Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: s-adebisi Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 42 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı, 36 Mobil Kullanıcı ( 36 Mobil Cihaz )
245.840
Cevap
1.834
Favori
11.405.191
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1977 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

HoMM 3 Complete'i GOG'dan dün akşam satın aldım. Çok teşekkür ederim. Steamde olmayıp GOG'da olan sıra tabanlı veya kesinlikle oynamalısın dediğiniz bir tarz oyun varsa önerinizi beklerim.

ChekD nickli arkadaş çok güzel klasikler önermiş. Ben aralarından en çok Phaorahı tavsiye ediyorum, çıktığı zamanlar için harika bir şehir kurma oyunuydu.
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    jack sparow123

rainbow six siegenin starter edition diye bir zımbırtısı çıkmış 40 tl ama ne oldugunu anlamadım ne işe yarıyor oyuna ek birşeymi veriyor yoksa oyunun ta kendisimi yardım edermisiniz almayı düşünüyorum

Handikaplı oyun gibi düşün. Operatör açmak için normalde oynaman gerekenin kat kat üstünde oyun oynayıp kazanman lazım falan felan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    jack sparow123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    jack sparow123

quote:

Orijinalden alıntı: Gezmeyi Seven Adam

Handikaplı oyun gibi düşün. Operatör açmak için normalde oynaman gerekenin kat kat üstünde oyun oynayıp kazanman lazım falan felan.

ama sonucta oyun tamamen bizim oluyor değilmi sagolun bilgi için , birde bu operator acma mevzuları cokmu uğraştırıyor
    |
    |
    jack sparow123 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İyi günler herkese, steam meselelerine biraz fransız sayılırım. Daha önce oyun alışmışlığım yok ama bu sene sonunda europa universalis iv'ü almayı düşünüyorum. İndirime girer mi acaba? Şu anki fiyatlar yüksek. Şöyle karne zamanı indirim yapıyorlar mı? Haziran gibi falan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: GakgoBey23

İyi günler herkese, steam meselelerine biraz fransız sayılırım. Daha önce oyun alışmışlığım yok ama bu sene sonunda europa universalis iv'ü almayı düşünüyorum. İndirime girer mi acaba? Şu anki fiyatlar yüksek. Şöyle karne zamanı indirim yapıyorlar mı? Haziran gibi falan?

Haziranda indirim oluyor ben de alacağım o oyunu yaz indirimlerini bekliyorum. Arada sırada hafta ortası hafta sonunda indirimine de girebilir takip etmen lazım.

Hafta boyu indirimler: Pazartesinden ertesi pazartesiye kadar,
    Hafta ortası: Salıdan Cumaya kadar,
    Hafta Sonu: Perşembeden Pazartesiye kadar,

Günlük indirimler oluyor onlar da 48 saat sürüyor. Bazen de oyuna güncelleme gelince yapımcı kendi rızasıyla güzel bir indirim yapabiliyor, bazen güzel de olmayabiliyor.

Türkiye saati ile 21:00'da indirimler açıklanıyor. https://www.reddit.com/r/GameDeals/new/ Saat 21:00'dan sonra bu siteden bakabilirsin indirime ne girmiş ne girmemiş bakarsın. Bu site ayrıca sadece Steam değil diğer siteler için de fırsatları gösteriyor. Çoğu zaten Steam key oluyor.
    |
    |

• Binbaşı
    1111 Mesaj
    Rainbox Six Siege' in optimizasyonunu başarılı buldum. Core 2 Duo E7600 3,20 GhZ ve 4 GB Ram ile medium ayarlarda kasmadan oynatıyor. ( Ekran kartı r7 240 ) CS GO ' yu sildim direk, sadece laptopta kaldı sıkılınca çerezlik girer çıkarım. Starter tavsiye ederim ( Operatör açmak için çok fazla uğraşamam derseniz 65 TL ' ye düşüyor normal hali. Operatörler daha hızlı açılıyor. İndirim olursa alırım derseniz o şekilde alırsınız. )

# Sarah Linden #
  • Yüzbaşı
    566 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Rainbox Six Siege' in optimizasyonunu başarılı buldum. Core 2 Duo E7600 3,20 GhZ ve 4 GB Ram ile medium ayarlarda kasmadan oynatıyor. ( Ekran kartı r7 240 ) CS GO ' yu sildim direk, sadece laptopta kaldı sıkılınca çerezlik girer çıkarım. Starter tavsiye ederim ( Operatör açmak için çok fazla uğraşamam derseniz 65 TL ' ye düşüyor normal hali. Operatörler daha hızlı açılıyor. İndirim olursa alırım derseniz o şekilde alırsınız. )

Watch Dogs 2 olsun, For Honor olsun, Rainbow Six olsun Ubisoft gercekten sasirtiyor beni. Millet laf etse de division da bence cok eglenceli oyun olmus. Bu ivmeyle giderler umarim.

• Yüzbaşı
    527 Mesaj
    Bundlestars'ta 28 Oyun 1 $ . Kaçırmayın derim.

https://www.bundlestars.com/en/bundle/dollar-mega-bundle
    jack sparow123

quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

o sistemle oynatması acayip şaşırttı beni ozaman bende oynayabilirim demekki iyi oyunlar
    |
    |
    CoD IW'nin %50 indirim aldığı haberini görünce mağaza sayfasına girip bir bakayım dedim.

İnceleme görüşlerinin Overwhelmingly Negative olduğunu görünce sinirden gülme tuttu.

