Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir Kullanıcı, 9 Masaüstü Kullanıcı
245.617
Cevap
1.830
Favori
11.376.751
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    4571 Mesaj
    10 martta çıkmış 64 tl derken pardon ? http://store.steampowered.com/app/435100/

Orijinalden alıntı: Redshift

Ghost recon mu for honor mu?

Küreği ilk hangisi yerse o :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: m-99

10 martta çıkmış 64 tl derken pardon ? http://store.steampowered.com/app/435100/

Ederinden çok pahalıya listelenmiş.Sonuçta 2d ve maliyeti düşük bir oyun.
    |
    |
    Intel i7 4790K, Corsair Hydro Serisi H100i ,G1.Sniper Z97, 16 GB DDR3 1600 Mhz,RX 580 4 Gb , Cooler Master RC-690 II , 250 GB 850 EVO SSD , Seagate 1 TB 7200RPM Sata 3 32 MB , FSP AURUM PRO 80PLUS GOLD 1200W , A4 tech bloody v7 , LOGITECH G103 , Logitech z623 , Samsung UHD 28” Monitor (U28D590D)
  • Yüzbaşı
    870 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Randy_Rhoads

Homefront®: The Revolution

60 TL deb 14.75 Tl'ye düşmüş alınır mı?
    :D

18 Küsür olanı al 14.75 TL lik sadece dlc felan yok. Bende DLC dahil olanı aldım
    |
    |
    Intel i7 4790K, Corsair Hydro Serisi H100i ,G1.Sniper Z97, 16 GB DDR3 1600 Mhz,RX 580 4 Gb , Cooler Master RC-690 II , 250 GB 850 EVO SSD , Seagate 1 TB 7200RPM Sata 3 32 MB , FSP AURUM PRO 80PLUS GOLD 1200W , A4 tech bloody v7 , LOGITECH G103 , Logitech z623 , Samsung UHD 28” Monitor (U28D590D)
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Max Eisenhardt

quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Ghost recon mu for honor mu?

Küreği ilk hangisi yerse o :)

Bu konuyla ilgisi ne bu dediğinin? Multiplayer odaklı iki oyun, küreği değil komple dozeri yese yine tad alamazsın tek başına.

|
    |

İndirimle 20$ bizde 52₺ https://steamdb.info/app/435100/ Çok ilginç tablo. Yapımcılar fiyatları uçurmaya başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    m-99 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bana da tuhaf geldi gerçekten ilk defa böyle bir şey görüyorum. Belki fiyatlar böyle gelmeye başlayacak yeni oyunlar için.

2d korku oyununun böyle bir fiyat istemesi için Outlast veya RE1-2-3 ün 2d ayarında olması gerek . Belki de öyledir bilemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m-99 -- 11 Mart 2017; 19:0:22 >
    |
    |
    Nerevarine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Steam'de son 4 gündür, gün başına 10-15 kişi bana arkadaşlık isteği gönderiyor, hepsi de profili gizli olan 0-3 level insanlar. Çoğunun ismi [unassigned] şeklinde. ( önceki isimleri de mevcut ) Bir yerde bir açık mı buldular amaçları neler anlayamadım bir türlü. Bunu yazarken bile bir istek daha geldi.

# Sarah Linden #
  • Yarbay
    7920 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Arkadaşlar bir sorum olacaktı. Steam'de son 4 gündür, gün başına 10-15 kişi bana arkadaşlık isteği gönderiyor, hepsi de profili gizli olan 0-3 level insanlar. Çoğunun ismi [unassigned] şeklinde. ( önceki isimleri de mevcut ) Bir yerde bir açık mı buldular amaçları neler anlayamadım bir türlü. Bunu yazarken bile bir istek daha geldi.

hesabınız herkese açık ve inventory kısmında değerli şeyler var ise normaldir. Açık değilse muhtemelen açık bulup spam yapıyorlardır.

profile id'nizi değiştirin.
    Bilgisayar donanım konusunda yazılım bazlı geniş kapsamlı tavsiye için mesaj atınız (internet,oyun,autocad ,solidworks,3dmax,maya,zbrush,video render,ses işleme,video çekim)Mesaj kutum kapalı değil. Mesaj atamıyorsanız engellenmişsinizdir.
  • Binbaşı
    1110 Mesaj

Herkese açık şekilde ancak değerli bir eşyam yok. Öneriniz için teşekkür ederim. İsterseniz boşta duran bir adet Cs Go grafiti hediye edebilirim, boşta duracağına birinin işine yarasın.

