Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (979. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kanguro , messout , gomezz1903 , gabba Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 22 Misafir - 23 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
349.734
Cevap
2.720
Favori
21.317.019
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batman'i hiçbir şekilde Rusya'da almaya çalışmayın, olur da alırsanız da buradan oynayamazsınız. Buraya kısıtlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Batman'i hiçbir şekilde Rusya'da almaya çalışmayın, olur da alırsanız da buradan oynayamazsınız. Buraya kısıtlı.

Rusya 'da Test Drive Unlimited 2 8 TL gibi bir fiyatı var. İnsanin sinirini bozuyorlar.
  • Ve hiç 'core' kaptırmamak gerekiyor, 100.000 puan ya da üstü ve ek olarak 24 'core'
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytactm

shogun saçma bi oyna benziyor, niye bu kadar lafını ediyorsunuz ki, beleş verseler almam ben hard diske yazık

hee hee hee evet tabii
  • quote:

Orijinalden alıntı: smd

Batman'i hiçbir şekilde Rusya'da almaya çalışmayın, olur da alırsanız da buradan oynayamazsınız. Buraya kısıtlı.

teşekkürler çerez olayı da işe yaradı sağolasın
  • Merhaba biri bana bu kömürlerin ne işe yaradığını nasıl kazanıldığını anlatabilir mi geç kalmışımda
  • quote:

shogun saçma bi oyna benziyor, niye bu kadar lafını ediyorsunuz ki, beleş verseler almam ben hard diske yazık

Senin kapasiten o oyuna yetmiyor olmasın liseli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 22 Aralık 2011; 15:27:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KiowagEE

Merhaba biri bana bu kömürlerin ne işe yaradığını nasıl kazanıldığını anlatabilir mi geç kalmışımda

Son 10 sayfa boyunca en az 100 kere soruldu. Bir önceki sayfaya bile baksanız yazıyor orda. Gerekli görevleri yapınca şansına kömür gelebiliyor. 7 kömürü 1 hediyeye çevirebiliyorsun.
  • quote:

yav he he
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkflow

quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

kömür nedir

7 kömür biriktirip çekilişe katılıyorsun, oyun veya indirim çıkıyor

Bu kömür işi iyice garip yerlere gitti.

7 kömürünüz olunca gifte çeviriyorsun size sallamasyon kupon (indirim) veya oyun veriyor. Eğer yok ben kömürlerimi harcamam diyorsanız son güne kadar bekleyip büyük çekilişe katılabiliyorsunuz. Büyük çekiliş içinde fark etmiyor ister 2 kömürle katılın ister 20. Ne kadar kömür o kadar piyango bileti gibi birşey oluyor. 7 kömürü gifte çevirmekte sizin elinizde isterseniz çevirmezsiniz yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: Croesus

quote:

Orijinalden alıntı: KiowagEE

Merhaba biri bana bu kömürlerin ne işe yaradığını nasıl kazanıldığını anlatabilir mi geç kalmışımda

Son 10 sayfa boyunca en az 100 kere soruldu. Bir önceki sayfaya bile baksanız yazıyor orda. Gerekli görevleri yapınca şansına kömür gelebiliyor. 7 kömürü 1 hediyeye çevirebiliyorsun.

Teşekkür ederim k.bakmayın 2-3 sayfa geri gittim okudum ama tabi biraz atladığım yerler oldu gözümden kaçtı özür dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: ghimco

81 metascore puanı olan Critical Mass oyunu 1 kömür karşılığı takaslıktır

steamid nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

:)

• Staem sayfasında çalışma var sanırım hatalı giriş diyor devamlı.
  • %50 Valve indirim kuponu, 1 kömür karşılığında takaslıktır.

Steam ID: ImmENs3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FrE3d0m -- 22 Aralık 2011; 15:40:49 >
  • quote:

quote:

neyse ben liseli değilim ama evet anlamam öyle uzak doğu oyunlarından,

ben bi de gta 4 aldım ama içinde multiplayer ile ilgili hiç bir yer yok, ucuz aldık diye single mı verdiler sadece acaba?

bilen biri söylerse sevinirim tşkler.
  • quote:

quote:

quote:

ben bi de gta 4 aldım ama içinde multiplayer ile ilgili hiç bir yer yok, ucuz aldık diye single mı verdiler sadece acaba?

Adam bosuna dememiş kapasiten yetmiyor diye. Multiplayer in yerini bile bulamamissin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

quote:

quote:

quote:

Adam bosuna dememiş kapasiten yetmiyor diye. Multiplayer in yerini bile bulamamissin

hakaret etmek için yarışmak yerine yerini söyleseydin daha iyi olurdu, bilen bilmeyeni küçük görmekten vazgeçsin artık.

• Arkadaşlar Half Life Orange Box aldım ama Half Life Episode 1 ve 2 yüklendi ama normal half life yüklenmiyor şöyle bir hata veriyor. Ve garip olan diğer episode 1 ve 2 de açılmıyor bu sorunla karşılaşan oldumu yoksa ben yanlış birşeymi yaptım.

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU]
  • 3 kömüre stalker : clear sky verebilirim
  • 
Sayfa: önceki 977978979980981
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.