Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9862. sayfa)

8 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 35 Misafir (1 Mobil) - 40 Masaüstü3 Mobil2 Android
5 sn
349.687
Cevap
2.721
Favori
21.310.300
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 98609861986298639864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hello,

Thank you for contacting Steam Support.

Please purchase the intended game as a gift. Select the option "Store the gift in my inventory to send later".

Please indicate when you have done so, and upon confirming your purchase on the account, I will cancel and refund your order for the original accidental purchase.

Please Note: that if you originally purchased an item at a sale price and the sale has now ended, we cannot extend the previously discounted price for these items.

To redeem this gift after the refund:

-Place your cursor over your persona name at the top of the Steam interface, then click the 'Inventory' link.
    -Select the Steam tab. This will open the games/gifts that are currently in your Steam inventory.
    -Select the game that you would like to redeem onto your account. There should now be an 'Add to my game library...' button under the game's description.
    -Click 'Add to my game library...' to add the game to your Steam account. Once added the game cannot be removed from your account.

This offer will only be valid for the next 15 days.

Steam Support
    Kurt

• Çağdaş kullanıcısına yanıt
    Hocam sanirim yanlis bi satin alma yaptiniz. Support elemani urunu tekrardan hediye olarak satin alip envanterimde tut secenegini isaretleyin. Bunu ne zaman yaptiginizi belirtin, ben diger yanlis satin almanizi iptal edicem demis. Bu arada yanlislikla aldiginiz fiyatla suanki fiyat arasinda fark varsa yani indirimdeyse ve o indirim bittiyse yapacak bi sey yok suanki fiyattan alacaksiniz demis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sultansari -- 15 Mart 2017; 0:4:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çağdaş kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Steam destek ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
    İstediğiniz oyunu hediye olarak satın alın. Envanterime daha sonra gönderin ayarını seçin.
    Bunu yapınca belirtin ve daha sonra ödemeyi onaylayın. Daha sonra benyanlış verilen siparişinizi iptal edip iade yapacam.
    Not alın: Eğer öğenin satışı bittiyse daha sonra indirimi uzatmayız mı ne demek istiyor orayı tam anlamadım.
    -Steam arayüzünde envantere tıklayın.
    -Envanterdeki mevcut oyun ve hediyeler kısmına girin
    -Hangi oyunu kurtarmak istediğinizi seçin. Oyun açıklamasının altında kütüphaneye ekle olacak.
    -Kütüphaneye ekle butonuna tıklayın. Oyun eklenecek. Bir kez oyun eklenince daha silinmez.

Bu teklif 15 gün boyunca geçerli olacaktır.
    Steam destek
    Kurt

Bu kadar anlayabildim hocam arada yanlışlarım da olabilir

• Jumbo bundle 8 alacaktım ama mevcutta birkaç oyun bende varmış.
    Bu steam pazarında en fazla 1660 tl lik ürün var ama steam cüzdanı 1450 küsürü geçemiyor.1660 küsürlük eşyayı nasıl alacağım
  • Osliloskop kullanıcısına yanıt
    Sanırım dolar kuru ile tl kurundaki üst sınırın aynı olmamasından kaynaklanıyor. O yüzden 1660'a almak biraz zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurounius

Sanırım dolar kuru ile tl kurundaki üst sınırın aynı olmamasından kaynaklanıyor. O yüzden 1660'a almak biraz zor.

Aynen haklısınız.Karambit tiger tooth vardı alamadım satılmış.

• mad max aldık bakalım zaman geçiririz biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

quote:

Orijinalden alıntı: farukk44

Beyler bıçak sattım para var ama oynayacak oyun yok

Far cry 3 gibi ya da splinter cell blacklist gibi shooter önerebileceğiniz oyun var mı. Uplay a bile razıyım

Mgs5 düşünüyorum başka var mı acaba

Çek oradan Borderlands. Bioshock da tavsiye ederim. Ama indirimi beklersen ucuza kapatırsın.

Sağolun hocam dediğiniz oyunların 2si de var ama ben daha çok stealth shooter tarzı arıyorum

Bioshock 2 nin türkçe yamasını bekliyorum ayrıca

Önerilere açığım

Üzüldüm usta. Başka sitelerden kovalarsanız o paralara zaten bulursunuz
    oyun alip iade ederseniz siniri gecebiliyorsunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyebilirim teşekkürler.Olmadı kalan oyunu oynarım.

• Playstoredan faturasına ek oyun alıp satanlar hakkında ne düşünüyorsunuz

• Merhaba arkadaşlar, en uygun fiyata Rainbow Six Siege nereden alabilirim ? Bilgili arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

Playstoredan faturasına ek oyun alıp satanlar hakkında ne düşünüyorsunuz

Zarar ediyorlar yazık oluyor. Ama hızlı nakit ihtiyaçları vardır bişey diyemem.

• indirme bölgesini değiştirebilen var mı önceden farklıydı sonra kendi kendine tekrar türkiye olmuş şimdi başka bir şey seçince indirmeye başlamıyor direk 5 dk sonrasına ertelendi diyo
  • Steam clienti güncelleme yaptığı zaman o indirme bölgesini geri eski haline alıyor.Dün update yapmıştı ondan olmuştur.
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    tamam alıyorda başka yere çekince indirmeye başlatmıyor neresi olursa olsun direk kuyruğa ekliyor ne güzel başka bölgede 350den indiriyordum şimdi yine 250 e mahkum oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 15 Mart 2017; 14:44:58 >
  • Middle earth shadow of war ön siparişlerine bakıyorum da ne kadar pahalı öyle...
  • http://store.steampowered.com/app/355790/

Styx: Shards of Darkness dün 140 liradan çıkış yaptı. El insaf kardeşim ya. Bari bunun gibi çok fazla tutmamış olan oyunlar daha ucuza gelin. Artık 80 90 liraya AAA oyun zor görürüz heralde.
  • Lord Sherlock kullanıcısına yanıt
    İşin kötüsü oyun 40$ 59₺ olması gerekiyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 98609861986298639864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.