Şimdi Ara

Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]

12 Kayıtlı Üye, 14 Misafir Kullanıcı, 21 Masaüstü Kullanıcı, 5 Mobil Kullanıcı ( 3 Mobil Cihaz 2 Android )
245.590
Cevap
1.829
Favori
11.372.849
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Dijital İndirme Kampanyaları >> Steam >> Steam ve Tüm Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
Giriş
    1110 Mesaj

Benim pc kaldırmaz zaten, belki almak isteyen olur diye attım. Ama dediğin gibi Steam ' dan almak daha iyi, indirim beklemek dışında.
    |
    |
    expo-9009 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

# Sarah Linden #
  • Yüzbaşı
    295 Mesaj
    Arkadaşlar Dailyindiegame sitesine ait 500 civarı DIG point arıyorum, 1000 çok geldiğinden tek satın alamıyorum, siteyi bilen ve ilgilenen varsa $10'lık puanı 2-3 kişide alabiliriz.
    |
    |

Sanal kart işini çözdüm. Teşekkürler hocam , iyi oyunlar , iyi forumlar
    |
    |
    Gezmeyi Seven Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

olmaz güvenilir sitedir.
    |
    |
    Hauntblast kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Enigmatical

Uzun süre sonra HOMM 3'ü Hakimichi-kun'ı dinlemeyip HD versiyonunu almıştım. Oynamak şimdiye kısmet oldu , başına oturunca yine 5-6 saat su gibi akıp geçti. Hocam gog versiyonunu alacağım fakat setup dosyasını veriyor gog sanırım. Setub'ı flasha yedeklersem veya pcde tutarsam steam kürekli filan diyerek steam hesabı banlar mı ? Birde bende maximum kredi kartı ve yapıkredi banka kartı var sanal kart oluşturma var mı ? Direk bilgileri girmekten çekiniyorum. Steamde olsa ne olurdu şu collection versiyon

Ekleme : Steam oyun dosyaları dışında gog oyun kurulmuş dosya veya gog oyun setup dosyası pc'de tutmaktan çekiniyorum. Pinpirikliyim bu konularda biraz ve hala Age of Wonders 3'e indirim gelmedi. Endless Legend 2 kere indirim yedi

Hocam, Gog resmi bir satıcı; sattığı oyunlar ise drm free. Gog'un arkasında Witcher serisini de yapan Cd Project Red şirketi var. Merak etmeyin, oyunların hepsi orjinal

• Yüzbaşı
    646 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

quote:

Orijinalden alıntı: Enigmatical

Uzun süre sonra HOMM 3'ü Hakimichi-kun'ı dinlemeyip HD versiyonunu almıştım. Oynamak şimdiye kısmet oldu , başına oturunca yine 5-6 saat su gibi akıp geçti. Hocam gog versiyonunu alacağım fakat setup dosyasını veriyor gog sanırım. Setub'ı flasha yedeklersem veya pcde tutarsam steam kürekli filan diyerek steam hesabı banlar mı ? Birde bende maximum kredi kartı ve yapıkredi banka kartı var sanal kart oluşturma var mı ? Direk bilgileri girmekten çekiniyorum. Steamde olsa ne olurdu şu collection versiyon

Ekleme : Steam oyun dosyaları dışında gog oyun kurulmuş dosya veya gog oyun setup dosyası pc'de tutmaktan çekiniyorum. Pinpirikliyim bu konularda biraz ve hala Age of Wonders 3'e indirim gelmedi. Endless Legend 2 kere indirim yedi

Hocam, Gog resmi bir satıcı; sattığı oyunlar ise drm free. Gog'un arkasında Witcher serisini de yapan Cd Project Red şirketi var. Merak etmeyin, oyunların hepsi orjinal

Teşekkür ederim. Drm-free olması daha iyi 3-4 flash'a atarım. Steam oyunları için bile 2 tane hdd var. Yedeğin yedeğini alıyorum. İnsan deprem çantasına flash disk koyar mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    405 Mesaj
    Mortal Kombat X Premium Edition mu almalıyım yoksa Batman Arkham Knight mı almalıyım?

