Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9758. sayfa)

6 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 29 Misafir (4 Mobil) - 30 Masaüstü5 Mobil
5 sn
349.680
Cevap
2.721
Favori
21.309.225
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 97569757975897599760
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benimde henüz yeni başladığım bir seri olan witcher, ve daha başlamadığım dishonored diyorum.
  • Anladım hocam maşallah bayağı bir oyun bitirmişsiniz.

Life Is Strange olabilir eğer hoşunuza giderse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

onları vermez ama steam üzerinde duruma göre indirim yapabilir onlara . Vereceği 2, 3 ucuz oyun olur .

Steam üzerinden oylama veya oyuncu sayısı bazlı etkinlikte her gün kazanan oyun için dlc vereceklermiş. Total War Warhammer sahibi olanlar böyle bir durumda Tw:Warhammera abanmalı, zira dlcleri indirime girmiyor. 2-3 dlc verseler TW:WH için acayip kıyak olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunum55

Anladım hocam maşallah bayağı bir oyun bitirmişsiniz.

Life Is Strange olabilir eğer hoşunuza giderse.

Oynadım teşekkürler.
  • Arkadaşlar Skyrim Legendary Edition almayı düşünüyorum 38 tl g2a'da önerirmisiniz bu fiyata şuan iyimi.

(Skyrim'ın kalitesini biliyorum sadece fiyat açısından soruyorum)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fallout 4 oynanır mı bu saatten sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

http://www.imdb.com/list/ls072707221/?start=1&view=detail&sort=listorian:asc

Oynayıp bitirdiğim oyunlar bunlar, bunların dışında single stres atmalık oyun önerilebilecek olan var mı? Bu zamana kadar nasıl oynamazsın dediğiniz sağlam oyunlar olursa sevinirim.

HITMAN 2016 , kesinlikle. Stress atmaya bire bir

• quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

fallout 4 oynanır mı bu saatten sonra

O oyun olmez ki hocam. Vegas bile hala oynanir.
  • Arkadaşlar 'Squad' iyi bir oyun mu? Tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Oynanır hocam. Hatta ramazanda sahurdan sonra sabahlıyordum uykusuzluk haricinde problem yaratmıyordu.
  • Rainbow six siege uplay hesabım satılıktır. 50 tl steam cüzdan kodu karşılığı..
  • quote:

Niye oynanmasın. Hatta Fallout 4 65TL gibi bir fiyatı var ama daha ucuz olsun diyorsanız New Vegas'a da bakabilirsiniz. Diyalogları ve konusu çok daha iyidir.
  • beyler Darkest Dungeon 19,50 gördü. Bayağıdır takipteydim, efsane fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MechanicsSolid -- 10 Şubat 2017; 2:3:15 >
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Haydaaaa..... Bende Totalwar var diye gitti endless legends seçtim. Keşke yapmayaydım. Değiştiremiyorum da, de mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

https://news.g2a.com/news/g2a-deal-a-daily-reveal/

G2A değişik adımlar atıyor, bekleyip görelim bakalım
  • nba 2k 17 indirime ne zaman girer sizce ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

http://www.imdb.com/list/ls072707221/?start=1&view=detail&sort=listorian:asc

Oynayıp bitirdiğim oyunlar bunlar, bunların dışında single stres atmalık oyun önerilebilecek olan var mı? Bu zamana kadar nasıl oynamazsın dediğiniz sağlam oyunlar olursa sevinirim.

%100 Life is strange oyna. oynadığın tarzları gördüm beyond two souls tarzında seçime dayalı bir oyun life is strange kesinlikle oyna çok beğeneceksin.

oyun 5 bölümden oluşuyor her bölümün sonunda bir sonraki bölüme ait 10 saniyelik bir kısım gösteriliyor orayı izleme bence orayı geçerken ekrana bakma ve sesi kapat ek olarak trailer dahi izleme bak sana söz veriyorum beğeneceksin çünkü beyond two souls ve Heavy Rain gibi oyunları oynamışsın. sadece dinle beni.

edit: life is strange i de oynamışsın şimdi gördüm o halde witcher serisini tavsiye ediyorum sana. 1. oyundan başlayarak 3 oyunuda save aktara aktara oyna

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mokıta -- 10 Şubat 2017; 3:30:23 >

• Titan Quest Anniversary Edition Steam'de %80 indirimle 6,20 TL. Bu oyun için iyi bir indirim. Öneririm.

http://store.steampowered.com/app/475150/?snr=1_620_4_1400_46_2
  • Guest-C1E9C52E6 G kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-86G53N200 -- 30 Ekim 2020; 11:18:15 >
  • 
Sayfa: önceki 97569757975897599760
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.