 quad 2.33ghz işlemci
    32bit
    Açarmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Riski var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sorum var. Borderlands 2 GOTY 13lira şu an. Onu alacağım ancak borderlands ilk oyunun goty'si borderlands 2 ile beraber 15 lira. Ama onda da borderlands 2 dlcleri yok. Hangisini almalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    bizim insanımız hep bi çakallık hep bi pislik peşinde nedense. inşallah bi banlarlar da oyunun dosyalarıyla oynamayı görürsün bir kere.
    Tf2 yi indirmeye gerek yok. Steam achievement manager ile de halledilebilir ben öyle yaptım.

• Savinien S kullanıcısına yanıt
    Açar ama düşük ayarlarda 17-18 fps verecektir. Oyun keyfiniz baltanabilir.

• Tyranny alın. Güzel oyun.

• quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

Arkadaşlar, Bahar temizliği görevlerini hiç bir oyun indirmeden, bir kaç dakika içinde tamamlamanın yolunu gösteren bir video çektim. Tek bir şart var; Steam'i oyunda olduğunuza inandırmak. Ben videomda Team Fortress 2'nin steam_appid.txt dosyasıyla oynadım. Sizin başka bir yönteminiz yoksa bu yolu deneyin. Team Fortress 2'yi ücretsiz indirin ve videomda gösterdiğim yöntemi uygulayabilirsiniz.

badge vs. dışında oyun moyun bir hediye sürprizi var mı yoksa rozet falan mı sadece, neye yarıcak günün sonunda? Sadece profil mi güzel görünüyor?

• quote:

Arkadaşlar, Bahar temizliği görevlerini hiç bir oyun indirmeden, bir kaç dakika içinde tamamlamanın yolunu gösteren bir video çektim. Tek bir şart var; Steam'i oyunda olduğunuza inandırmak. Ben videomda Team Fortress 2'nin steam_appid.txt dosyasıyla oynadım. Sizin başka bir yönteminiz yoksa bu yolu deneyin. Team Fortress 2'yi ücretsiz indirin ve videomda gösterdiğim yöntemi uygulayabilirsiniz.

Ne adamsın ya

• Arkadaşlar elimde %75 indirimli NBA 2K18 kuponu var isteyene verebilirim.

"5/31/2018, 8:00:00 PM tarihine kadar geçerlidir" yazıyor uzun zamandır girmiyordum hesaba şimdi gördüm.

İşine yarayacak bir arkadaş alırsa sevinirim.

Bu konu daha yoğun diye buraya yazıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: denondj

badge vs. dışında oyun moyun bir hediye sürprizi var mı yoksa rozet falan mı sadece, neye yarıcak günün sonunda? Sadece profil mi güzel görünüyor?

Alıntıları Göster
    Aynen neye yarıyor yapılması?
  • quote:

SAM ile gir çık yaptım özünde aynı mantığı kullanıyorlar herhalde.

• falldownnn F kullanıcısına yanıt
    hiçbir işe yaramıyor. Bir getirisi yok, böyle şeylerle tatmin oluyorsanız yapabilirsiniz.
  • Cities Sylines indirime girmiş. Ne zamandır kütüphaneye eklemeyei bekliyordum. Normal oyunu mu alayım deluxe editionu mu? Aralarında 2 lira fark var. Farkı ne bunların? Deluxe edition'da dlc'ler mi var?
  • Ac creed syndicate gold Edition iyi mi? Yorumlarınız nedir, ve de direkt indirimli yerlerden 66 68 tl civarı değer mi

• quote:

Orijinalden alıntı: farukk44

Ac creed syndicate gold Edition iyi mi? Yorumlarınız nedir, ve de direkt indirimli yerlerden 66 68 tl civarı değer mi
    Dlc'si çok güzel. Oyunun Türkçe yaması da mevcut. (animusprojesi.com) Tavsiye ederim.

• Kewellll kullanıcısına yanıt
    dlc yok. sadece artbook ve özgürlük heykeli eiffel kulesi tarzı yapılar ekliyor oyuna.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf1653

bizim insanımız hep bi çakallık hep bi pislik peşinde nedense. inşallah bi banlarlar da oyunun dosyalarıyla oynamayı görürsün bir kere.
    Değiştirdiğim şey oyun dosyası değil, Steam yolunu belirten bir txt sadece. Oyunla ve dosya bütünlüğüyle hiç bir bağı yok yani.

Milyonların kullandığı ve Steam'in bile "çakallık" olarak görmeyip kullananlara yaptırım uygulamadığı otomatlardan Idle Master, Steam Achievement Manager, Archi's SC Farm ve level botları gibi kapsamlı şeyler varken hiçbir getirisi olmayan sadece saniyelik oyuna girip çıkıyormuş gibi gösteren bu ufak yöntem mi çakallık, yapma yavvv. Görev için oyunu indirse de oynamayacak, sadece adımları tamamlamak için gir çık yapacak kişiler için oldukça faydalı ve zamandan tasarruf. Sen her görev için GB'larca oyun dosyası indirmeye devam et o halde.

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.