Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9900. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 20 Misafir (1 Mobil) - 22 Masaüstü3 Mobil
5 sn
349.569
Cevap
2.720
Favori
21.295.101
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
568 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 98989899990099019902
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KenanK89

Witcher 3 ün DLC leri ve GOTY sürümü yeniden indirime girmiş fakat önceden Witcher 3 ü olanlara hala daha gerekli indirim yok.

Sormak istediğim olay, Witcher 3 : Wild Hunt ım var yanına Witcher 3: Wild Hunt - Expansion Pass ı alsam da GOTY olacak mı oyun ? Yani TR olarak oynayabilecek miyim ?

Yada Expansion Pass alıp forumdaki Türkçe yama ile mi oynasam. Çoğu kişi Goty deki TR yama yı beğenmemiş forumdakinden sonra.

Bütün ek paketlere sahip olduğunda oyun otomatikman goty olacak
  • Bence High ayarlarda rahat oynarsın ve kesinlikle almalısın durduğun hata :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

Kane Lynch'in neresi kötü ki hocam? Oynadınız mı hiç?

arkadaşım da var çok eskiden oynamıştım öyle bir yarım saat falan.O kamera açıları,grafikler falan hiç hiç hoşuma gitmemişti
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Arkadan kamerayla koşuşturuyormuş gibi his versin diye 2.oyunda öyle yapmışlar. Seriye 1.oyunla başlayın bizim türkçe yamamızıda kurun tekrar düşünün derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaçakHavaSoluyanAdam

witcher 3 daha önce hiç oynamadığım bi serinin oyunu. gtx 960m 2gb + i7 4720 HQ monster laptobum var. sadece witcher3'ü ve dlclerini alsam değer mi? hikaye açısından bi kaybım olur mu? medium ayarlarda rahatça oynayabilir miyim? 37 lira gibi bi ücreti var verdiğim paranın hakkını bu pc ile alabilir miyim?

Sizinkinin üçte biri sistemle medium-low ayarlarda 3 kez bitirdim hocam. O kartla High'da rahat oynarsınız. Hikaye açısından kaybınız pek olmaz çünkü her ne kadar oyun seri olsa da kopukluk yaşamıyorsunuz. Ama yine de ister istemez merak ettiriyor acaba sonu neydi başı neydi diye. Dediğim gibi çok kafaya takmayın hikaye olayını, Witcher evreni en az LOTR evreni kadar derin, üzerine 7 kitap yazılmış 3 oyun yapılmış kısacası ne kadar ilgi gösterirseniz o kadar içine çekiyor sizi. Sadece Witcher 3'ün dlcsiz hali ile sizi 200+ saat götürebileceğinin garantisini verebilirim. Ama 1-2-3 diye başlamayın siz. Çoğu kişi hikayeye göre oynamak isteyip 1'den başlıyor ama o oyun Witcher serisinin en vasat oyunu, kontroller vs. kanser olduğu için yeni başlayanlardan ziyade daha çok hikayeyi merak eden Witcher oyuncuları oynuyor. Ben 3-1-2 diye başladım size de bu şekilde oynamanızı tavsiye ederim.

İngilizceniz varsa;https://www.youtube.com/watch?v=GZlIMnIe9e0&list=PLCqqhiBn-OnYtvyKrX6u_hKipjFtxE-B4 13 bölümlük Polonya yapımı eski bir dizisi var izleyebilirsiniz. Ayrıca kitapları da artık Türkçe'ye çevirilmeye başlandı. Pegasus yayınları The Last Wish kitabını Son Dilek olarak çevirip yayınlamışlar. Ben çok beğendim, boş zamanınızda okumanızı tavsiye ederim çok kaliteli olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MetalPWN -- 29 Mart 2017; 0:24:50 >

• MetalPWN kullanıcısına yanıt
    2. kitapta Türkçe olarak geliyomuş haberin olsun

https://forum.donanimhaber.com/the-witcher-serisinin-ikinci-kitabi-sword-of-destiny-turkce-geliyor--125122199
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaçakHavaSoluyanAdam

witcher 3 daha önce hiç oynamadığım bi serinin oyunu. gtx 960m 2gb + i7 4720 HQ monster laptobum var. sadece witcher3'ü ve dlclerini alsam değer mi? hikaye açısından bi kaybım olur mu? medium ayarlarda rahatça oynayabilir miyim? 37 lira gibi bi ücreti var verdiğim paranın hakkını bu pc ile alabilir miyim?

Bende aynı modelli monster laptop sahibiyim hocam, oyunu aldım bitirdin sıkıntın olmasın.Bazı gereksiz ayarlar low'da diğerleri medium - high ortalama 30 fps'yi tutturarak rahatça oynanabiliyor.
  • http://store.steampowered.com/app/464340/

Syberia III geliyormuş. Yıllar sonra geri dönmesi duygulandırmadı değil. Umarım güzel bir oyun olur, kadın karakter içeren oyunlar benim için her zaman bir adım önde oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Sherlock -- 29 Mart 2017; 0:19:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Basteryus

2. kitapta Türkçe olarak geliyomuş haberin olsun

https://forum.donanimhaber.com/the-witcher-serisinin-ikinci-kitabi-sword-of-destiny-turkce-geliyor--125122199

Hocam son günlerde aldığım en güzel haber oldu bu. Çok sevindim valla teşekkür ederim haber verdiğiniz için.

• quote:

Oyunu oynadim ve bitirmiştim daha önce. Kamera açısı iyi değil. Grafikler kötü. Tavsiye etmiyorum .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüm RPG severlere hayırlı olsun,Planescape: Torment: Enhanced Edition Steam'e 12 Nisan'da ekleniyor.

http://store.steampowered.com/app/466300/
  • Arkadaslar Witcher 3 GOTY satin alacagim hazir indirimdeyken, Turkce destegi var gorunuyor ama DLC'leri ile beraber full turkce oynayabilecek miyim? Yani ana oyunla beraber DLC'lerde full turkce oluyor mu?

• mundt kullanıcısına yanıt
    Hocam sakın resmi tr dil seçeneğini kullanmayin forumdaki arkadaşların çevirisini kullanın aradaki fark dünyalar kadar

Dlclerde ceviriye dahil

• Storm Raider kullanıcısına yanıt
    Evt forumda gördüğüm kadarı ile zaten herkes şikayetçi. Çeviri olayıda baştan savma yapılmış diyorlar. Neyse o zaman ex pass çakıp gönüllü çevirisi ile oynarız. Eyw.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O seriyi ben daha oynamadım hiç ama, oynayanlardan fazla iyi yorum duymadım.

Bir de bu oyun 11€'luk bir sürpriz pakete konulacak kalitede oyun değil. Oradaki sitemim Square Enix'e.
  • quote:

ilk oyun çok eski ve kontrolleri çok kötü 2.yi oynamadım
  • ahh humble ah...
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkürler.
  • MetalPWN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• Minion Masters oyunu 6 Nisana kadar ücretsiz.

http://store.steampowered.com/app/489520/

• 
Sayfa: önceki 98989899990099019902
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.