Ghost recon:wildlands'de yolda. Ubisoft'dan her zaman güzel fikirler çıkıyor aslında. Bedava dlc politikasına geçtiler mesela rainbow'da..doğru yoldalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Waffenschutz -- 26 Şubat 2017; 19:34:41 >
    |
    |
    Gezmeyi Seven Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: teoska

CoD IW'nin %50 indirim aldığı haberini görünce mağaza sayfasına girip bir bakayım dedim.

İnceleme görüşlerinin Overwhelmingly Negative olduğunu görünce sinirden gülme tuttu.

Eskiden CoD ezerdi, şimdi BF eziyor. Şu seriyi eski köklerine döndüremediler bir türlü. Gidip saçma sapan işlere imza atıyorlar MW veya BO gibi bir klasik çıkartamazlar artık maalesef.
    |
    |
    Aylık bundle ile TW Warhammer alıp almama konusunda çok ciddi kararsızım. Yani oyun neredeyse bomboş geliyor, her şeyi, hatta ırkları bileartık DLC olarak satmak nasıl bir akıl tutulmasıdır anlamış değilim. Biraz daha bekleyim Complate Pack gibi bir şey çıkınca almak daha mantıklı gibi. Acaba yanında verecekleri diğer oyunlar sağlam çıkar mı? Total War oyunlarını severim ama suyunu çıkarttılar bu DLC işinin...
    Kasa: Corsair Carbide 400C MidT | Güç Kaynağı: Evga SuperNOVA 650 G2 | İşlemci: Intel Core i7 7700K @4.2GHz | Anakart: Asus Maximus IX Hero | Ekran Kartı: Asus ROG STRIX Nvidia GTX 1070 OC | Ram: Gskill TridentZ (2*8) 16Gb 3200 Mhz | SSD: Samsung 850 Evo 250 Gb & 500 Gb | İşlemci Soğutucu: Corsair H80i v2 Extreme | Monitör: LG 34UC79G 34" UW IPS | Klavye: Logitech G410 Atlas Spectrum | Mouse: Logitech G502 Proteus Spectrum | GamePad: Razer Orbweaver Chroma / Xbox One Controller / Logitech Driving Force GT | Headset: Corsair Void Wireless |Ses Sistemi: Creative 5+1 Inspire T6300 |
    UPS: Powersonic 1000VA |
  • Yarbay
    2355 Mesaj
    Ben de aldım.
    |
    |
    tw warhammer kendi başına rahat +300 saat sunacak bir oyun eğer 6 ırkı da oynamak isterseniz eğer oynamayacaksanız dlc konusunda eleştirmenin bir anlamı yok demektir dlcler her şeyi oynamış kişiler için ekstra içerik sunuyor ister alırsın ister almazsın oyun kendi başına fazlasıyla yeterli zaten bu oyunda eskisi gibi her seferinde aynı şeyi yapmıyorsun her ırk farklı yönetiliyor ayrıca satılanlar zaten oyunun içinde onlara karşıda savaşıyorsun sadece yönetmek için para veriyorsun

Orijinalden alıntı: Faltuner

tw warhammer kendi başına rahat +300 saat sunacak bir oyun eğer 6 ırkı da oynamak isterseniz eğer oynamayacaksanız dlc konusunda eleştirmenin bir anlamı yok demektir dlcler her şeyi oynamış kişiler için ekstra içerik sunuyor ister alırsın ister almazsın oyun kendi başına fazlasıyla yeterli zaten bu oyunda eskisi gibi her seferinde aynı şeyi yapmıyorsun her ırk farklı yönetiliyor ayrıca satılanlar zaten oyunun içinde onlara karşıda savaşıyorsun sadece yönetmek için para veriyorsun

Bu dlc firsatciligini nasil icsellestirmissiniz bu sekilde aklim almiyor. Chaos warriors'i parayla sattiktan sonra adini warhammer koymanin mantigi nedir? Oyunun temel tasi olan 2 irktan biri yahu. Onu da gectim, kan ya kan. Oyundaki kan efektlerini parayla satiyorlar. Yakinda yuksek cozunuruklu oynamak icin de ekstra dlc almak zorunda kaliriz muhtemelen. Civilization da bunlara ozendi, son oyunu kusa cevirdiler bir elin parmagi kadar yonetilebilir ulke koydular. 12 dolara dusmese hayatta para vermezdim bu oyuna cok acik.
    |
    |

• Yüzbaşı
    527 Mesaj
    Önceden bi DLC alırdık, oyundaki evren kadar evren eklenirdi. Şimdi erken erişimdeki oyunlar bile (ARK) dlc çıkartıyor. Tw warhammer'daki kan olayı falan. Ne bileyim ya. Kapitalizm oyun sektörünün de "adına" koyuyor. :)

Orijinalden alıntı: Rurounius

Önceden bi DLC alırdık, oyundaki evren kadar evren eklenirdi. Şimdi erken erişimdeki oyunlar bile (ARK) dlc çıkartıyor. Tw warhammer'daki kan olayı falan. Ne bileyim ya. Kapitalizm oyun sektörünün de "adına" koyuyor. :)

Ark'in dlcsi tamamen tercihe bagli. Ki yine degisik ortam ve oyun sartlari falan sunuyor bi derece eyvallah diyelim. Ya oyunun tanitim trailerini chaos warriors uzerinden yapip onu oynamak icin ekstra para istemek yuzsuzluk sadece. Bu alanda baska yapimci da olmadigi icin at kosturuyor iste. Rome2 de rezaletti bu da rezalet. Yarim oyun satiyorlar resmen.
    |
    |
haberler
SEO
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.