Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (984. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: HEMRES-42 , HEMRES-42 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 18 Misafir - 19 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
349.502
Cevap
2.720
Favori
21.290.219
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
567 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 982983984985986
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu kömürler var ya.onlarla cekilise katılacagız ya.onun ıcın ekstra mı bır sey yapmak gerekıyor mu?yanı 2 komur su an yılbası ındırımlerı bıtecegı zaman ona gore 2 cekılıs hakkım mı olacak?
  • Sky Drift ve Blur düşünülebilir
  • Benden geçtide beyler mass efect 2 var yardırın

bu arada steam başarıları ile mi kömür kasılıyor ?
  • Brinkten kesinlikle uzak durulmalı single olarak oynadığımda berbat silah tepkileri ve berbat bir yapay zeka vardı
  • Bugün rise of immortals indirmiştim hediye görevi gelecek diye. Oynarken şansa bugün çıkan 10 asist de farketmeden olmuş. Yine kömür çıktığı için bi anlamı kalmadı tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

Sky Drift ve Blur düşünülebilir

düşünüyorum şuan eskiden oynadığım bir oyuna çok benziyor kırmızı uçak ve resimlerdeki o şişme balon zeplin neydi yaw adı hatırlayamadım o oyunu ama aynı yaw :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 22 Aralık 2011; 20:25:30 >
  • Takas var beyler

%33 valle indirimi
    %50 GTA SanAndreas
    ve 3 günlük Monday night combat deneme keyi verebilirim
  • Blur düşünebilirim o zaman..
    Tüm bedava oyunları indirtecek bize steam görev için herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

quote:

düşünüyorum şuan eskiden oynadığım bir oyuna çok benziyor kırmızı uçak ve resimlerdeki o şişme balon neydi yaw adı hatırlayamadım aynı yaw :)

Sky Drift'i psp de oynardım çok zevkliydi
  • Arkadaşalr durum çok kötü steam hızda 50 kb dedi :( (bu arada hemen söylüyüm Cpt Price, takas yok biliyorum ama galiba hediye olarak yollamak var ve bence, sen ona hediye olarak yolarsın o da sana trade sekmesinden kömür yollar direk bir tradeden bahsetmiyorum yani ben bu olabilir diye düşündüm tepki ağır olmuş ama şöyle diyim yanlış düşnüüyorsam da pardon.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

Blur nasıl oyndur? Zevkli mi araba yarışı severim..

Split Second oyna daha zevkli bundan.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

quote:

düşünüyorum şuan eskiden oynadığım bir oyuna çok benziyor kırmızı uçak ve resimlerdeki o şişme balon neydi yaw adı hatırlayamadım aynı yaw :)

Sky Drift'i psp de oynardım çok zevkliydi

hatırladım hatırladım

Crimson Skies, 2000 yılı oyunu :)
    http://www.activewin.com/reviews/software/games/c/crimson_skies.shtml

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 22 Aralık 2011; 20:31:39 >

• DEFCON görevini yapabilen söyleyebilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Croesus

quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

Blur nasıl oyndur? Zevkli mi araba yarışı severim..

Split Second oyna daha zevkli bundan.

Kişiden kişiye değişir bana kalırsa Blur daha güzel. İleride nede olsa düşer acele etmemek lazım diye almıyorum yoksa almak istediğim oyunlardan.

Herkes beğenmediği oyunu görünce indirimler rezalet diye geçiriyor halbuki 3 gündür güzel indirimler var bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeYo

DEFCON görevini yapabilen söyleyebilir mi ?

Dostum bilgisayar tarihini 24 Aralık yap sonra oyunu aç. Yanına 1 ai al karşınada bir ai al. DEFCON 1 e kadar oyna sonra etrafta dolaşan noel babaya nuke lerı yağdır. :)
  • Ris of şu anda iniyor görevi nasıl yapıcaz şimdiden biri anlatabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saşha

Kişiden kişiye değişir bana kalırsa Blur daha güzel. İleride nede olsa düşer acele etmemek lazım diye almıyorum yoksa almak istediğim oyunlardan.

Herkes beğenmediği oyunu görünce indirimler rezalet diye geçiriyor halbuki 3 gündür güzel indirimler var bence.

Mutlaka öyledir ama tarz olarak ikiside aksiyon olunca split second daki adrenalin bana blurdan daha yüksek geldi. Blur daki sürüş tarzını ve yarış yollarını pek beğenmemiştim. yoksa bende böyle patlamalı, zıplamalı, uçmalı yarışlara bayılırım. İkisinide büyük bir hevesle oynayıp split second da karar kılmıştım.

Bencede güzel indirimler vardı. Tabi millet Modern Warfare 3 için %75 bekleyince doğal olarak beğenmiyor indirimleri

• quote:

Orijinalden alıntı: mertgunes10

Arkadaşalr durum çok kötü steam hızda 50 kb dedi :( (bu arada hemen söylüyüm Cpt Price, takas yok biliyorum ama galiba hediye olarak yollamak var ve bence, sen ona hediye olarak yolarsın o da sana trade sekmesinden kömür yollar direk bir tradeden bahsetmiyorum yani ben bu olabilir diye düşündüm tepki ağır olmuş ama şöyle diyim yanlış düşnüüyorsam da pardon.)

Oyunu alırsın hesabına(kütüphaneye) eklenir. Gift olarak alırsın, envanterine eklenir. Takas sadece envanterde olur, kütüphanedeki oyunlarını takas edemezsin. Senin yaptığın insanları yanlış yönlendirmek.
  • beyler bana PAYDAY alabilecek var mı ya kömür karşılığı ?
  • aradığınızı bulamadık uyarısı alıyorum.Oyunlarımın hiçbiri gözükmüyor ne yapmam lazım acil yardım lütfen :(
  • 
Sayfa: önceki 982983984985986
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.