Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

9 Kayıtlı Üye, 10 Misafir Kullanıcı, 14 Masaüstü Kullanıcı, 5 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz 2 Android )
245.564
Cevap
1.830
Favori
11.367.995
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    13458 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mertgunes10

Bence kaçmamalı son 3 yılda PCye çıkan en iyi dövüş oyunu diyeibilirm. (Zaten ne tekken var ne de Mortal PCye ) Tek rakibi de süper versiyonudur şu anda ben de yanıyorum zamanında 20 tlye almıştım büyük idnirim diye kutulu şimdi 5 doları görünce bak yine üzüldüm...

Maalesef Super'deki adamları gören buna 5 değil 1 dolar bile vermez. Çok kuru kalıyor Super'in yanında. Sırf Hakan için Super alanlar tanıyorum. Miadını doldurmuş bir oyun.

• Yüzbaşı
    919 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Bence kaçmamalı son 3 yılda PCye çıkan en iyi dövüş oyunu diyeibilirm. (Zaten ne tekken var ne de Mortal PCye ) Tek rakibi de süper versiyonudur şu anda ben de yanıyorum zamanında 20 tlye almıştım büyük idnirim diye kutulu şimdi 5 doları görünce bak yine üzüldüm...

Maalesef Super'deki adamları gören buna 5 değil 1 dolar bile vermez. Çok kuru kalıyor Super'in yanında. Sırf Hakan için Super alanlar tanıyorum. Miadını doldurmuş bir oyun.

Bence yine de Superın de aslında Street 4ten geldiğini unutmamak lazım fazladan yeni karakter ile Superi oldu karakterler harici bir fark yok (bazırlarına göre büyük bir fark ama şahsen bana göre çok da uçuk bir fark değil) ama tabi Super daha geniş bir yelpazeye sahip ama ne olursa olsun 5 dolara bu oyun kaçmamalı.
    |
    |

• Yarbay
    2172 Mesaj
    Arkadaşlar Torchlight mı yoksa Limbo mu yoksa ikisi birden mi alınmalı ?

Orijinalden alıntı: ergo93

İkisi de destanve alınmalı.(Torchlightı bedavadan almıştım.) Ama şahsi görüşüm Trochlight 2 ve Diablo 3 yoldayken Trochlightın gereksiz olduğu yönünde bu yüzde Limbo yeterli olacaktır.

quote:

İkisi de destanve alınmalı.(Torchlightı bedavadan almıştım.) Ama şahsi görüşüm Trochlight 2 ve Diablo 3 yoldayken Trochlightın gereksiz olduğu yönünde bu yüzde Limbo yeterli olacaktır.

Teşekkürler. Limbo nezaman indirime girse almıyordum bugün bir baktım tüm arkadaş listesi oyunu almış millet baya sevmiş belli.

quote:

quote:

Teşekkürler. Limbo nezaman indirime girse almıyordum bugün bir baktım tüm arkadaş listesi oyunu almış millet baya sevmiş belli.

Limbo çok karanlık bir atmosferi olmasına rağmen kendine bağlayan bir oyun oturdun mu kalkamıyorsun bitirmeden de bırakamıyorsun bulmacalar Portaldakiler gibi kolay başlıyor olayı çzödürüyor gitgide zorlaşıyor ama hiç imkansız olmuyor bu da bir artı. Ve bunun gibi birçok yoldan 2011in en iyi platform oyunu. Bu yüzden Çok satıyor bol bol da indirime giriyor.

• Yüzbaşı
    862 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ManitoN

quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

quote:

Orijinalden alıntı: ManitoN

IGN Prime Skydrift dağıtıyor. Paypal ile deneme sürümüne abone olup sonra otomatik üyelik yenilemeyi iptal ederek bedava alabilirsiniz

nasıl çabuk özel mesaj at ve yönlendir beni çabuuk

Yasadışı bir tarafı yok yav burada anlatılabilir

1- http://my.ign.com/prime/hub Buraya gir
    2- Paypal kullanarak 7 günlük deneme sürümüne 0 dolara üye ol
    3- Üyelik işleri bitince buraya gir keyini al steam'e ekle http://login.ign.com/prime/promos/skydrift/
    4- http://my.ign.com/prime/hub buraya gir sağ alttan manage'a tıkla auto renew'i iptal et

Key kalmamış artık ama belirteyim, IGN'den iptal ettikten sonra birde Paypal'dan aboneliği iptal ettirmek gerek.

