Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (998. sayfa)

6 Kayıtlı Üye ve 33 Misafir (5 Mobil) - 34 Masaüstü5 Mobil
5 sn
349.471
Cevap
2.719
Favori
21.285.190
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9969979989991000
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Saşha

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Orijinalden alıntı: KiowagEE

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar monday night combat 1 tane başarımı tamamladım ama hediye verip vermediğini nasıl anlarım yada kömür felan ?

monday night combat'in başarımı yoktu bildiğim kadarıyla.

Nasıl olur ya tamamladım steam başarımını

doğru hatırlıyorum galiba yok. burada görünmüyor başarımhttp://steamtreasurehunt.wikia.com/wiki/Winter_Objectives#Objectives

:( o zaman boşa 5 dolar bayıldım alırken steam başarımını görünce almıştım ah steam ah

Peki bu tamamladığım steam başarımları ne işe yarayacak ?

başarım hemen hemen her oyunda var. önemli olan yılbaşı başarımları olması. onu da verdiğim linkteki oyunlardan elde ediyorsun.. normal oyunların başarımları bi işine yaramayacak. su altına tabancayla gir, çömelirken zıpla, ileri yürüyor gibi yapıp geri geri yürü gibi mal mal başarımlar var çoğu oyunda. şimdinin cin oyun yapımcıları oyunları kısa tutuyor ondan sonra bakın 60 tane başarım koyduk bunları bitirmek için tekrar tekrar oynayabilirsinize getiriyor olayı. yeni nesil oyunlarda otomatik sağlık dolması ve dlc'ler ile en nefret ettiğim şeydir başarım olayı.

Achievement olayına gereksiz yüklenmişsin bence, şahsen çok severim ben. Kimseye zararı yok sonuçta oyunları başarımlar yüzünden kısa tuttukları falanda yok. Ayrıca yeni nesilin eseride değil achievement olayı yıllardır mevcut.

evet yeni nesilin eseri değil ama şimdi artıp gitti. bi oyuna başlıyorum achievement unlocked, yarısına geliyorum achievement unlocked, 5 tane headshot atıyorum achievement unlocked sanki çok matah bir şey başarıyormuşuz gibi. benim tepkim şuna ki eskiden oyunlar kastırırdı bazı bölümlerde, platform öğeleri olsun bulmacalar olsun en çizgisel oyunlar bile çizgiselliği hissettirmezdi. şimdi çizgisellik hissiyatıyla full achievement dolu, bulmacasız yaratıcılıktan uzak oyunlar mevcut.

• -50% Homefront indirim kuponu, 1 kömüre takas edilir.
  • steam achievement manager sağolsun rise of immortals adlı rezil yapımı oynamak zorunda bırakılmaktan kurtuldum
    hele o login ekranındaki down sendromlu akrep yok mu, dans felan ediyor deli etti beni.
  • Arkadaşlar Rise ofda üyeliğimi yazıp giriş yap dediğimde, bir kaç şey geiçiyor sonra biraz bekliyor ve Timed out while waiting for character informormation diyor neden acaba?
  • quote:

steam achievement manager sağolsun rise of immortals adlı rezil yapımı oynamak zorunda bırakılmaktan kurtuldum
    hele o login ekranındaki down sendromlu akrep yok mu, dans felan ediyor deli etti beni.

O akrep bi acayip.Bu arada, aldın mı kömürü :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ManitoN

IGN Prime Skydrift dağıtıyor. Paypal ile deneme sürümüne abone olup sonra otomatik üyelik yenilemeyi iptal ederek bedava alabilirsiniz

Ben de hata veriyor üyelik yenilemeyi iptal edemiyorum ne yapmam lazım?

Server Error
    ACK! There's been some sort of error on the page you were trying to access.
    Try using your browsers "back" button to return to where you came from.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalnizalperen

quote:

steam achievement manager sağolsun rise of immortals adlı rezil yapımı oynamak zorunda bırakılmaktan kurtuldum

maalesef yine aldım kömürü
  • Amazondan alışveriş yaparken Realusaaddress.com gibi bir siteden bir adres girdim rastgele bir sorun olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdxceed

quote:

IGN Prime Skydrift dağıtıyor. Paypal ile deneme sürümüne abone olup sonra otomatik üyelik yenilemeyi iptal ederek bedava alabilirsiniz

Ben de hata veriyor üyelik yenilemeyi iptal edemiyorum ne yapmam lazım?

Server Error
    ACK! There's been some sort of error on the page you were trying to access.
    Try using your browsers "back" button to return to where you came from.

http://my.ign.com/prime/hub
    Burda sol alt köşede "Manage Account" var ona tıklıyoruz.Açılan sayfada "Turn Auto-Renew OFF" a tıklıyoruz.Yine açılan sayfada "Continue with cancellation"
    buna tıklıyoruz.İşlem tamam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasikomen

Amazondan alışveriş yaparken Realusaaddress.com gibi bir siteden bir adres girdim rastgele bir sorun olur mu?

us adresi olsun sorun olmaz. sadece girdiğin eyalete göre vergi kesilebiliyor. mesela ben alaska'dan girmiştim adresi ve vergi kesilmedi.
  • ISRARLA TAKAS MESAJLARINI BURAYA YAZIYOSUNUZ !! LÜTFEN ALTTAKİ LİNKE TIKLAYARAK MESAJINIZI ORAYA YAZIN

STEAM TAKAS BAŞLIĞI
  • quote:

Orijinalden alıntı: xD 3d 5d

BORDERLANDS GAMEOFTHE YEAR %50 İNDİRİM KUPONU KAZANDIM TAKASA AÇIĞIM.

http://resim.donanimhaber.com/m_55878985/tm.htm
  • Sapphire nin ellerinden öpüyorum
    sapphire hd6950 ekran akrtım var ve sapphire select club üyeliğidme var haliyle

bedavaya Battlefield 3 BACK TO KARKAND Expansion Pack keyi verdi sağolsun

takas vs. yapmak isteyen olursa mesaj yazsın.Originde 15 euro bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1mmEN.s3

-50% Homefront indirim kuponu, 1 kömüre takas edilir.

http://resim.donanimhaber.com/m_55878985/tm.htm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hasikomen

Amazondan alışveriş yaparken Realusaaddress.com gibi bir siteden bir adres girdim rastgele bir sorun olur mu?

us adresi olsun sorun olmaz. sadece girdiğin eyalete göre vergi kesilebiliyor. mesela ben alaska'dan girmiştim adresi ve vergi kesilmedi.

Deneme amaçlı Lara Croft and the Guardian of Light [Download] satın aldım 2.49$'a şu an için bi sorun yok.
  • quote:

quote:

sakata gelmeyelim bu programla
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

Sapphire nin ellerinden öpüyorum

Ya hocam bi üstteki mesajı okusan da takas başlığına yazsan daha hayırlı olmaz mı

• quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

quote:

Ya hocam bi üstteki mesajı okusan da takas başlığına yazsan daha hayırlı olmaz mı

pardon hocam

• quote:

quote:

quote:

sakata gelmeyelim bu programla

Cidden bu Rise of işkencesi çekilmz bir problem yoksa ben de yaapcağım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

quote:

pardon hocam

o öyle işlemiyor ama. originden yeni alınacak bir bf3 le işliyor sadece obanada geldi ama bf3 bende olduğundan kullanamıyorum

• 
Sayfa: önceki 9969979989991000
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.