Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (992. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: abgore , imjohnnystark , azos , Darksun80 , cangk Daha Az
5 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir - 33 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
349.712
Cevap
2.721
Favori
21.314.779
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 990991992993994
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler dandik kuponlarınıza (daha doğrusu dandik kuponlarımıza) kimse full oyun vermez. o yüzden kirletmeyelim konuyu.
  • bu arada indirimde skydrift alanlar veya ign prime ile benim gibi beleşe kapanlar ekleşelim oynaşalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Banzai!

limbo yu hala alamıyorum. önceki 2 indirimde de alamadım şimdide alamıyorum. hata şu:

Ödeme işlemi tamamlanmadı. Kredi kartı bilgileriniz kredi kartı şirketiniz tarafından reddedildi.

Not: Bazen kredi kartı şirketleri bu işlemleri hesap ekstrenizde 'tutar' fakat sizden ödeme almaz. Aşağıda gösterilen bilgilerdeki hataları düzelttikten sonra, lütfen tekrar satın almayı deneyiniz.

lanet girsin

Demin Limbo'yu almaya çalıştığımda bana da aynısını dedi.

Steam'de debit kartlarla alışveriş yapılabiliyor mu? Elimde mastercard'lı Bank 24 Jet kart var, bunu kullanabilirsem süper olur. Kredi kartı limitime dokunmamış olurum.

• quote:

Orijinalden alıntı: bykrm

Yok şuyum war yok buyum war mesajları harbiden sıktımaya başladı. Lütfen konuyu kirletmeyelim , takas yapmak yada bişey satmak isteyen başka konuya gitsin yada
    ayrı konu açsın. Bu konuyu açan arkadaşta bi zahmet konuyla ilgilensin, bu mesajları atanların mesajları silinmeli bence.. !

• quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

Arkadaşlar amazon da deus ex human revolution +tactical dlc : 9.99 $

Mass effect 2 : 4.99 $

Kaçırmayın

aynen tam bu ikisini yazacaktım valla
    mass effect steamworks değil bu arada ama 5$ nerde 12.5$ nerde
  • Nalet gelsin bu Rise of Immortal oyununa. Kafam beynim döndü görevini yapacam diye. Nasıl yaptığımı yazayım belki yardımcı olur yapacak arkadaşlara.

Ichoor mu ne ağaç olan karakteri seçtim. Sonra 3v3 diye oyun modu var ona girdim. 3 kişiyle birlikte botlara karşı savaştık. Bu Ichoor'u iyileştirme güçleri olduğu için seçtim. Steam forumlarında da tavsiye ediliyor. İyileştirme gücü hem kendimizi hem oyundaki diğer arkadaşları iyileştiriyor. Ama can alıcı kısmı yani bizim işimize yarayan kısmı düşmanının da canını azaltıyor. Yani diğer arkadaşlar düşmanı keserken siz de "w" ve "q" tuşlarına basarak hem onları iyileştiriyorsunuz hem de düşmanın canını azaltıyorsunuz. Dolayısıyla asist yapmış oluyorsunuz. Level atladıkça da bu güçlerin etkinliği artıyor.(O gücün üstündeki + ya basarsanız.)

O değil o kadar uğraştım gele gele kömür geldi.

• öhm hani şu nuclear dawn vardı ya geçtiğimiz hafta free weekend'e girmişti hatta ben de 10$ seviyesinde diye alıp almama konusunda kararsız kalmıştım, işte o fena olmayan kerata şimdiki güzel kerata dino d-day gibi indie royale bundle'a geliyor.

nedir bu indie royale diyenler içinhttp://www.indieroyale.com/

nuclear dawn ne ara buraya geliyor kaynak göster la diyenler içinhttp://twitter.com/#!/nucleardawn/

• peh ben limboyu bitirdim 2-3 bölüm çok kazıktı yaw özellikle sonu da zordu :) ama 3 başarım yapabildim çok kazık bir oyun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

peh ben limboyu bitirdim 2-3 bölüm çok kazıktı yaw özellikle sonu da zordu :) ama 3 başarım yapabildim çok kazık bir oyun :)

limbo kazık değil o kadar. seni super meat boy'a alalım
  • Dostlar yahu birisi şu olayları açıklasın Allah rızası için. Kömür nedir. oyunlar nasıl alınır, kodlar nelerdir. Çok detaylı bir rehber yok mu bu konular ile ilgili. Biri el atsın yahu:)
  • quote:

Kaçırmayın

Arkadaşlar mss effect 2 yi almka isitoyurm. Adres vs konusunda yardımcı olablir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

öhm hani şu nuclear dawn vardı ya geçtiğimiz hafta free weekend'e girmişti hatta ben de 10$ seviyesinde diye alıp almama konusunda kararsız kalmıştım, işte o fena olmayan kerata şimdiki güzel kerata dino d-day gibi indie royale bundle'a geliyor.

nedir bu indie royale diyenler içinhttp://www.indieroyale.com/

nuclear dawn ne ara buraya geliyor kaynak göster la diyenler içinhttp://twitter.com/#!/nucleardawn/

twitter kullanmıyorum nuclear down ne zaman geliyor acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Croesus

quote:

Kaçırmayın

Arkadaşlar mss effect 2 yi almka isitoyurm. Adres vs konusunda yardımcı olablir misiniz?

Türkiye Washington Büyükelçiliği'nin yakınındaki bir binayı seçmiştim, Büyükelçilik sitesinden adresine bakın ve bina numarasını değiştirin.
  • dün skydrifti almıştım, önceden king arthur aldığım hesaplarla bugün king arthura tekrar bakayım dedim yine key verdi bu arada geçen sefer dediğimde paypal aboneliğini de iptal etmiştim fakat bu sefer abonelik düşmedi niyeyse. ignden iptal ettim yeter inşallah. zaten çekim yapamazlarda sağlam kazığa bağlamak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boqe

beyler left 4 dead 2 olan var mı elinde ? arkadaşımı üye oldurttumda ona gönderttiricem.
    varsa bi pm alayım. yada imzada steamden ekleyip online iken chatten yazarsanız sevinirim.

büyük edit. arkadaş 2 dolarlık oyun aldı - eventin ilk steam hedyesi left 4 dead 2 geldi .. şansı neyi bu arkadaşlar artık

Ya arkadaş bu nasıl bir şansdır böyle

• Arkadaşlar;
    3 adet kömüre King Arthur verebilirim. :)
  • 7 kömür toplayıp hediye almak istediğimizde o hediye kesin olarak oyun mu oluyor yoksa gene %li indirimlerden birine denk gelme şansı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahrasa

Arkadaşlar;

Ben alayım hocam :)
  • quote:

Kaçırmayın

Arkadaşım bunları nasıl buluyorsun link olarak verebilir misin? Bizde ara ara kontrol edelim

• quote:

Orijinalden alıntı: emrahrasa

Arkadaşlar;

2 kömür+%50 fear indirim
  • 
Sayfa: önceki 990991992993994
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.