Dipnot: Ayrıca Batman Arkham Knight'ta optimizasyon düzeltildi mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hauntblast -- 25 Şubat 2017; 1:53:10 >

Doğru başlık mı pek emin olamamakla birlikte, Twitch'te şu an Dota2, CS GO, H1z1 yayınlarının hepsini büyük farkla geçip, 2. sırada olan yeni survival FPS: PlayerUnknown's Battlegrounds için elimde olan beta keyleri bana özelden ulaşan herkese ücretsiz olarak vereceğimi söylemek isterim :)

Oyun 9GB, Steam üzerinden oynanıyor ve şu an Kapalı Beta'da (CBT). 19 Mart'a kadar her Cuma, Cumartesi ve Pazar günü akşamları Avrupa sunucuları açık olacak.

Aşağıda bir kaç oyun videosu ile birlikte şu saatteki izleyicilerin resmini paylaşıyorum:

Oyun resmi sitesi : https://www.playbattlegrounds.com/

[image]
    [/image]

https://www.youtube.com/watch?v=ZiFLDlPKmk8
    https://www.youtube.com/watch?v=R4csf1QF120
    |
    |

• Yüzbaşı
    535 Mesaj

Hangi türü daha çok seviyorsan onu al benim tercihim kesinlikle mortal kombat x.İndirimlerde batman aldım , kurdum 5 dk oynadım bidahada açmadım nedense pek oynayasım gelmedi , Mortal Kombat x i ilk çıktığında almıştım hala arada girer bi tower yaparım
    |
    |

Orijinalden alıntı: SZR_CLN

Hangi türü daha çok seviyorsan onu al benim tercihim kesinlikle mortal kombat x.İndirimlerde batman aldım , kurdum 5 dk oynadım bidahada açmadım nedense pek oynayasım gelmedi , Mortal Kombat x i ilk çıktığında almıştım hala arada girer bi tower yaparım

Saolasın hocam benimde kalbim ondan yanaydı kuzenlerim falan al birlikte oynarız dediler alayım o zaman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Pişman olcağını zannetmiyorum içeriğide dopdolu oyun sf5 gibi değil.Eğer dövüş türüne ilgiliysen Tekken 7 de ön siparişte 75 tl
    |
    |

Orijinalden alıntı: Meliodas

olmaz güvenilir sitedir.

Çalıntı kredi kartlarıyla alınan keyler satıldı zamanında orada, şöyle kesin konuşmayın. İnsanların başına bi iş gelir vebali size kalır. Steamin belirlediği retailer satıcılar hariç tüm diğer sitelerde risk tamamen alıcıya aittir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

https://www.bundlestars.com/en/bundle/dollar-mega-bundle

1 Dolar = 28 Oyun. Ben aldım, mutluyum :)

https://www.g2a.com/game-deals?adid=deal_20170209_B&id=100&utm_source=FB&utm_medium=ADS&utm_campaign=FB_deal_20170209_B

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpert86 -- 25 Şubat 2017; 10:47:29 >

Orijinalden alıntı: enjoyquality

Daha önce verildiyse affola,

Oynanacak oyun var mı içinde baktınız mı ?

REFERANSLARIM ||| PSN ID : fasakasa ||| STEAM
    He's the hero Gotham deserves, but not the one it needs right now. So we'll hunt him.
    Because he can take it. Because he's not our hero. He's a silent guardian, a watchful protector. A dark knight.
  • Teğmen
    104 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fasakasa

quote:

Orijinalden alıntı: enjoyquality

Daha önce verildiyse affola,

Oynanacak oyun var mı içinde baktınız mı ?

Ben yeğenlerim için aldım, ufak çocuklar için.
    |
    |

Steam fiyatı 90TL, 75TL den isteyene verebilirim.
    |
    |

PSN ID : KenanK89

• Yüzbaşı
    438 Mesaj

Haklısınız ben o döneme denk gelmedimde sıkıntı yaşayanlar olmuş.
    |
    |
    Gezmeyi Seven Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.