Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

9 Kayıtlı Üye, 21 Misafir Kullanıcı, 22 Masaüstü Kullanıcı, 8 Mobil Kullanıcı ( 8 Mobil Cihaz )
246.008
Cevap
1.838
Favori
11.418.005
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    566 Mesaj
    Yok şuyum war yok buyum war mesajları harbiden sıktımaya başladı. Lütfen konuyu kirletmeyelim , takas yapmak yada bişey satmak isteyen başka konuya gitsin yada
    ayrı konu açsın. Bu konuyu açan arkadaşta bi zahmet konuyla ilgilensin, bu mesajları atanların mesajları silinmeli bence.. !
    Magicka nasıl eğlenceli bir oyun varya.... 10$a bütün dlclerle birlikte aldım kesinlikle değer arkadaşlar.

çeşit çeşit elementleri birleştirip kombo yapmak mükemmel..

Boom boom, bang bang, lie down, you're dead.

Steam: kaan0zer | Origin: ikista | Twitter: kaanoz3r | last.fm: kaan-ozer
  • Yarbay
    7738 Mesaj
    beyler dandik kuponlarınıza (daha doğrusu dandik kuponlarımıza) kimse full oyun vermez. o yüzden kirletmeyelim konuyu.
    |
    |
    bu arada indirimde skydrift alanlar veya ign prime ile benim gibi beleşe kapanlar ekleşelim oynaşalım
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

limbo yu hala alamıyorum. önceki 2 indirimde de alamadım şimdide alamıyorum. hata şu:

Ödeme işlemi tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi.

Not: Bazen kredi kartı şirketleri bu işlemleri hesap ekstrenizde 'tutar' fakat sizden ödeme almaz. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki hataları düzelttikten sonra, lütfen tekrar satın almayı deneyiniz.

lanet girsin

Demin Limbo'yu almaya çalıştığımda bana da aynısını dedi.

Steam'de debit kartlarla alışveriş yapılabiliyor mu? Elimde mastercard'lı Bank 24 Jet kart var, bunu kullanabilirsem süper olur. Kredi kartı limitime dokunmamış olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    685 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: bykrm

Yok şuyum war yok buyum war mesajları harbiden sıktımaya başladı. Lütfen konuyu kirletmeyelim , takas yapmak yada bişey satmak isteyen başka konuya gitsin yada
    ayrı konu açsın. Bu konuyu açan arkadaşta bi zahmet konuyla ilgilensin, bu mesajları atanların mesajları silinmeli bence.. !

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

Arkadaşlar amazon da deus ex human revolution +tactical dlc : 9.99 $

Mass effect 2 : 4.99 $

Kaçırmayın

aynen tam bu ikisini yazacaktım valla
    mass effect steamworks değil bu arada ama 5$ nerde 12.5$ nerde
    |
    |

Ichoor mu ne ağaç olan karakteri seçtim. Sonra 3v3 diye oyun modu var ona girdim. 3 kişiyle birlikte botlara karşı savaştık. Bu Ichoor'u iyileştirme güçleri olduğu için seçtim. Steam forumlarında da tavsiye ediliyor. İyileştirme gücü hem kendimizi hem oyundaki diğer arkadaşları iyileştiriyor. Ama can alıcı kısmı yani bizim işimize yarayan kısmı düşmanının da canını azaltıyor. Yani diğer arkadaşlar düşmanı keserken siz de "w" ve "q" tuşlarına basarak hem onları iyileştiriyorsunuz hem de düşmanın canını azaltıyorsunuz. Dolayısıyla asist yapmış oluyorsunuz. Level atladıkça da bu güçlerin etkinliği artıyor.(O gücün üstündeki + ya basarsanız.)

O değil o kadar uğraştım gele gele kömür geldi.
    |
    |

Steam: kimbukim

• Yarbay
    7738 Mesaj
    öhm hani şu nuclear dawn vardı ya geçtiğimiz hafta free weekend'e girmişti hatta ben de 10$ seviyesinde diye alıp almama konusunda kararsız kalmıştım, işte o fena olmayan kerata şimdiki güzel kerata dino d-day gibi indie royale bundle'a geliyor.

