Şimdi Ara

Dijital PC Oyun Fırsatları [ANA KONU] (9660. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kaya4136 , kaya4136 , Sisyphus Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
349.696
Cevap
2.721
Favori
21.312.329
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
570 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 96589659966096619662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    www.perdigital.com sitesini diyordum da tamam hocam gerek kalmadı, çok sağolasın genede. Site saçma bir şekilde 1 Ocak'ta bitirmiş kampanyayı şuan 100 TL'ye 2 TL veriyor alın sizin olsun bonusunuz dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem650

ayak üstü oyun aldırdınız. cod bunun yanında bebe diyince merak ettim ben cod un hayranıyımda :)

Valla hocam ben cod u hiç sevmem genel olarak fpsleri piyasa da fps dolu böyle adam akıllı tps oyun yok spec ops bu ortamda hazine gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aliminati kullanıcısına yanıt
    Dlc leri icin yoktu diye hatirliyorum yinede bir arastirin ama oyunun kendisi icin tr yama var google aratirsaniz nasil yapacaginizi bulabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wampire^^

Hayırlı olsun hocam. Bende şimdi alacağım, Sniper: Ghost Warrior 2 ve Sniper Elite 3 olarak almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misin ikisi de alınır mı?

Sniper ghost warrior 2nin grafikleri cok iyi oyunun hikaye modu pek etkileyici degil ve kisa ama bu fiyata kesin almalisin. Multiplayer oynamak istersen hâla oyuncusu var ama alisman zaman alabilir. Yine de uzun omurlu bir oyun degil yakinda sniper ghost 3 cikacakmis

Sniper elite 3 u ben tavsiye etmiyorum

• İndirimlerin son gününde bir oyun daha kapalım.Merak ettiğim bir oyun.

Ryse: Son of Rome
  • ininalda 4 tl param kalmasın diye steamdan oyun alıp iade ettim. para şu an cüzdanda değil ama beklemede tutuluyor. tahminen ne zaman gelir ? indirimi kaçırdık gibi.
  • wesley10 kullanıcısına yanıt
    7-10 gün içinde gelir.

• This war of mine almayan kaçırmasın beyler 6TL muhteşem bir oyun
  • Kütüphaneye bir bakayım dedim 20-30 oyunu görünce ben bunu almamıştım dedim, satın alma geçmişine bakınca aldığımı gördüm. Alıp alıp bir kenara atmışım. İşin kötüsü steamde aldığım bazı oyunları psnde de almışım
  • HankMoodies kullanıcısına yanıt
    Kaptım bir adet eyvallah :D
  • Farming Simulator 17 85 TL'den kapatsam mı daha fazla indirime girer mi?(Kısa vadede 6 ay) Verdiğim paraya değer mi acaba birde DLC işi falan yoktur inşallah bu sim'de yoksa tadı kaçıyor işin. Oyun sahiplerinin acilen yorumuna ihtiyacım var indirimin bitmesine saatler kaldı.
  • Look At Me kullanıcısına yanıt
    Değmez o fiyata daha düşer ayrıca 15 versiyonuna bir sürü dlc gelmiş buna da çıkar elbet . Bırak cebinde kalsın paran .
  • 7-10 gün imkansız. İade onaylandıktan en geç 24 saat sonra geliyor. İadenin onaylanması 24 saat bile sürmüyor. Toplamda 1,5 gün civarı bir sürede gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Alpin

Dlc leri icin yoktu diye hatirliyorum yinede bir arastirin ama oyunun kendisi icin tr yama var google aratirsaniz nasil yapacaginizi bulabilirsiniz

Atölyede ana oyun ve bütün ek paketler için %100 Türkçe yama mevcut.

• An itibariyle bir kış indirimi sezonunun sonuna gelmiş bulunmaktayım kendi adıma.

Yaza kadar oyna oyna bitmezler .

• * Final Fantasy XIII
    * Final Fantasy XIII-2
    * Brütal Legend

ile indirimleri kapattım. 2,62 TL arttı ama harcamaya değer bir oyun bulamadım.
  • HAFİF SPOİLER.......RYSE SON OF ROME...

Finalinde bu ne lan a.. ya da bağladığınız yeri s... diyebilirsin.
  • Fallout New Wegas
    The Forest
    Unreal Deal Pack
    Gothic Universe Edition
    Mortal kombat XL
    Enslaved:Odyssey to the West
    The Witcher 3 GOTY

İle benim için indirimler sona erdi.Almayalım dedik gene aldık bişeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SakuraiTomoki -- 2 Ocak 2017; 19:25:0 >
  • Arkadaslar droyundan haberi olan var mi rise of tomb raider alacaktik alamadik 😄
  • Ben de kapattım indirimleri hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 2 Ocak 2017; 19:32:59 >
  • 
Sayfa: önceki 96589659966096619662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.