İsmi de şu : Mühürlü Grafiti | GLHF (Pembe Savaş Domuzu)
    |
    |
    Knisath kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Sarah Linden #
  • Yarbay
    7920 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Herkese açık şekilde ancak değerli bir eşyam yok. Öneriniz için teşekkür ederim. İsterseniz boşta duran bir adet Cs Go grafiti hediye edebilirim, boşta duracağına birinin işine yarasın.

İsmi de şu : Mühürlü Grafiti | GLHF (Pembe Savaş Domuzu)

Gerek yok teşekkür ederim, id değiştirmek muhtemelen çözecektir. Çözmezse, 3d id'niz, id pazarına çıkmış, spam atakların hedefinde olan id'lere eklenmiş olabilir. Steam support kısmını id'nizi değiştirdiğiniz halde bu durumun devam ettiğini söylerseniz size çözüm yolu sunacaklardır.
    Bilgisayar donanım konusunda yazılım bazlı geniş kapsamlı tavsiye için mesaj atınız (internet,oyun,autocad ,solidworks,3dmax,maya,zbrush,video render,ses işleme,video çekim)Mesaj kutum kapalı değil. Mesaj atamıyorsanız engellenmişsinizdir.
  • Yarbay
    2773 Mesaj
    Resident Evil 7'nin fiyatı bayağı düşmüş,çıkalı 1,5 ay oldu ama Kinguin'de 85'e satılıyor,oyun kısa olduğundan olsa gerek.Almak isteyenler için güzel fırsat.

https://www.kinguin.net/category/32225/resident-evil-7-biohazard-eu-steam-cd-key/

Orijinalden alıntı: Nerevarine

İndirimle 20$ bizde 52₺ https://steamdb.info/app/435100/ Çok ilginç tablo. Yapımcılar fiyatları uçurmaya başladı.

Ülkelere göre fiyatı yapımcılar belirliyor muhtemelen. O sebepten orantısız fiyatlama olabilir bizim buraları pazar olarak görmüyorsa yapımcı. En ucuz da bizdeymiş oyun.

Orijinalden alıntı: CheKD

Resident Evil 7'nin fiyatı bayağı düşmüş,çıkalı 1,5 ay oldu ama Kinguin'de 85'e satılıyor,oyun kısa olduğundan olsa gerek.Almak isteyenler için güzel fırsat.

https://www.kinguin.net/category/32225/resident-evil-7-biohazard-eu-steam-cd-key/

Daha resmi satıcılarda %10 indirim görmemiş oyunu yarı fiyatına satabiliyorlarsa vardır bir durum. Temkinli olun bence.

|
    |

Şu oyunu almayı çok istiyorum ama bu fiyata hatta daha ucuza 50+ saat oynanabilen oyunlar aklıma gelince vazgeçiyorum.
    |
    |
    CheKD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: DelirteJackson

Cs Go indirime girsede alsak şu an hala 24 lira fiyatı düşmüyor 2-3 aydır

Yaza kadar indirim gormez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: gamer777

Kanada vpn ile alınan battlefield 1 ler banlanıyor mu ?

Geçen sene Meksika üzerinden NFS 15 almıştım. Hiç bir şekilde banlanma falan olmadı. Ödeme ekranında gelmeden önce vpn kapatıp alıyorsun sorun olmuyor. Yine de alacağınız risk size kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furky41 -- 11 Mart 2017; 20:57:47 >

Aynen, normalde ruslar en ucuz olur onların indirimli hali 75₺ civarında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Gezmeyi Seven Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: m-99

Şu oyunu almayı çok istiyorum ama bu fiyata hatta daha ucuza 50+ saat oynanabilen oyunlar aklıma gelince vazgeçiyorum.

Bende almak istiyordum fakat oyunun 7-8 saatte bittiğini öğrenince vazgeçtim,dediğiniz gibi daha uygun fiyata çok daha uzun süren oyunlar,geçenlerde Alien'i bitirmiştim,27 saat sürmüştü.
    |
    |
üniversite
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.