nedir bu indie royale diyenler için http://www.indieroyale.com/

nuclear dawn ne ara buraya geliyor kaynak göster la diyenler için http://twitter.com/#!/nucleardawn/
    peh ben limboyu bitirdim 2-3 bölüm çok kazıktı yaw özellikle sonu da zordu :) ama 3 başarım yapabildim çok kazık bir oyun :)
    > The origins>Lie to Me>The Bridge>Luther>The Killing>Sherlock>Black Mirror
  • Yarbay
    7738 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

peh ben limboyu bitirdim 2-3 bölüm çok kazıktı yaw özellikle sonu da zordu :) ama 3 başarım yapabildim çok kazık bir oyun :)

limbo kazık değil o kadar. seni super meat boy'a alalım
    |
    |
    Dostlar yahu birisi şu olayları açıklasın Allah rızası için. Kömür nedir. oyunlar nasıl alınır, kodlar nelerdir. Çok detaylı bir rehber yok mu bu konular ile ilgili. Biri el atsın yahu:)
    |
    |

Kaçırmayın

Arkadaşlar mss effect 2 yi almka isitoyurm. Adres vs konusunda yardımcı olablir misiniz?
    STEAM İsmi : Croesus_426588 XBOX Live: Croesus42 Sorunsuz alışverişlerim: Bluelabel, Nuclear, MD07TR, Fossa Olecrani, wNchstR, Eric Cartman, secof, mratt, cemo17_fb, yknzgi, Otakutr, Sterilmikrop ... HERKEZ değil HERKES, DEYİL değil DEĞİL, BEYENMEK değil BEĞENMEK
  • Yüzbaşı
    607 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

öhm hani şu nuclear dawn vardı ya geçtiğimiz hafta free weekend'e girmişti hatta ben de 10$ seviyesinde diye alıp almama konusunda kararsız kalmıştım, işte o fena olmayan kerata şimdiki güzel kerata dino d-day gibi indie royale bundle'a geliyor.

nedir bu indie royale diyenler için http://www.indieroyale.com/

nuclear dawn ne ara buraya geliyor kaynak göster la diyenler için http://twitter.com/#!/nucleardawn/

twitter kullanmıyorum nuclear down ne zaman geliyor acaba
    Intel Core i7 9700K 3.6GHz 4.9GHz 12M 1151p/ASUS TUF Z390-PLUS GAMING/32 gb ram 2x16 Kingston HyperX Predator Black DDR4 3000 MHz CL15 Bellek / ASUS ROG-STRIX-RX580-T8G-GAMING/SAMSUNG 860 EVO 500 GB 2.5" SATA3 SSD 550/520/KINGSTON HYPERX FURY 120 GB SSD/Seagate Barracuda 3tb 3.5" 7200rpm 64mb/Aerocool Project P7 Co Pro Rgb Kasa/HIGH POWER 850W 80 GOLD 14CM FAN TAM MODULER GUC KAYNAGI/SAMSUNG 24" SD332 FHD 1MS 75HZ FREESYNC HDMI Gaming Monitör

• Yüzbaşı
    993 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Croesus

quote:

Kaçırmayın

Arkadaşlar mss effect 2 yi almka isitoyurm. Adres vs konusunda yardımcı olablir misiniz?

Türkiye Washington Büyükelçiliği'nin yakınındaki bir binayı seçmiştim, Büyükelçilik sitesinden adresine bakın ve bina numarasını değiştirin.
  • Yarbay
    5738 Mesaj
    dün skydrifti almıştım, önceden king arthur aldığım hesaplarla bugün king arthura tekrar bakayım dedim yine key verdi bu arada geçen sefer dediğimde paypal aboneliğini de iptal etmiştim fakat bu sefer abonelik düşmedi niyeyse. ignden iptal ettim yeter inşallah. zaten çekim yapamazlarda sağlam kazığa bağlamak lazım
    |
    |
  • Yüzbaşı
    511 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Boqe

beyler left 4 dead 2 olan var mı elinde ? arkadaşımı üye oldurttumda ona gönderttiricem.
    varsa bi pm alayım. yada imzada steamden ekleyip online iken chatten yazarsanız sevinirim.

büyük edit. arkadaş 2 dolarlık oyun aldı - eventin ilk steam hedyesi left 4 dead 2 geldi .. şansı neyi bu arkadaşlar artık

Ya arkadaş bu nasıl bir şansdır böyle
    |
    |

• Yüzbaşı
    993 Mesaj
    Arkadaşlar;
    3 adet kömüre King Arthur verebilirim. :)
  • Yarbay
    4180 Mesaj
    7 kömür toplayıp hediye almak istediğimizde o hediye kesin olarak oyun mu oluyor yoksa gene %li indirimlerden birine denk gelme şansı var mı?
    |
    |

Orijinalden alıntı: emrahrasa

Arkadaşlar;
    3 adet kömüre King Arthur verebilirim. :)

Ben alayım hocam :)
    |
    |
    Steam:God Pan - Uplay:Godpan35 - BattleNet:GodPan#11642
HızlıCevap
Reklamlar
Mobilya Takımları
SEO
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.