Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (10242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Vommel , EaGLe Power , EaGLe Power Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 26 Misafir (2 Mobil) - 26 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.675
Cevap
2.721
Favori
21.308.250
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Giriş
    kredi kartınız varsa sanal kart oluşturup alın şu zamana kadar bir sıkıntı yaşamadım
  • Final Fantasy XIII (sonrasında XIII-2 ve Lightning Returns devam ederim muhtemelen)
    Devil May Cry (hep merak etmişimdir)
    Darksider 1 ve 2 almayı düşünüyorum. bu serileri bi elden geçirmek niyetindeyim. tavsiyeniz nedir?

NOT: Witcher serisi hikaye bakımından gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biridir. Özellikle Wild Hunt (bence) eşsiz bir oyun. 200 saati devirdim. Oyunda yapılacak her şeyi yaptım. Şiddetle tavsiye ederim. Hikaye açısından 3 oyunu da oynamak mantıklı.
  • Bunlar da benim almayı düşündüğüm oyunlar f1 2014te online oynayabiliyor muyuz bilgisi olan var mı?
  • Size witcher ve arkham knight konusunda tavsiye verebilirim.
    Eğer vakit ayıramam diyorsanız witcher 3e hiç bulaşmayın çünkü çok fazla yan görev ve yapılacak şeyler var. Ayrıca yan görevler çok detaylı olduğundan oynaması uzun sürüyor.
    Arkham knight çok güzel oyun fakat bende gtx950m var çok fazla drop oluyor 1000li ekran kartlarında sorunsuzmuş. Eğer arkham knightın optimizasyonunu kafaya takmazsan ,arkham serisinin bütun oyunları parasını misliyle hakediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceyhunceyhan -- 23 Haziran 2017; 10:22:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Darksiders 1 iyi kötü idare eder de 2. Oyun kötüydü. Çok fazla platform vardı ve grafikleri de cel-shade motoruyla yapılmıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • toplam 119 ₺ harcadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nako8

bu da benim listem arkadaşlar öneri tavsiyesi olan ekleme çıkarma yapabilirim.

gta 5 i çıkarın, diğerlerini oynayın, bu arada gta 5 daha da ucuzlaynca alırsınız.

• arkadaşlar age of mythology alsam steamden ve oyuna girsem tanımadığım kişilerle 3 kişilik veya daha fazla oyunlar kurulabiliyor mu yani tanımadığın kişilerle oynayabiliyor musun ve nasıl oluyor oda sistemi falan mı var boş yere giriyorsun almaya değer mi 12 olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

mükemmel indirim f/p dediğiniz oyunlar neler. akşam gidince direk onlara odaklanayım. benim gözüme şimdilik portallar takıldı

shadow of mordor
  • quote:

Orijinalden alıntı: analitikduzlem

Bunlar da benim almayı düşündüğüm oyunlar f1 2014te online oynayabiliyor muyuz bilgisi olan var mı?

RYSE SON OF ROME İYİ DEĞİL ARKADAŞLAR

• quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Cidden kızdım beyler. Bu Steam cidden mal. Wishlist (istek listesi) içinde tuttuğum 2 oyuna da %75'e varan indirim gelmiş ama Steam programı hiçbir yerde uyarı / bildirim çıkarmadı. Bende aklıma gelmese yararlanamayacaktım indirimden.

Siz siz olun Mağaza (store) içinde kaybolup asıl alacağınız oyunlara ve istek listelerine göz atmayı unutmayın.

Broken Sword 5 - Serpent Curse aldım bakalım.

İyi oyunlar. :)

mail hesabiniza mail olarak geliyor bildigim kadariyla, a product on your wishlist is on sale !

Şimdi baktım, ben dün Steam'e girip oyunun indirimde olduğunu farkettikten 8 saat sonra mail gelmiş. Diğer oyunu da onlar haber vermeden ben farkettim. Aslında yaptıkları mallık. Janjanlı Steam client programı üzerinden giriyoruz madem sağda solda yeşil veya kırmızı belirgin bir bildirim notu falan çıkması lazım. Mail olayı yetersiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 23 Haziran 2017; 10:33:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Günaydın beyler

Dün steamden Serious Sam 3: BFE Gold Edition almıştım indirimi bitecek diye, şimdi baktım yaz indirimlerinde de var. Kart düşürmek için gerekli olan harcama miktarına ulaşabilmek için oyunu iade edip tekrardan almak istiyorum. Toptan dlc'ler ile iade edebilmek için nasıl bir yol izlemeliyim?
  • Arma 3
    South Park
    Dead by Daylight
    Life is Strange
    Rise of Tomb Raider

Bu oyunlar flaş indirimde aklıma gelen olursa editlerim. Ona göre alırsınız.
  • F12014 yerine F12016'yi alın kat kat daha iyi
  • stronghold cruisader 2 nasıl beyler almaya değer mi online oynayacağım
  • Arkadaşlar DrOyundan aldığım oyunları da steam platformundan oynayabiliyor muyum?

NBA 2K17 serverları hep açık kalır mı,şuan almak mantıklı olur mu?

Rust ve Forest hala canlı mı,oynanır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rindlerinakşamı

Arkadaşlar DrOyundan aldığım oyunları da steam platformundan oynayabiliyor muyum?

NBA 2K17 serverları hep açık kalır mı,şuan almak mantıklı olur mu?

Rust ve Forest hala canlı mı,oynanır mı?

Forest güzel single bile oynanabilir bana göre ama işte rust ve forest bu iki oyunda optimizasyon sıkıntısı var. NBA 2K17 baya açık kalır serverları. Dr oyun zaten steam keyi satıyor ya da gift olarak veriyor.
  • Dark souls 3 ne kadar görür sizce arkadaşlar. Almalıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi forumlar.

Steam hesabim bazi nedenlerden dolayi 1 aylik community ban yedi market bani cd key aktif etme vs. kisaca 1 ay kisitlandi.

indirimler icin biraz butce ayirmistim. fakat alamiyorum smurf hesabim var. bu oyunlari alip main hesabima gondermek icin nasil bir yol izleyebilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Total War 2014 Collection
    Hitman First Season
    Ryse: Son of Rome
    Quantum Break
    Batman Arkham Knight Premium
    Shadow of Mordor
    Witcher 1-2
    Life is Strange
    Lords of Fallen

Toplam 208 Tl tuttu. Kış indirimlerinde görüşmek üzere, herkese iyi oyunlar
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.