'' His yok , hareket yok , acı yok... Leş mi kesildin?
    Hayret veriyorsun bana... Sen böyle değildin.
    Feryadı bırak , kendine gel , çünkü zaman dar...
    Uğraş ki , telafi edilecek bunca zarar var.''
    Mehmet Akif Ersoy (1913)

• http://www.markafoni.com/campaign/aral-game-05/

Prototype 9.90 lira
    Resident Evil 5 9.90 lira
    vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalnizalperen -- 23 Aralık 2011; 0:20:27 >
    |
    |
    varsa bi pm alayım. yada imzada steamden ekleyip online iken chatten yazarsanız sevinirim.

büyük edit. arkadaş 2 dolarlık oyun aldı - eventin ilk steam hedyesi left 4 dead 2 geldi .. şansı neyi bu arkadaşlar artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Boqe -- 23 Aralık 2011; 2:30:17 >

Limbo çok karanlık bir atmosferi olmasına rağmen kendine bağlayan bir oyun oturdun mu kalkamıyorsun bitirmeden de bırakamıyorsun bulmacalar Portaldakiler gibi kolay başlıyor olayı çzödürüyor gitgide zorlaşıyor ama hiç imkansız olmuyor bu da bir artı. Ve bunun gibi birçok yoldan 2011in en iyi platform oyunu. Bu yüzden Çok satıyor bol bol da indirime giriyor.

Bakmaya üşenenler için:

[DHTUBE=]

• Binbaşı
    1638 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Bakmaya üşenenler için:

[DHTUBE=]

Guzelmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Çavuş
    71 Mesaj
    Elimde 3 tane kömür oldu arkadaşlar takas yapmak isteyenler özelden ulaşsın flash point yada ucuz oyunlardan olabilir tabii grafikleri çok dandik olmasın :D.
    |
    |

Orijinalden alıntı: tobepeople

kalmadı key diyor vay anasını ya şansa bak başka ne alabiliyoruz beleş ordan varmı ?

Ben King Arthur aldım, hiç yoktan iyidir :/
    Korku macera oyunlarını çok severim. Sizce Silent Hill Homecoming almaya değer mi. Daha önce oynamadım. Ona göre Blur almayı planlıyorum.

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Korku macera oyunlarını çok severim. Sizce Silent Hill Homecoming almaya değer mi. Daha önce oynamadım. Ona göre Blur almayı planlıyorum.

Homecoming benim hoşuma gitmemişti. Eski SH havası yok.

Orijinalden alıntı: gokselc12

quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

kalmadı key diyor vay anasını ya şansa bak başka ne alabiliyoruz beleş ordan varmı ?

Ben King Arthur aldım, hiç yoktan iyidir :/

hala varmı kingh arthur orda ? şuan girsem alabilrimiyiz
    Konum şu ;
    Paypal hesabımda,var olan para ile (3.9 dolarım var misal) oyun alabiliyor muyum ? Denedim direk kredi kartıma bağlanıyor alınıyorsa nasıl alacağım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytax -- 23 Aralık 2011; 1:10:19 >

edit: benim değil ha teklif felan vermeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 23 Aralık 2011; 1:16:23 >
    quote:

Orijinalden alıntı: Yedaself

quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Homecoming benim hoşuma gitmemişti. Eski SH havası yok.

evet eski sh gibi değil ama kaliteli bir oyun
    kesinlikle tavsiye ederim
    |
    |

Orijinalden alıntı: The Shogun

Key kalmamış artık ama belirteyim, IGN'den iptal ettikten sonra birde Paypal'dan aboneliği iptal ettirmek gerek.

O nasıl oluyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jay jay justified -- 23 Aralık 2011; 1:18:33 >
    |
    |
haberler
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.