Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9849. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: berkjk , dunyao , 7ender , MoÇü Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 33 Misafir (1 Mobil) - 34 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
349.708
Cevap
2.721
Favori
21.313.893
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 98479848984998509851
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: umutrgun

steam ne zaman indirim yapar acaba ya yakında varmı bi indirim? vac ban yedik yeniden dizicem hesabı:(

yaza kadar yok gibi duruyor.eskiden paskalya diye mart veya nisan sonu olurdu.şimdi sadece yaz sonbahar ve kış var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi oyunda hile kullandiniz?

• Plan-B kullanıcısına yanıt
    Vac ban ise Cs:Go'dur muhtemelen

• Şu anda Wildlands'ı en ucuza nerden alabilirim arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SleeplessZ

Şu anda Wildlands'ı en ucuza nerden alabilirim arkadaşlar ?

Gamersgate
  • cs go aslında oynamadım hiç arkadaş kurbanı olduk diyelim:) 1 senedir öyle hesap ama artık rahatsız ediyor 330 oyunlu hesap ama vac yuzunden rezil durumda bi daha tövbe valla:) hesap bu -http://steamcommunity.com/id/umutrgun/ gtav indirime girse yeter artık gerisini ben dizerim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bugia -- 10 Mart 2017; 0:22:53 >
  • Valla forumda görüyorum,hileden banlananların %95 suçu arkadaşına amcasına bilgisayarındaki programlara atıyor Bu arada hile kullanan herkesin sonu böyle olur inşallah..En sevdigim oyunu bile oynanmaz hale getirdiler

• Plan-B kullanıcısına yanıt
    ben kullanmadım demedimki gevsegin biri söyledi yakalanmıyor ban yemiyor felan diye ona uydum kullandım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutrgun

cs go aslında oynamadım hiç arkadaş kurbanı olduk diyelim:) 1 senedir öyle hesap ama artık rahatsız ediyor 330 oyunlu hesap ama vac yuzunden rezil durumda bi daha tövbe valla:) hesap bu -http://steamcommunity.com/id/umutrgun/ gtav indirime girse yeter artık gerisini ben dizerim:)

hocam gidin cs go alın smurf kasın bence.vac ban sorun yapmazsa bu hesaptan devam edin bence.baya saglam hesabınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sherlock

İdle master bugunu pm atabilecek var mı lütfen? Pm olsun çünkü konudaki link geride kalıyor, kaybolup gidiyor.

Bir aralar kendim çekmiştim, buyurun herkes yararlansın.

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Banlanmayız değil mi hocam ya 1000 tane kart çıkarıcam bu taktikle çünkü :)
  • Birşey olmaz.
  • Origin'de Meksika artık olmuyor sanırım. CVC kodu hatası veriyor. Ancak Brezilya halen mevcut ve daha ucuza geliyor. Star Wars: Battlefront 23 TL 'ye geldi hatta taksit seçeneği bile vardı.
  • Idle master orijinalinde bu sınırı koyduysa bence vardır bir bildiği.

Yukarıdaki vac banlı şahıs da 2. Hesabı da vac yapmış maşallah ama o oynamıyor arkadaş kurbanı

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam 100 tane kart düşürdüm hızlı ve seri iyimiş ^^
  • G2a wallet deki 0.50€ a Metro Last Light(RU) aldım, vpn ile aktif ettim ama inmiyor şimdi Oynayabilmek ve indirebilmek için vpn sürekli açık olmalı mı ?
  • Homefront: The Revolution nasıl bir oyundur arkadaşlar ? metacritic puanı düşük geldi ? tavsiye edermisiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

Homefront: The Revolution nasıl bir oyundur arkadaşlar ? metacritic puanı düşük geldi ? tavsiye edermisiniz

Oyun bug dolu. Açık dünya ama kendinizi özgür hissettiren bir yapısı yok. Silahları ve kullanım hissi cidden çok iyi. Onun dışında görevleri ve yan görevleri başta güzel gelse de sonradan kendini tekrar ediyor. Eğer çok fazla oyunsuz kaldıysanız alıp oynayabilirsiniz ama tavsiye etmem ben.
  • Kyk yurdunda Steam üzerinden nasıl çevrimiçi olabilirim? Oyun indirmeyeceğim sadece çevrimiçi oyun oynamak istiyorum başarım kasmak için. Hangi akla hizmetse yasaklı steam. Açıkçası ha çevrimdışı oynamışım ha korsan. Keyif vermiyor maalesef. Vpn falan mı lazım? O zaman da banlanmaktan falan korkuyorum farklı bir ülke üzerinden bağlanırsam. Rezillik ya steam neden engellenir ki.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Mobil internete neden başvurmuyorsunuz? Sonuçta sadece başarım değil mi derdiniz? Otomatik güncelleştirmeleri kapatın ve bakın keyfinize.
  • 
Sayfa: önceki 98479848984998509851
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.