Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10979. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 27 Misafir (2 Mobil) - 32 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
349.053
Cevap
2.712
Favori
21.224.162
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
566 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Dont strave together 7 tl 2. kopyasini verebilirim almak isteyen varsa pm atsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Savinien S kullanıcısına yanıt
    32 bitte cs go çalışmıyor. Duşta girince kapanıyordu bende

• quote:

Orijinalden alıntı: R-10

Steam Bahar Temizliği Etkinliği başlamış
    https://store.steampowered.com/springcleaning
    Envantere Mystery Item gelmiş
    İçinden Half-Life 3 cıkarsa on numara olur

Forum iyi gününde yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expo-9009 -- 25 Mayıs 2018; 0:3:54 >
  • Günün sorusu benden beyler; bu günlük görevler ne zaman sıfırlanıyor göreci yaptıktan 24 saat sonra mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: miyavlayankirpi

Günün sorusu benden beyler; bu günlük görevler ne zaman sıfırlanıyor göreci yaptıktan 24 saat sonra mı ?
    Genelde 21.00 veya 20.00'da yenileniyor steam etkinlikleri.

• Steam Archi Farm ile 10 dakikamı almadı hepsi. Sadece rahatsızlık verdim kısa süreli. Dirt 4 indirimde.
  • Steam'den kota çökertme operasyonu. Saçma ama ender rozet sonuçta yapmadan olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Envantere Mystery Item gelmiş
    İçinden Half-Life 3 cıkarsa on numara olur

Forum iyi gününde yine.

Alıntıları Göster
    "This item might be useful in a future sale."

Dandik dundik indirim kuponu çıkmasın da. HL3 çıkacaksa pazarlamak için güzel yöntem olurdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Steam'den kota çökertme operasyonu. Saçma ama ender rozet sonuçta yapmadan olmaz.
    Tamda bugün oyunları silecektim
    Bilgisayarım çok eski denemelik oyunların mantığıda çok saçma olmuş oyunu açmaya bile zorlanıyor (neyseki gir çık yetiyor)
  • sahura kadar oturuyom ben zaten. saat 2'den sonra internet tam hıza da çıkıyor sorun yok bana göre akk zaten geçilmiş ayın 25'ine geldik.
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de var ağlıyorum şuan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

119'dan geldi oyun,düz versiyonu varsa 59.50 TL geliyor.
    O kadar fiyatlık bir değişiklik göremedim ben oyunda. Remake değil sonuçta bu, remaster. Skyrim ve Metro da remaster edildi ama oyunların normal sürümlerine sahip olanlara remastered versiyonları beleş verildi. Şahsen normal sürümüne sahip olsaydım Dark Souls Remastered almayı aklımın ucundan geçirmezdim. Zaten bunu da günün birinde mecburiyetten alacağım çünkü normal sürümün satışlarını durdurmuşlar. Sahip olanlara 60 lira da olsa çok fazla bence. Dediğim gibi Skyrim Special ve Metro Redux beleş verilebiliyorsa bunlar da verebilirlerdi. Adamı kerizlemekten başka bir şey yapmıyorlar. Eski oyunları pişir, paraları ye, satışlara doy. Ne güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 25 Mayıs 2018; 1:59:9 >
  • https://tr.voidu.com/dark-souls-ii-scholar-of-the-first-sin

Almak isteyenler için güzel fiyat; 25,62 TL.
  • The Frost kullanıcısına yanıt
    Ben yakın zamanda almayı planlamıyorum, oyunu çok seviyorum fakat bu sürümün PC oyuncuları tarafından alınması için iyi bir sebep yok bence de. PS4 ve One X'de alanları anlarım çünkü oynama şansları yok fakat PC'deki oyuncular modlarla senelerdir oyunun bu halini oynuyorlar zaten.
  • Galactic Civilizations® II: Ultimate Edition [STEAM]

27.05'e kadar bedava...GiveAway

https://store.steampowered.com/app/202200/Galactic_Civilizations_II_Ultimate_Edition/
  • hadi benim hesap 2 aylık olduğu için yapamadım sen nasıl 2 yıllık hesapta beceremedin

edit: fixlenmiş burdaysan hemen hallet buga girmeden :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 25 Mayıs 2018; 2:30:22 >
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Haklısınız vallaha.

Edit :Çok güzel oldu. Eyvallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4o4 _ -- 25 Mayıs 2018; 2:32:12 >
  • Borderlands 2 60tan 13e düşmüş. Oynayacak oyun bulamıyorum değer mi acaba? Grafikleri tuhaf geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3v3N

Borderlands 2 60tan 13e düşmüş. Oynayacak oyun bulamıyorum değer mi acaba? Grafikleri tuhaf geldi.
    Bu da soru mu hocam? Yapış hemen tüm seriye.
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.